Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná se mnou nebudete souhlasit, ale nejlepší NFS je Porsche Unleashed. Zábavná kampaň, která vás nutí hrát dál a dál, sbírání a prodávání aut, na svojí dobu skvělá grafika, prostě moc fajn hra.
    • Souhlas. Na svoji dobu to bylo velice slusne zavodeni i s volantem. Bavilo me i tech par trati, vylepsovani auta a kupovani novejsich typu, pak se vracet k tem starsim v turnajich pro veterany. To byla taky jedina hra NFS, kterou jsem koupil. A koupi nelitoval.
      Dalsi dva dily jsem jenom kratce vyzkousel a hned vyhodil z disku. A pak dalsi jsem uz ani nezkousel.
  • Ten trailer si myslím docela vystihuje co s tou sérií udělali. Sotva si stihnete pořádně projet jeden díl tak přijde střih a je tu další a další a další a horší a horší ..
    • Mart9
      To je vynikající názor. Přesně mě to taky napadlo. Ještě bych dodal, že typické je z mého pohledu i to, že tam člověk pozná ty starší NFS jako Hot Pursuit 2 nebo Underground, ale jak jsou ukázky z těch novějších, už se v tom postupně ztrácí
  • Pro NFC Porsche Unleashed, věnováno jen 0,5sec ve videu?:D Podlě me je to jeden z nej dílu série:D
    • NFS samozrejme:x
  • Blbečci, vynechali Hot Pursuit :))

    Nejlepší díl je samozřejmě Porsche 2000, jízdní model tam byl sice arkádový, ale nešlo zatáhnout ručku a projet všechno driftem, takže výsledkem byla jedna z nejzábavnějších jízd, protože jste si stejně museli dávat pořád bacha na každou zatáčku když se jelo přes 150 Km/h.
    A co tepve při 250 a více :)

    Taky čtyřka ušla a Underhroudy 2 měly své dobré.
    • cumpi3
      "ízdní model tam byl sice arkádový" ... v každém nfs byl arkádový...
      ale maximální souhlas...krom toho to bylo hra vskutku originální herními mody: evolucí a továrním jezdcem *4* a taky pro mě jediné NFS, které je 100x lepší hrát na volantu než na klávesnici *4*
      • No to sem tim myslel, ze to je jedinej dil, kde se auto dalo ovladat nejak priblizne jako opravdovy :D
        • cumpi3
          pokud nepocitame shft, tak se to nejak opravdu blizilo realite nejvic *1*
    • Naprosty souhlas, presne tyto dily jsem si uzil nejvic. Po Underground 2 sla cela serie z pohledu zabavy celkem do kytek.
  • Cocra
    Jo to byly casy :-) Trojka byla ma prvni hra na mem prvnim PC. Lambo Diablo SV byla nej kara. Zdravim vsecky nostalgiky, co tu dobu pamatuji :-)
  • firebug
    Docela slabé video. Mohli to udělat tak o 5 minut delší. Takhle dostane každá hra prostor tak 4 sekund a po Most Wanted se už v jednotlivých titulech slušně ztrácím...
  • krasnej how to kill the series trailer, tleskam
    Nastesti mi vzpominky na opravdovy NFS uz nikdo temahle kydancema nevymaze :)
  • fizola
    Velmi subjektívna história:

    Najviac som ako malý drtil 3ku, až po nej dvojku, všetkými milované porsche som hral asi 20 minút.
    Nenávidenú 6ku (hot pursuit 2) som si tiež veľmi užil. Potom to už šlo U1 a U2 (the best) MW a Carbon. Ďalej len SHIFT ,inač nič nezaujalo.
    • To je subjektivní historie je nějak až moc podobná tý mít, několik let NFS3 a NFS2(spálilo se mi CD jinak bych ji měl dodnes :D ) a pak jsem teda hrál už rovnou NFS:U,NFS: MW a NFS:Carbon, pak jsem si říkal že zkusím NFS:U2, jinak jsem toho moc nehrál(ale zkusil jsem všechny)
      • fizola
        Brother? *1*
  • NFS II - tolik vzpomínek...
  • saburo
    za mě asi nejvíce hrané NFS IV: Road Challenge. Pamatuju, jak jsem s překvapeným výrazem ohlašoval kamarádovi: "Ty vole, jsem narazil do značky a prasklo mi světlo!"
    what a day that was... *15*
    • jojo z takovejch veci sem taky bejval naměkko :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit