Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hms, 11000 za konzoli a zeldu, temer 13000 pokud k tomu chci kloudnej gamepad, takovej deal muze vymyslet jen nintendo *1*
  • Hraje se na těch nintendo modelech vůbec něco jiného než mario 578 a zelda 246?

    To snad ani nemůže navazovat, pořád to samé. To se divím, ze hráče nenudi.
    • souhlasím, pořád dokola to znásilňování Maria a Zeldy....
    • jasne ze je, jeste tam vyjde ubisofti Just Dance za 1800kc, bomberman a tetris po 60euro/kus *1* *1* *1*
      • Majkl
        no, protože to bude Linkman a Mario Tetris *1*
  • Tento článek je podvod! Zelda má velmi primitivní grafiku, přesto běží v rozlišení 900p a přesto má propady framerate pod 30 fps. Faka je nutno uvádět pravdivá.Co Switch úplně pohřbívá je cena, stojí 330 € oproti 230 € za mnohem výkonnější PS4. A to si Nintendo ještě opticky snižuje cenu prodáváním na kousky. Pořádný gamepad se k tomu prodává zvlášť za 70 € a už jsme na 400 €, což je cena PS4 PRO, která je svými schopnostmi někde úplně jinde.Tím ale nákladům není konec. Switch stejně jako WiiU neobsahuje disk a integrovaná paměť je malá, takže další náklad.

    Bohužšl externí mechanika se k tomu ani neprodává, takže je nutno zapomenout na kompatibilitu s disky Wii a WiiU her, což je škoda, zpětná kompatibilita byla vždy silnou stránkou Nintenda, už není.Ve světle toho vyčnívá, že na startu konzole bude jen 5 her, za zaznamenání z toho stojí jen Zelda za 70 €, další významné náslšdující počiny nevidět.

    Takže tu dostáváme pomalou náhradu pomalého WiiU (rozdíly v Zeldě pro WiiU a Switch aby člověk pohledal) za cenu dnes nejvýkonnější (a ve srovnání se Switch mnohonásíbně výkonnější) konzole PS4 bez tradiční zpětné kompatibility, disku a mechanik a se špatným výhledem na hry, protože za tuhle cenu se to moc prodávat nebude a víme jak dopadla s hrami předražená WiiU nebo PS Vita.

    Ano, lze namítnout, že je to i handheld, ale ten je po vytažení z díku ještě pomalejší, přesto optimistické PR hlásí, že na něm Zelda může běžet až tři hodiny. No, dneska je jiná doba a od tabletů toho čekám trochu víc. A nejsem si ani jist, jestli chceme takto obrovské handheldy, i mnohem menší PS Vitě byla její velikost vytýkána a za vzor bylo dáváno kapesní 3DS.
    • A ještě jsem zapomněl, že tohle asi pro nikoho nemá potenciál jako hlavní herní platforma, nebo pro naprostou minoritu lidí. A jako doplněk k hlavní platformě to sráží fakt, že to bude mít placené online služby. Nákladyntohoto systému nejsounadeovátníntomu, co nabízí, ovalitou i kvantitou. Za poloviční cenu a bez poplatků by o tom šlo uvažovat jako o herním doplňku nebo něčeho pro děti.
  • WetBandit
    za ty prachy bych to nikdy nekoupil. to už si mužu rovnou připlatit a mít pspro/xboxS z jistotou že na tom bude co hrát
    • Souhlas. Tam to navíc vypadá dobře. To se tady říci nedá.
  • Ježiš, tady je zase nablito. Nintendo přijde s pojetím konzole, který je výrazně jiný než u konkurence, a nikomu se to nelíbí. A co byste jako chtěli? O něco výkonější XBO nebo PS4, jen s nálepkou Nintendo? Bože, vždyť je to směšný. Nintendo může konkurovat právě jen výrazně odlišnou konzolí a já jim přeju, aby po neúspěchu s Wii U byl Switch podobnej úspěch jako první Wii. A to jsem nikdy žádnou konzoli nevlastnil, jen tak mimochodem...
    • TheGGG
      možná aby na to taky byly nějaké normální hry? Nintendo pořád žije v době kdy se o Maria nebo Zeldu někdo zajímal... to je každýmu úplně šumák, že zas vyjde nějaká přepálená kreslená hopsačka 3+ a ještě za ty prachy... ať nintendo dotlačí pořádný M rated hry a pak se můžeme bavit
      • Femto
        Tak si běž zahrát CoD na Xbox a nenervuj se u článku o N.
        • TheGGG
          CoD jsem hrál na PC, díky za optání, ale že nintendo potřebuje nějaké hry taky pro normální lidi je fakt....
          • Femto
            Co je např. nenormálního na Xenoblade či tebou zmíněné Zeldě. Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.
            • Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.

              ----
              Obecně hry na Nintendo jsou jedny z nejvíc overrated v historii.

              PS: Aby nedošlo k rage, nepopírám kvality Zeldy.
            • TheGGG
              no skoro všechno je dospělejší jak hraní za zeleného skřítka a sekání do prasat. V CoD alespoň nesekám do barevných zvířátek. Každopádně nintendo by taky mohlo udělat (najmout si na to nějaký studio) nějakou badass hru ala dark souls či nějaké jiné temné hardcore mothafuka rpg pro kruťáky jako já... pak bych možná měl zájem. Samozřejmě nějaké FPS kde by tekly potoky krve by se taky hodilo... zatím meh.............................................
            • Femto
              Jestli si myslíš, že hraní CoD je dospělejší než hraní Zeldy, tak jsi padlý na hlavu.
            • TheGGG
              nejlépe hodnocené jsou proto že je hraje pár lidí (fanboyz) a ti tomu natlačí vysoké hodnocení. Většina těchto her jsou giga kreslené prázdné openworldy pro 5 % hráčské populace s šílenou japonskou stylizací (xenoblade)... já sice rád anime a japonské hry, ale všeho s mírou. Mě osobně je nintendo ukradené, ale faktem je, že firma má problémy, neprodává jak by prodávat chtěla a ztrácí důvěru investorů... mě je to šumák, ať si zkrachují, ale pokud chtějí začít dělat money měli by dotlačit taky nějaké normální hry pro dospělé pařany...
            • nezapomeň na několik let populární Monster Hunter. :)
    • Femto
      Víceméně souhlasím. Ono je taky otázka, jestli by si někdo koupil N jako konzoli pro hry třetí stran, když je tu PS4Pro a brzo nový Xbox. Takže N to zase pojede zase trošku jinak. WiiU byla prodejně neúspěšná konzole, ale já jsem s ní byl +- spokojen.
      • Konzoli od Nintenda si až dosud nikdo nekupoval kvůli hrám třetích stran - a jaké dokázali udělat prodeje. To, že teď budou na Switch k dispozici v míře větší než kdy předtím, je tedy příjemný bonus.
    • Lepe si ty koḿentare precti, nikomu nevadi jine pojeti konzole, ale ta nesmyslna cenova politika a nektere nedomyslene veci.
      • Nesmyslná cenová politika? Mě přijde, že ta jejich cenová politika zohledňuje to, že si kupuješ vlastně dvě konzole v jedné. Na cestu i na doma, takže za mě v pořádku.
        • Pro tebe v poradku, pro vetsinu nikoliv. A o prodejnim uspechu rozhoduje spis ta vetsina nez ty sam, ze? Imho je to pro Nintendo velky problem, ze vetsina tento jejich hw povazuje za predrazeny.
          • No to je jenom vidět, jak je ta většina vymletá, když ignoruje argument, že jde o 2 konzole v 1.
  • Tak ted jsem se docetl, ze k online placenym sluzbam na switchi bude potreba jeste mobil, protoze chat, seznam pratel, loby a podobne nebude fungovat pres switch. To je uplne na palici, nejen pri mobilnim vyuziti switche, ale kdyz jsem zvykly hrat se sluchatky, pak proste nebudu mit chat, dvoje sluchatka si na hlavu nedam. Je jasne, ze Nintendo setri kde muze, ale proc je to pak tak drahe?

    http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=reggie-fils-aime-voice-chat-na-switch-pres-aplikaci-v-mobilu-je-dobre-reseni-qb3s
    • protoze fanboyove si to stejne koupi bez ohledu na vysi ceny, a ostatni by si to stejne nekoupili ani kvuli nizky cene
  • Mart9
    Stejně rozhodne to, jak kvalitní hry na Switch budou.
    • Pokud to tak je, musi to platit i naopak. Plati, ze o neuspechu WiiU rozhodly nekvalitni hry?
    • XorxoxTalarius
      Coz je vlastne vtipne, jelikoz to tvori takovej zacarovanej kruh, jelikoz kdyz si lidi konzoli nekoupi, nebudou se na ni delat hry a tak si ji lidi nekoupi *1*
      • SalemCZ
        Kolik her od někoho jinýho si na Wii pamatuješ? jenom se ptám že tam moc jiných her než od Nintenda a to se Wii prodávalo celkem pěkně, 100M kusů
  • Určite to má potenciál a to špecifické hry. Na ps4 a xboxone zväčša nie je nič čo by nebolo aj na PC. Na konzolach sa dnes vo veľkom hrávajú FPSky a pôvodne PC rpg štýly napríklad TES. Nintendo je jediná výnimka.
    • TheGGG
      na ps4 je spousta luxusních exluzivitek co nejsou na pc...lolz
    • Kdyby na to vyslo factorio byla by to jasna koupe ale zelda mne moc nelaka
  • jindra.veliky
    Ja původně chtěl něco na cesty, ale za tu cenu bych čekal větší výkon, vydrž, prostě všechno lepsi. Divím se že takový hry furt někoho berou. Jsou snad 90. ci 80. léta? Ještě k tomu za ně dávat 1500-2000,-
    • Myslis jako dobre hry ? Nojo, to uz vubec neni moderni dneska ..
      Drahy to ovsem je, o tom zadna .. a bez nadeje a slevu za rok nebo za akci za polovic ..
      • Jasně, protože 1-2-Switch a Arms vypadají jako klenoty herního designu *1* Kromě toho tam máš port 3 roky staré Wii U hry, Splatoon 1.5 a až koncem roku Grand Theft Mario. Celé vydání táhne jenom Legend of Zelda, která ale zároveň vychází na Wii U, takže Nintendo hráči zatím nemají důvod k upgradu qa ostatní nebudou utrácet přes 10 tisíc kvůli jedné hře. Kromě Skyrimu navíc zatím není žádná jistá third party podpora (dokud hra nemá gameplay trailer a datum vydání, jakoby neexistovala, protože stejné sliby third party vývojářů byly i před vydáním Wii U a po 2 letech se po nich slehla zem).
  • Idea je to celkom super a v zasade aj chapem motivaciu Nintenda ale v dnesnej dobe prerazit s podobnym konceptom mimo svojich fanusikov je dost nerealne. V zasade je to tabletovy HW, aj ked to bude asi vykonnostna spicka aj vdaka nizkemu rozliseniu LCD + ovladace. Co ale moze prinutit niekoho ist do Switchu okrem hier? Dnes ma uz skoro kazdy nejaky tablet/mobil a od cinana sa da kupit za par drobnych buletoothovy gamepad. Urcite bude Switch vyladenejsi ako hry na Androide a cely Android ale za tu cenu a par hier od Nintenda, docela pochybujem ze to nalaka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit