Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jn, takove casualni Just Dance pro Wii se prodavalo lepe nez pro Wii U, rocnik 2016 zde prodal jeste milion a vysel i ten 2017, coz je na konzoli z r. 2006 zajimave.
  • Tak nepiš, kdyz nevíš *12* To sou lidi dneska...
  • Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.

    ----
    Obecně hry na Nintendo jsou jedny z nejvíc overrated v historii.

    PS: Aby nedošlo k rage, nepopírám kvality Zeldy.
  • Musím souhlasit s TheGGG že to chce dospělé hry.Gamecube jsem si koupil kvůli Resident Evil 0-4 a Metal Gear Solid The Twin Snakes.Zelda mě nezajímá Mario se mi líbí ale co dál?
  • TheGGG
    no skoro všechno je dospělejší jak hraní za zeleného skřítka a sekání do prasat. V CoD alespoň nesekám do barevných zvířátek. Každopádně nintendo by taky mohlo udělat (najmout si na to nějaký studio) nějakou badass hru ala dark souls či nějaké jiné temné hardcore mothafuka rpg pro kruťáky jako já... pak bych možná měl zájem. Samozřejmě nějaké FPS kde by tekly potoky krve by se taky hodilo... zatím meh.............................................
  • Wii byl ojedinělý fenomén, který nemůžou nikdy zopakovat. Jeho úspěch byl překvapení pro Nintendo samotné. Byla to kombinace soudobého rozšíření videoher jako mainstreamové zábavy, nového pohybového ovládání, jednoduchých casual her a nízké ceny. Spousta lidí to viděla jako univerzální zařízení pro zábavu, ne herní konzoli, a proto zůstali u Wii Sports a Wii Fit a používali to jenom na párty a fitness. Jenže pak přišly smartphony a prakticky celý casual trh se buď přesunul na ně, nebo lidem stačilo staré Wii a neměli potřebu upgradovat. Stejně tak nebudou mít potřebu ani teď, zvlášť když je Switch proti mobilům neohrabaný a zároveň nenabízí pohodlné ovládání Wii.
  • 0011
    Tom: Jo takhle, kdybych viděl tvého avatara tak vůbec neplýtvám argumenty, je dost možné že mám lepší pc než ty ale nikdy bych se neztotožňoval z tak pubertálním nesmyslem, jako je PCMR
  • Femto
    Jak můžeš naspat do jedné větě zase špatně a podložit to neověřenými argumenty " má mít". Navíc Shield ani není domací konzole narozdíl od Switch, takže si sjednot myšlenky ty PCMR *15*
  • jestli to nebude spis tim, ze maji v planu v prvni varce jen 2 miliony kusu, to je jasny, ze pri tak nizkym cisle to po celym svete vyprodaji, v CR neprodaji radove ani desitky kusu, spise jednotky
  • a wiiU teda robili s umyslom aby krachli? ked pri switchi to "promysleli" a pri wiiU nie :D nintendo miri na masy s takou cenou? :D aha. ok.
  • No jasne, v zajmu Nintenda je jiste udelat dalsi Wii U, aby jim firma krachla, jiste to nijak nepromysleli (to umite jen vy mudrcove tady :) Switch miri na masy a ma v sobe (krom jineho) feeling stareho Wiicka.

    motto zni: Hrajte kdekoliv, kdykoliv a s kymkoliv *3*
  • zase spatne, novej nvidia shield je vykonejsi, protoze obsahuje novou tegru, kdezto switch ma mit o generaci starsi
  • taky hit ako wiiU :D
  • Zato milovat ji, aniž by sis ji vyzkoušel, je úplně normální *1*
  • Femto
    Jestli si myslíš, že hraní CoD je dospělejší než hraní Zeldy, tak jsi padlý na hlavu.
  • Nintendo Switch je totalni pecka a bude to HIT *14* Uz se nemuzu dockat az vyjde a tech par trotlu co konzoli hejtuje aniz by si ji vyzkouselo na jeji krase nic nezmeni. Vsechny retezce v US jiz hlasi par dni vyprodano, ale chapu ze banda ceskejch Pepiku sedici za PC o tom bude vedet nejspis vice..
  • TheGGG
    nejlépe hodnocené jsou proto že je hraje pár lidí (fanboyz) a ti tomu natlačí vysoké hodnocení. Většina těchto her jsou giga kreslené prázdné openworldy pro 5 % hráčské populace s šílenou japonskou stylizací (xenoblade)... já sice rád anime a japonské hry, ale všeho s mírou. Mě osobně je nintendo ukradené, ale faktem je, že firma má problémy, neprodává jak by prodávat chtěla a ztrácí důvěru investorů... mě je to šumák, ať si zkrachují, ale pokud chtějí začít dělat money měli by dotlačit taky nějaké normální hry pro dospělé pařany...
  • Jack1947
    Bob vás trollí...

    Jinak v dráhy maj Wifi i v některejch vlacích na nádraží aspon hlavním taky ale žádná sláva. Switch ale bude fungovat i offline ne?
  • nezapomeň na několik let populární Monster Hunter. :)
  • Femto
    Co je např. nenormálního na Xenoblade či tebou zmíněné Zeldě. Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit