Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prý nintendo lul, to chcou prorazit s 100 let starou věcí, lul
  • instead of having some sort of bulky gamer headset, you’ll be able to do it right off your smartphone, put in your earbuds that you use for your standard mobile device. We think that’s a pretty sweet solution. That’s part of the overall opportunity that we see in a subscription service. - Reggie Fils Aime
  • TheGGG
    CoD jsem hrál na PC, díky za optání, ale že nintendo potřebuje nějaké hry taky pro normální lidi je fakt....
  • Femto
    Tak to se pleteš, v oblasti domácí konzole/přenosné zařízení to pravděpodobně bude nejvýkonnější zařízení.
  • Femto
    Tak si běž zahrát CoD na Xbox a nenervuj se u článku o N.
  • TheGGG
    o tom že je nejlepší na trhu ale v jeho příspěvku není ani zmínka.... tak co tu trepeš a ještě ti dávaj weeaboos palce na horu
  • TheGGG
    možná aby na to taky byly nějaké normální hry? Nintendo pořád žije v době kdy se o Maria nebo Zeldu někdo zajímal... to je každýmu úplně šumák, že zas vyjde nějaká přepálená kreslená hopsačka 3+ a ještě za ty prachy... ať nintendo dotlačí pořádný M rated hry a pak se můžeme bavit
  • Femto
    Víceméně souhlasím. Ono je taky otázka, jestli by si někdo koupil N jako konzoli pro hry třetí stran, když je tu PS4Pro a brzo nový Xbox. Takže N to zase pojede zase trošku jinak. WiiU byla prodejně neúspěšná konzole, ale já jsem s ní byl +- spokojen.
  • Plzen za 40 v Praze je uz taky skoro utopie :/
  • souhlasím, pořád dokola to znásilňování Maria a Zeldy....
  • nechapem co tu ludia riesia provnania s ps4 / xone.

    toto je uplne iny koncept. osobne vlastnim aj ps4, aj highend pc ale switch som predobjednal hned ako bola moznost.

    ja to beriem z pohladu ze je to skvela konzola na cesty, s tym bonusom (ktory ja moc casto vyuzivat nebudem popravde) ze ju mozte docknut a pripojit na TV a hrat pohodlne z gauca.

    Takisto local coop integrovany priamo v konzole aj hardwarovo (2 joycony) z toho robi uplne skvelu konzolu do vlaku/lietadla. A porovnavat to s tabletovym/mobilnym hranim je uplne mimo misu...

    podla mna nieje moc o com.
  • Plzeň za 40 je bohužel smutná realita dnešní Prahy. Braník za 60 jsem záměrně přestřelil.
  • Obracis kzuzalitu. S timhle pomerem vykon/cena bude malo zajemcu o switch, ti kteri se najdou to uz vazne resit nebudou.
  • Lepe si ty koḿentare precti, nikomu nevadi jine pojeti konzole, ale ta nesmyslna cenova politika a nektere nedomyslene veci.
  • Majkl
    no, protože to bude Linkman a Mario Tetris *1*
  • Jenze tablet neni dost vykonnej a ovladani a hry nic moc
  • Ježiš, tady je zase nablito. Nintendo přijde s pojetím konzole, který je výrazně jiný než u konkurence, a nikomu se to nelíbí. A co byste jako chtěli? O něco výkonější XBO nebo PS4, jen s nálepkou Nintendo? Bože, vždyť je to směšný. Nintendo může konkurovat právě jen výrazně odlišnou konzolí a já jim přeju, aby po neúspěchu s Wii U byl Switch podobnej úspěch jako první Wii. A to jsem nikdy žádnou konzoli nevlastnil, jen tak mimochodem...
  • Femto
    Pivo moc nepiji, takže pravděpodobně nepůjdu nikam,ale i tak to není zrovna dobrý příměr. Opravdu málo zájemců o Switch bude řešit poměr cena/výkon. Já nejsem tím zařízením nějak nadšen, osobně jsem čekal jinou konzoli.
  • Jasně, protože 1-2-Switch a Arms vypadají jako klenoty herního designu *1* Kromě toho tam máš port 3 roky staré Wii U hry, Splatoon 1.5 a až koncem roku Grand Theft Mario. Celé vydání táhne jenom Legend of Zelda, která ale zároveň vychází na Wii U, takže Nintendo hráči zatím nemají důvod k upgradu qa ostatní nebudou utrácet přes 10 tisíc kvůli jedné hře. Kromě Skyrimu navíc zatím není žádná jistá third party podpora (dokud hra nemá gameplay trailer a datum vydání, jakoby neexistovala, protože stejné sliby third party vývojářů byly i před vydáním Wii U a po 2 letech se po nich slehla zem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit