Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik baterek k mobilu má? Já teda hackovat takhle 2-3 hodinky tak jsem skončil. :D
  • No, radsi uvidim neomezeny sprint nez to nesmyslne omezovani v jinych hrach, kde se hlavni postava zakucka po dobrych dvaceti metrech behu.
  • Miserius
    Buď rád žes neviděl, mrkni na jiný videa
  • Kein
    Proč je video střihnuté v okamžiku, kdy hrdina nasedne do auta? Rád bych viděl alespoň ve videu jak vypadá poškození a fyzika...
  • a nakonec ještě udělat hack-flush
  • a vrátí na konci školního roku!
    nějaké expy?
  • Já bych řekl, že mu zabaví telefon *1*
  • Mart9
    Aha, když si zmiňoval ten klíčový údaj, tak jsem to pochopil tak, že by ti vadilo, kdyby to město bylo právě nějak menší...
  • Nechápat mě špatně. Já vůbec nepotřebuju aby WatchDogs trhalo rekordy v rozloze. Jen by mě zajímalo, jak velkou dokážou udělat mapu s takovou mírou detailu, jako je vidět v těch videích...
  • Hackol mi niekto ritný zvierač, keď som sa z toho neposr*l?
  • me to prijde jako ACMP prevedeny do sveta Watch Dog
  • Podle mého, nejlepší mapa byla v LA Noire. Tam bylo vyřízlá část města (downtown až hollywood) téměř v životní velikosti. Historicky přesná a propracovaná, tohle dokážu ocenit.
  • to je něco jako na honěnou? On ho hackuje a pak zdrhá? Proč ho rovnou ten hacker nezastřelí. Neříkám, že nic moc, ale hrát na hoňku a na schovku vydrží tak jedno odpoledne, než z toho bude stereotyp *6*
  • A netuší někdo co se stane, když se ten hack dalšího hráče podaří ? "umře" nebo co se vlastně stane ? :)
  • Jestli tam byl homola, tak by mohl vedet...
  • Mart9
    Klíčovej údaj je to spíš u GTA, kde se v tom městě a okolí prostě vyblbneš skoro se vším, co má motor. Tahle hra jde trochu jinou cestou a nemyslím si, že potřebuje trhat rekordy v rozloze.
  • JustinBieber
    PS4 ftw
  • Zajímalo by mě, jaká je rozloha města. To parkoviště v tý druhý misi v tomhle videu vypadá stejně jako v jednom z těch prvních videí. Zatim se tim tvůrci nikde nechlubí ale pro sandbox je to docela klíčovej údaj...
  • Miserius
    Bylo to na okrasu, aby se neřeklo...Takle jsem nestrilel ani poprvi s gamepadem v ruce, normalni clovek by ho zastrelil hned jak od sebe byli par metru a bylo by po traileru
  • ked hral na gamepade, je jasne ze netrafil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit