Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, že jo. Člověk tam totiž nemusel žrát, chodit do posilky a honit vlak s pomocí nejhoršího střelce ve známém vesmíru. Co 5 minut ho neopruzovala osoba natolik otravná, až si jeden přál, aby to v Jugoslávii vzali v devadesátkách pěkně po Dalecku. Nehrál za psychopatickýho bráchu Němýho Bobše. A dokonce ani nemusel cvičit jógu.

  • drasta

    Skoda ze GTA se zlepsuje ve vsem ostatnim jen ne v naplni misi :(

  • Horst

    Datadisk GTA IV - The Ballad of Gay Tony. Dokonalé postavy, skvělý příběh. Neskutečná jízda.

  • walltar

    No mě třeba GTA4 přišlo takový dost nijaký oproti předchozím dílům... VC a SA si člověk pamatuje, ale GTA 3 a GTA4 mě přišly takový bez nápadu.

  • walltar

    Já bych asi spíš řekl, že GTA5 bylo nejlepší potom San Andreas a potom Vice City. Ale VC asi mělo nejlepší soundtrack.

  • kkING

    Bylo v momente, kdyz vyslo, ale kazde dalsi GTA po tom byla vzdy lepsi hra, nez predchozi dil ... a ten posledni je proste nejlepsi😍

    Mozna by sel srovnavat pribeh a zasazeni. Vice City se odehravalo v roce 198X a to melo neco do sebe. U San Andreas, ktere se taky neodehravalo v soucasnosti to uz tolik poznat neslo, ale i v tomto srovnani je podle me GTA 5 zabavnejsi hra ...

  • Inquisitor

    Ano

  • cumpi3

    Vice City spolu se San Andreas jsou pro mě nejlepší GTAčka.  Jednička a dvojka je fajn, trojku byla super. Čtyřka mi vůbec nesedla, odpudivý vzhled, do dnes na PC vlastně pořádně nehratelné. Pětka už byla jiná káva, ačkoliv musím přiznat, že mě chytla až na několikátý pokus, kdy jsem se nemohl prokousat začátkem hry. Ale jak mě chytla, tak nepustila a dojel jsem to 2x v řadě. Nicméně tam mě štvali strašné nedodělky v SP, kde prostě byly neužitečné funkce, které pasovaly do MP, ale v SP nedávaly smysl. To mě dost štvalo, ale přesto to je pro mě ve výsledku super záležitost.

  • wxyz

    Vzhledem k tomu, že tohle je jedniné 3D GTA, které jsem vydžel hrát déle než hodinu, tak ano. Ale většinu z mé návštěvy jsem strávil posloucháním rádia (diskusní pořady!) při bezcílném ježdění po městě.

  • Harshday

    Za mě jsem se nahrál více trojky, ale Vice City bylo rozhodně lepší. A fakt díky za ten screen s tou dálkově ovládanou helikoptérou. Tenhle úkol jsem absolutně nenáviděl. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit