Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když je takový namachrovaný, tak ať radši zapracuje na mobilní aplikaci, ta je strašná
  • Kr.Pa
    Tak proto ted zrusil 480p
    https://twitter.com/TwitchTVSupport/status/372490266256498688
  • Pilgrim66
    S jeho budoucností fakt nechci mít spoelečnýho vůbec nic, ale tak zas, co má říkat žejo. Tyhle rozhovory jsou v zásádě součást PR.
  • Ja sleduji tedy jen videa typu "WTF is..", kde se hracum predstavi nejaky zajimavy kousek, pripadne nejakou vtipnou videorecenzi (AngryJoeShow). Jo a rad se podivam na zaznamy turnajovych finale napriklad ve Street Fighter 4. Nemam osobne zadne ambice se naucit to, co tam predvadi, ale je to proste super videt, jak kompetitivni ta hra je. Kam se na to hrabou nejake online strilecky. Ani Duely v Quake 3/live se tomu nevyrovnaji.

    Souhlasim s waltarem. Hratelnost je na prvnim miste. Nalesteny ho*no je ve vysledku vzdycky jen to ho*no.
    • AngryJoe je tool jak sviňa.
      • vlastik.plaminek
        Pošli mi prosím odkaz na svou RingwraithFullOfShitShow.
      • Jack1947
        Or... Troll?
        • Ne, tool.
    • "... protože jen hratelnost už dneska nestačí."
      Ta koukatelnost ma byt jako neco navic, kdyz hra bude mit hratelnost na ***, tak ji nikdo hrat nebude a co nikdo nehraje, to nikdo nevysila a tedy ani nikdo nesleduje.
  • TheSilverBoy
    ať chcete nebo nechcete ten chlap má pravdu v jedný věci a to že na hry který se dobře dívá přežijou dýl mnohem dýl *7*
    • TJ, ale většinou ty hry mají i velmi dobrou hratelnost ( LoLko, sc2, atd..) Ty hry který mají dobrou hratelnost a dobře vypadají dlouho přeívají, ale hry co jen dobře vypadají tak ty rychle zanikají :)
      • Von_Ljonborg
        Lolko má dobrou hratelnost? :-D Možná když je člověk ret@rdovanej Američan po mozkový obrně s půlkou mozku a třema prstama na obou rukou.
        • Ne, nemá, má ji strašně špatnou a miliony lidí denně prudí jeho hratelnost, jediné co je na LoLku baví je se nudit a štvát s ovládáním.
        • Tak jednoduchou :D já jsem hrál LoLko, ale moba hry mě moc nedrží, radši hraju buď sc2 nebo nějakou jinou hru ( např. CS, Armu, nebo teď WT)
          • TheSilverBoy
            btw taky hraju sc2 a koukam jenom na sc2
            ale hratelnost a "kouketlnost" patří k sobě kdo by se díval na nějakou strašně zrmvenou hru?
            On to uvádí jako, že by se měli vývojáři zamýšlet i nad tímhle.
  • není daleko doba kdy si koupite hru, zadate nekde kod, prijde vam mail s videem o cem to bylo, a jako bonus vam ho prijde slečna z EA vykourit, nebo vam prijde chlap dat pesti (forma DLC )
    • Já bych radši než toho chlapa brál tu holku :D to by pak např ty DLC z B3 byly výhodný :D:D
  • Nintendo z neho musi bejt na vetvy to je zrejme nepritel c.1
    • conflig
      ani ne, nintendo nemělo moc problém z tím, že se natáčí lets'playe na jejich hry, ale vadilo jim že na tom lidi "vydělávali".
      • takze kdyz na tom vydelava twich tak to nevadi? *1*
        • asi mají právoplatné smouvy s Nintendem?

          Každopádně pánovi z Twitche bych vzkázal: Hleďte si svého.
  • Já jsem se díval na lets playe v době, kdy to ještě nebylo v tak módě aneb když hrál starší brácha :D. A bavilo mě to. Osobně proti tomu nic nemám, dávám ale přednost podcastům nebo když nějaká redakce má kvalitní lets play (dejme tomu ze hry, která mě zajímá nebo je retro). Ale jak říkám, každý dává přednsot něčemu jinému.
    • hipster *1* ale jsem na tom stejně. já odebírám většinu tgs / polaris lidí. tam je velká variabilita contentu. od lets play přes analýzy, podcast, zprávy, machinimu atd. a většinou mě jejich videja navnadí, abych si to taky zahrál..
  • Já myslím, že na dnešní hry se dá dívat, ale nedají se hrát. Áchjo. Vývojáři se dneska soustředí jenom na grafiku a pak tam dají tupý lineární příběh a nic, co by hratelnost posunulo dál. Dneska máme hry s opravdu úchvatnou grafikou, ale proč z toho teda dělají hry, když gameplay je na úrovni Tetrisu?
  • čau hraji na ps4 skoro vše co hraji zaznamenám zatím DMC DE,Uncharted 4 přidám kilzone videa a příští měsíc začnu FF15 a další. když budou divaci třeba si nechám i hru poradit jterou točit a hrat https://www.twitch.tv/mates757/videos/all

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit