Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nevim teda, vetsinou je twitch rozmazany, nic tam poradne nejde videt a jeste to laguje. Radsi se zpozdenim na youtube v lepsi kvalite.
    • nahodou starcraft tam bezi i v 1080p :-)
      • Pokud zrovna nelaguje na 480p tam, kde před asi tak měsícem jely klidně i 3 720 zároveň bez problémů.... Nevím, co se tam stalo, ale net mám pořád stejnej a nikde jinde problém nemám, třeba streamy na youtube jsou naprosto v klidu, donedávna jsem proti twitchi neměl vlastně žádné výhrady, ale poslední dobou ta stabilita šla fakt dost dolů, aspoň teda u mě.
        • přesně, před nedávnem se mi sekalo jen větší rozlišení jak 1000p+ a teď i to pitomý 480p se mi seká že je to nekoukatelný. Když tvrdí že v tom je budoucnost her, tak by to mohly dořešit :D.
        • no on to muze klidne omezovat tvuj poskytovatel internetu....
  • Ethy
    Aha, tak proto mi to arogantní pako neodepsalo na maila, kdy se uráčejí udělat WP8 aplikaci :)
  • Chlap trochu prehana, uz len z toho hladiska ze existuje jedna velmi popularna oblast hier ktora sa skoro vobec nehodi prave na online pustanie ako video a to MMORPG a asi tak isto rozne simulatory ktore samo o sebe maju, oproti ostatnym zanrom, pomerne mensiu zakladnu hracov. Ale je fakt ze kvalitny spectate mod ma velmi malo hier. Este v strategickych hrach to neni az taky problem, tie uz z principu by mali byt prehladne (aj ked dnes zo strategickych hier je zaujimavy vlastne len SC2 a LoL/Dota). Problemove su popularne FPS, kde fakt sa pozerat na jedneho hraca ako bezi cez pol mapy a zhebne a znovu a zasa je dost onicom.
    • QuakeLive no, nebo team game stream kde slyšíš komunikaci, dívat se na někoho kdo hraje na publiku CS 1.6 by bylo fakt nudné, přitom je to/byla jedna z nejhranějších her. Což je možná jedna z mála věcí, které nahrávají panu vévodovi z t.tv
  • smejki
    Jsem osobně velmi zvědav, jak a jestli vůbec se s tím designéři poperou. Ale ne že bych na to pak koukal, na to mě neužije.
  • Tak to není problém twitched, ale problém doty. Lolko které sleduje víc jak 200k lidí se třeba netrvá.
    • Haha.
  • Fallon
    Skôr by sa vývojári/vydavatelia mali prestať tým neustálym buz*rovaním s copyrightom. Sťahovať videá hráčov aj keď ide o cez desať rokov staré hry(Sega a Shining Force), prípadne lets playe( že Nintendo) ale zastavovať fanušikovské remaky (Chrono Resurrection) alebo internetové mini-seriály i keď samotné firmy nemajú žiaden plán sami niečo také spraviť.

    To by bolo skutončne robiť hry na ,ktoré "se se dá koukat!”. Nie grafické pozlátko ale mulťák, ktorý aj tak do roka nikto nehrá(Red faction Querilla, Section 8...).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit