Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento tvor se opravdu považuje za pupek světa... Pokud považuje jako jedinou míru úspěchu her portál s 40M uživately měsíčně.... Vzhledem k jeho výrokům a fotce vypadá jako nadšený houbař, který letos našel opravdu spousty houbiček...
  • Nevím, asi žiji pod kamenem, ale o něčem jako "twitch" apod. jsem nikdy neslyšel *15*

    Když už se dívat, jak někdo hraje videohru, tak to jedině pakliže jsem s danou osobou/osobami ve stejný místnosti. Je to větší sranda, můžete kecat o kdečem a pomlouvat, často si všimnete věcí, na který hráč nemá čas a pak se tomu ještě zasmějete. Prostě pohoda *3* Tak mě napadá, že tohle je jedna z výhod konzolí, prostě po někom mrsknete ovladačem, ať chvílí zase hraje on *4*

    Ale zpět k internetu. Čas od času mrknu, jestli Angry Joe nemá novou recenzi (ty jeho některý "ranty" jsou šílený *1* ) a nebo TotalBiscuita (je hezké že zmiňuje i technický stav her). A ještě robbaz... U těch jeho skyrim videí jsem umíral smíchy, i když jsem ho nikdy nehrál (možná proto *15*) a nebo jeho swedish family a soul calibur 5 - omg wtf lol *15*

    Ostatní "lets playe" tak nějak nesnáším :/
  • Kr.Pa
    Jen hratelnost nestací? Kdo me vyjmenuje aspo 20 her které mají vynikající hratelnost a špatnou grafiku? Ten člověk zaspal asi 20 let!
    • Ja to pochopil trochu jinak (mozna spatne, mozna ne, porad mam twitch jako stream e-sportu), ale hodne MP hram dneska porad chybi poradny spectate mod. Valve udelalo skvele HLTV uz pred 15 lety, kdy hru(zapas) slo sledovat podle potreby. Kdyz si vezmu treba battlefield 3, tak ten myslim spectate mod ani nema (fakt nevim, kdyz jsem se pripojoval do hry, zadnou takove moznosti jsem si nevsiml) a streamovani zapasu je omezene na pohled jednoho hrace. To pak neni extra zabavne sledovat hrace, co se snazi dostat zpet do boje pres pul mapy.

      Ke grafice - stary dobry counter strike mel relativne velkou sledovanost i v te 10 let stare grafice.
  • radšej si pozriem p*rno...dpč prečo je p*rno zakázané slovo??
    • ja vobec nechapem preco su tu slova zakazane.
      • Jack1947
        Ja nechapu vubec mysleni, zdejsich jedincu. *15* obcas *7* ...
  • Já jsem se díval na lets playe v době, kdy to ještě nebylo v tak módě aneb když hrál starší brácha :D. A bavilo mě to. Osobně proti tomu nic nemám, dávám ale přednost podcastům nebo když nějaká redakce má kvalitní lets play (dejme tomu ze hry, která mě zajímá nebo je retro). Ale jak říkám, každý dává přednsot něčemu jinému.
    • hipster *1* ale jsem na tom stejně. já odebírám většinu tgs / polaris lidí. tam je velká variabilita contentu. od lets play přes analýzy, podcast, zprávy, machinimu atd. a většinou mě jejich videja navnadí, abych si to taky zahrál..
  • Tak dava celkom zmysel ze cisto sp hry ako last of us sa nebudu streamovat dlho neznamena ze zaniknu lebo ich nik nebude streamovat rok po vidani. Napr na taky sims sa neda pozerat a urcite nezanikne zato ze nebude na twitch.tv:D
    • proč by se nedalo koukat na sims, ja na to koukam
      • Jack1947
        Ty si ale ¸¸Joe" *15* .
  • není daleko doba kdy si koupite hru, zadate nekde kod, prijde vam mail s videem o cem to bylo, a jako bonus vam ho prijde slečna z EA vykourit, nebo vam prijde chlap dat pesti (forma DLC )
    • Já bych radši než toho chlapa brál tu holku :D to by pak např ty DLC z B3 byly výhodný :D:D
  • TheSilverBoy
    ať chcete nebo nechcete ten chlap má pravdu v jedný věci a to že na hry který se dobře dívá přežijou dýl mnohem dýl *7*
    • TJ, ale většinou ty hry mají i velmi dobrou hratelnost ( LoLko, sc2, atd..) Ty hry který mají dobrou hratelnost a dobře vypadají dlouho přeívají, ale hry co jen dobře vypadají tak ty rychle zanikají :)
      • Von_Ljonborg
        Lolko má dobrou hratelnost? :-D Možná když je člověk ret@rdovanej Američan po mozkový obrně s půlkou mozku a třema prstama na obou rukou.
        • Ne, nemá, má ji strašně špatnou a miliony lidí denně prudí jeho hratelnost, jediné co je na LoLku baví je se nudit a štvát s ovládáním.
        • Tak jednoduchou :D já jsem hrál LoLko, ale moba hry mě moc nedrží, radši hraju buď sc2 nebo nějakou jinou hru ( např. CS, Armu, nebo teď WT)
          • TheSilverBoy
            btw taky hraju sc2 a koukam jenom na sc2
            ale hratelnost a "kouketlnost" patří k sobě kdo by se díval na nějakou strašně zrmvenou hru?
            On to uvádí jako, že by se měli vývojáři zamýšlet i nad tímhle.
  • když je takový namachrovaný, tak ať radši zapracuje na mobilní aplikaci, ta je strašná
  • A ja twitch.tv odkazujem nech už konečne spravia servery aj pre EÚ. 720+ je nepozerateľné.
    • Tak tomu Amen.

      Někdy člověk musí ten stream aktualizovat několikrát po sobě, než se twitch uráčí nabídnout nějakej napůl decentní server na kterym nebude lagovat 480p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit