Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Bude tam taky nějaká omezená výdrž, nebo se dá sprintovat přes celé město? V tom videu mi to spíš připadalo, že si může běžet, jak dlouho chce.
    • No, radsi uvidim neomezeny sprint nez to nesmyslne omezovani v jinych hrach, kde se hlavni postava zakucka po dobrych dvaceti metrech behu.
  • Veskoslav
    Po prvním nadšení jsem s každým videem více a více zklamaný...Pomalu mi přijde, že hlavní hrdina si bez hacnutí nedojde ani na záchod.....
    • ved musi hacknut otvorene dvere:D
      • a nakonec ještě udělat hack-flush
  • Zajímalo by mě, jaká je rozloha města. To parkoviště v tý druhý misi v tomhle videu vypadá stejně jako v jednom z těch prvních videí. Zatim se tim tvůrci nikde nechlubí ale pro sandbox je to docela klíčovej údaj...
    • Mart9
      Klíčovej údaj je to spíš u GTA, kde se v tom městě a okolí prostě vyblbneš skoro se vším, co má motor. Tahle hra jde trochu jinou cestou a nemyslím si, že potřebuje trhat rekordy v rozloze.
      • Nechápat mě špatně. Já vůbec nepotřebuju aby WatchDogs trhalo rekordy v rozloze. Jen by mě zajímalo, jak velkou dokážou udělat mapu s takovou mírou detailu, jako je vidět v těch videích...
        • Mart9
          Aha, když si zmiňoval ten klíčový údaj, tak jsem to pochopil tak, že by ti vadilo, kdyby to město bylo právě nějak menší...
      • Podle mého, nejlepší mapa byla v LA Noire. Tam bylo vyřízlá část města (downtown až hollywood) téměř v životní velikosti. Historicky přesná a propracovaná, tohle dokážu ocenit.
  • A netuší někdo co se stane, když se ten hack dalšího hráče podaří ? "umře" nebo co se vlastně stane ? :)
    • Já bych řekl, že mu zabaví telefon *1*
      • a vrátí na konci školního roku!
        nějaké expy?
  • Hackol mi niekto ritný zvierač, keď som sa z toho neposr*l?
  • to je něco jako na honěnou? On ho hackuje a pak zdrhá? Proč ho rovnou ten hacker nezastřelí. Neříkám, že nic moc, ale hrát na hoňku a na schovku vydrží tak jedno odpoledne, než z toho bude stereotyp *6*
  • Kein
    Proč je video střihnuté v okamžiku, kdy hrdina nasedne do auta? Rád bych viděl alespoň ve videu jak vypadá poškození a fyzika...
    • Miserius
      Buď rád žes neviděl, mrkni na jiný videa
  • kapalka
    No nic moc. Po tom co po nem vystrelil nekolik naboju - ten clovek by netrefil ani stodolu ze dvou metru - a porad se ho snazil nejakym zpusobem dohnat, tak to napise, ze byl hacker usetren a mission complete? Co takhle Mission Failed?

    Tak to dopadne, kdyz se cpe multiplayer tam, kde nema byt. GG Ubi...
    • ked hral na gamepade, je jasne ze netrafil
      • Miserius
        Bylo to na okrasu, aby se neřeklo...Takle jsem nestrilel ani poprvi s gamepadem v ruce, normalni clovek by ho zastrelil hned jak od sebe byli par metru a bylo by po traileru
    • Miserius
      Mission Complete je divny no, treba se ten hacker dopstal mimo dosah jeho mobajlu a tak jeho hackovani failnulo...
      • kapalka
        No jasny, tak to bylo, ale nechapu co je na tom mission complete.
        • Miserius
          No, zabranil jsi mu v tvojim hacknuti, ale to je jen muj typ, to by pak byla spis hra na honenou ze by stacilo zacit utikat kdyz te nekdo hackne, pockat si kdo te bude sledovat a zastrelit ho...Urcite ho jeste nehacknul ten protivnik kdyz pak vidime jak dlouho to trva, takze neco se stat muselo...
          Me by spis zajimalo jestli zmizi oznaceni z hackera pokud ho ztratis z dohledu, tak bys mohl ujet a zase se ztratit v davu, pokud nad sebou proad budes mit terc bude to pitomy
          • Tipl bych, ze to pujde "zamykat" tak jako v AC, a pokud se ti vzdali na delsi cas, tak to proste zmizne, ale je to cira spekulace.
    • God-of-War
      To sem taky nějak nepobral:D
  • Miserius
    Mě se to náhodou líbilo... I kdyby to bylo vždy jen najdi hackera a pak ho chytni tak to pokaždý bude jiný a docela adrenalin, když to nebudou nějakej hňup (něco jako v AC3 honění někoho s "vlajkou" muze znit nudne ale vzdy je to nervak, alespon pro me)...
  • t3nk
    Podle mě je to dobrý oživení do hry, už jen tím že se útočník či oběť nechová jako NPC, ale má mozek. Co by mi ale vadilo, kdybych šel deset minut po ulici a mezitím se musel bránit pěti útokům. Pro mě tahle gameska vypadá zatím na letošní jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit