Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    NFS 2 je určitě moje největší srdcovka, vlastně to byla nesjpíš první "velká" PC hra, kterou jsem hrál, když mi bylo asi devět. NFS 3, 4 a Porsche si taky vzalo desítky hodin, to samé Undergroundi a Most Wanted. Od té doby jsem u některých dílů vyzkoušel maximálně demo, jinak mě nechytly. Ale ty začátky mi nikdo nevezme :)

    Jinak to video jako takové je docela slabé, určitě by to šlo sestříhat daleko úderněji.

    Kéž by staré Needy EA uvolnilo na GOG.
  • Loneck
    NFS 3, 4, 5 a pak na shledanou.
  • Amylee.Anderson
    Joooo, kolik jsem se nahrála Underground 2. Nejlepší díl, minimálně kvůli tý hudbě :)
  • Amylee.Anderson
    Ale prd :P This! - https://www.youtube.com/watch?v=Q7_9qivK_Ew
  • Psychotic
    Dá se to pochopit, ale hry se přeci jen musí vyvíjet. Navíc většina lidí ani neví, co vlastně chce. Neříkám, že je to tvůj případ, ale často slyším "Měli by zase udělat tohle a tohle jako to bylo ve [klasická hra X] !" a když to tam pak je, stejně se jim to nelíbí. Ve hře X to fungovalo, protože byla jiná doba, ale dnes už je to prostě jen zastaralé. Prostě nostalgické růžové brýle, které jim brání objektivně zhodnotit zábavnost toho kterého herního prvku.

    Ačkoli jsem v NFS 2 a 3 najezdil strašně moc, upřímně řečeno myslím, že kdyby dnes vyšla hra "vyber si auto, okruh a jeď" - bez čehokoli inovativního, bez příběhu, bez RPG elementů, bez realismu... nehrál bych to a většina lidí taky ne. Včetně těch, kteří tady řvou jak Porsche Unleashed je nejlepší závodní hra na světě.
  • krasnej how to kill the series trailer, tleskam
    Nastesti mi vzpominky na opravdovy NFS uz nikdo temahle kydancema nevymaze :)
  • Homwtown z NFS3 znám nazpaměť ještě teď *1*
  • klasika https://www.youtube.com/watch?v=ziX_f7rdFD4&list=PLEF7E01B7DC443E49
  • Kinet1c
    naj nfs 1-2-3-4-Porsche-HP-U1-U2-MW2005-Carbon a koniec, dalsie podla mna nestoja za rec, aj ked undercover, este ocenujem, to ake take tunenie a niektore auto ako vytuneny Bugatti Veyron, stym zrychlenim a zvukom atd, tak ako v carbon, mercedes, ten zvuk motoru OMG, inak vsetko co bolo produkovane od 2010 je h.vno

    btw chcel by som velmi aby sa to vratilo niekde ku 3 a 4, tzn zaujimave mapy niekde aj v prirode atd, bez policajtov, iba jazda, preteky, na ten sposob, nemyslim Run.
  • Mart9
    To je vynikající názor. Přesně mě to taky napadlo. Ještě bych dodal, že typické je z mého pohledu i to, že tam člověk pozná ty starší NFS jako Hot Pursuit 2 nebo Underground, ale jak jsou ukázky z těch novějších, už se v tom postupně ztrácí
  • jojo z takovejch veci sem taky bejval naměkko :))
  • je zajímavý a výročí 20. let nevydaji žádnou hru
  • Mato1987
    Porsche Unleashed, Underground 1, hot pursuit 2, shift, hot pursuit 2010, most wanted 2012, rivals.
    To je moje poradie najobľúbenejších nfs hier :)
  • Soundtrack nostalgie to znám jak to na nás vždycky padne to děctví
  • cumpi3
    pokud nepocitame shft, tak se to nejak opravdu blizilo realite nejvic *1*
  • kubi-wan
    No ne, já se nechci nijak hádat. K tomuhle srovnání ti toho moc neřeknu, protože NFS2 jsem hrál už vážně dávno a dneska by mi asi tak odourávající nepřišlo, ale trojku či čtyřku si s chutí rád zahraju i dnes. Undergroundy jsem nehrál ani jedny, protože mě odrazovalo už jen to zasazení. Věřim tomu, že jsou to dobrý hry, věřim, že jsou to i třeba lepší hry než NFS2 (když zůstanu teda u tohoto přirovnání), ale tyhlety tuningy, neony, velkoměsto, noční závody á la Rychle a zběsile... to už ve mě neevokovalo nic, co jsem vnímal jako ten pravej feel NFS.
    Zkrátka bych jen chtěl Need for Speed, kde si v hlavnim menu vyberu auto, trať, nastavim si soupeře, počasí, třeba i zrcadlově obrácenou trať (jo, bejvávalo...) a jedu. Nikdo mi necpe, jak mám hrát, co mám dělat, žádný zpropadený filmečky nebo tutoriály. Takhle myslim tu "jednoduchost".
    K tvojí poslední větě: Naopak, nepotřebuju, abys zmlknul, já diskuze rád.
  • High Stakes, Hot Pursit (old), UD1,2,MW Jsou nejlepší podle mě NFS. Respektive to jsou hry co mám nejvíc odehráno hodin ze všech...
  • NFS 2, 3 a hlavně 4 je pro mě srdcovka. Dnes tyto hry už dávno nahraji, ale soundtrack si vždy rád poslechnu při jakékoli příležitosti. *4*
  • To je subjektivní historie je nějak až moc podobná tý mít, několik let NFS3 a NFS2(spálilo se mi CD jinak bych ji měl dodnes :D ) a pak jsem teda hrál už rovnou NFS:U,NFS: MW a NFS:Carbon, pak jsem si říkal že zkusím NFS:U2, jinak jsem toho moc nehrál(ale zkusil jsem všechny)
  • Psychotic
    Můžu se prosím pěkně zeptat, co znamená "poctivá hra, co si na nic nehraje"?
    Vyznívá to totiž jako "jednoduchá (nikoli snadná) hra". Jmenuj jednu objektivní věc, ve které bylo NFS2 lepší než NFS Underground 2 a já zmlknu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit