Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LadaVanBar

    Sega Mega drive - prvni Sonic, Batman, Duck Tales, Golden Axe pak par obskurit

  • Taky jsem měl nějaké atari a asi ne originální, ale od té doby už jen PC.

    • Neoriginalni Atari ? To me zajima :-)

      • Tenkrát mi bylo pár let, tak jsem o tom nic nevěděl, ale co jsem teď hledal, tak to vypadalo jako Atari 2600 kopie, ale celé plastové, nemělo to žádné cartridge, ale v paměti bylo několik desítek her, k tomu 2 joysticky, taky takový laciný plast a na rozdíl od originálu to mělo ještě tlačítko i nahoře na joysticku. Připojovalo se to tuším koaxem přímo na anténu a co jsem letmo progooglil, hry na atari, tak to odpovídá 2600.

        edit: tak je to přesně toto: https://aukro.cz/tv-hry-z-trznice-90-leta-klon-atari-2600-vcetne-krabice-6960592674

  • Jarisko84

    Jednoznacne sega mega drive.... super zvuk hudba...potom gameboy clasik

  • DeathFish

    Tohle jsou parádní články, jak redakci zase o něco blíže poznat a "sblížit se", i když je to sblížení vlastně jen jednostranné 🙂 I tak si je rád přečtu, protože vaši redakci mám rád.

    A když se najednou ve Fight Clubech a v článcích začal ukazovat "nějaký" odměřený Pavel Makal, byl to pro mě do teď jen další, takový neutrální člen. Po přečtení jeho nostalgických konzolových zážitků jsem si ale řekl: "To je super! Ty vzpomínky mám velmi podobné! O tom bych si s ním klidně pokecal!" 😀 a tak se pro mě z nijakého Pavla Makala stal NĚJAKÝ Pavel Makal 😀

    Takže díky za tyhle vaše náhledy do vašich životů. Člověka pak o to víc baví se sem vracet a číst vaše články a sledovat Fight Cluby 😉


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit