Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    trocha mu narastlo ego s tymi 40 mil uzivatelmi ...ale ruku na srdce, hraci stale hry radsej hraju nez sa na nich pozeraju ...na jedno zabudol, hraci ktorí zverejnuju podobne videa to robia kvoli tomu aby ukazali svoj skill, aby prezentovali kvalitu hry, hudbu či príbeh ...ked to hry podla jeho slov v buducnosti nebudu mat, tak co ti hraci budu zdielat a resp preco by tie hry mali nadalej hrat a nasledne zdielat? uplne je vedla ten clovek
  • Lidi jako on na verejnosti nerikaji, jak si mysli, ze to asi bude, ale jak by to oni chteli a jak by se jim to hodilo. Jeho slova nemaji zadnou vahu.
  • Hry, ktoré nebude chcieť nikto vysielať úplne zmiznú... Toto je pekný blud, takto to vyzerá, keď sa niekto bez vízie hra na vizionara.
    Také niečo sa hovorilo aj keď prichadzali masívne MP hry a MMORPG a nezmenilo sa nič, paradoxne niektoré hry MP zámerne ani nemajú.
  • Tak to není problém twitched, ale problém doty. Lolko které sleduje víc jak 200k lidí se třeba netrvá.
    • Haha.
  • Ať táhnou.. ať radši nakoupí servery.. ten nárůst lidí taky pociťuju.. protože teď se nedá dívat na nějaký velký live event, např teď o víkendu finále WCS ve starcraftu 2.. Musel jsem mít 360p a stejně lagů 3 sedínky.. platit jim za to fakt nebudu, nepotřebujou to, reklama je bohatě uživí, jsou jasně první co se týče streamování her a člověk by čekal i odpovídající hardware na jejich straně.. snad před startem prodeje nové generace konzolí krapet víc posílí stav serverů.. už teď to neutáhnou, natož pak až to bude zkoušet s prominutím každý tele..
    • Nie je nahodou server ten clovek co streamuje ? Ked ma niekto pomaly upload a streamuje tak z toho potom laguje stream nie ? A tiez ked pozeraz WCS tak je pravdepodobne server napriklad v USA a je normalne ze prave tebe to laguje
    • Mně to finále šlo v pohodě na 720p, ale je fakt, že některý jiný se mi taky sekají dost i na minimální detaily. Těžko říct, čím to je.
      • Tím jakej server ti to přidělí, proto to F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5.-...F5F5F5F5 taky někdy pomůže.
    • Jack1947
      No pay, no play or less play or even dont know whatfctg!§"/"/""!ů§... *12*
  • Pilgrim66
    S jeho budoucností fakt nechci mít spoelečnýho vůbec nic, ale tak zas, co má říkat žejo. Tyhle rozhovory jsou v zásádě součást PR.
  • Vzkaz Twitchi: Udělejte s ním něco, protože sledovat video, které sleduje najednou hodně lidí je skoro nemožné. Obraz se trhá, zvuk se trhá. Nejhorší, na co se skoro vůbec nedalo místy dívat bylo letošní International z Doty 2. Šílenost, fakt.
    • Jack1947
      Pochybuji, ze by se chlapek nebo kdokoliv jiny odvazoval , jit na nejake games a tam resit blbost - ( nejdrive by to museli zpoplatnit a pak by to jezdilo lepe jak svycarske hodinky.)
      • Nojo, vlastně. Jako Youtube.
  • Chlap trochu prehana, uz len z toho hladiska ze existuje jedna velmi popularna oblast hier ktora sa skoro vobec nehodi prave na online pustanie ako video a to MMORPG a asi tak isto rozne simulatory ktore samo o sebe maju, oproti ostatnym zanrom, pomerne mensiu zakladnu hracov. Ale je fakt ze kvalitny spectate mod ma velmi malo hier. Este v strategickych hrach to neni az taky problem, tie uz z principu by mali byt prehladne (aj ked dnes zo strategickych hier je zaujimavy vlastne len SC2 a LoL/Dota). Problemove su popularne FPS, kde fakt sa pozerat na jedneho hraca ako bezi cez pol mapy a zhebne a znovu a zasa je dost onicom.
    • QuakeLive no, nebo team game stream kde slyšíš komunikaci, dívat se na někoho kdo hraje na publiku CS 1.6 by bylo fakt nudné, přitom je to/byla jedna z nejhranějších her. Což je možná jedna z mála věcí, které nahrávají panu vévodovi z t.tv
  • Ethy
    Aha, tak proto mi to arogantní pako neodepsalo na maila, kdy se uráčejí udělat WP8 aplikaci :)
  • Ja nevim teda, vetsinou je twitch rozmazany, nic tam poradne nejde videt a jeste to laguje. Radsi se zpozdenim na youtube v lepsi kvalite.
    • nahodou starcraft tam bezi i v 1080p :-)
      • Pokud zrovna nelaguje na 480p tam, kde před asi tak měsícem jely klidně i 3 720 zároveň bez problémů.... Nevím, co se tam stalo, ale net mám pořád stejnej a nikde jinde problém nemám, třeba streamy na youtube jsou naprosto v klidu, donedávna jsem proti twitchi neměl vlastně žádné výhrady, ale poslední dobou ta stabilita šla fakt dost dolů, aspoň teda u mě.
        • přesně, před nedávnem se mi sekalo jen větší rozlišení jak 1000p+ a teď i to pitomý 480p se mi seká že je to nekoukatelný. Když tvrdí že v tom je budoucnost her, tak by to mohly dořešit :D.
        • no on to muze klidne omezovat tvuj poskytovatel internetu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit