Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grandhalf
    Něco mi nedochází ??? Já furt čtu BIOPŘEDPOVEĎ a né BIOPŘEDPOVĚĎ ???? Místo ježíše tam měl bejt mariňák z DOOMa ukřižovanej ( kostičkovanej v rozlišení 320x240 ) *3* ...
    • Tak sakra , proč tam chybý ten háček ? Slovensky by to bylo PREDPOVEĎ , česky PŘEDPOVĚĎ , tak do rici :-S
      • blixa
        Odhalil jsi chybu :) Cim dyl holt do neceho koukas, tim vetsi je tendence prehlidnout preklep v tom nejvetsim napisu :( Zejtra rano nahodime opravu..
        • Grandhalf
          Sakrajz a já čekal na nějaký "ježek v kleci" vysvětlení *3* ... Ale zase kdo si stahnul ten s tou chybou tak ho za 20 let proda za 100 mega jako unikát , něco jako modrej mauricius *15* *15* *15*
  • TheGGG
    A něco pro nás intelektuály by jste tam neměli?
  • Mopped
    Pěkné, pěkné, ale chce to něco více šokujícího, aby měla nova nějakou senzaci. Že žerem děti, chrápeme s ovcema a jsme účastníci brutálních sadistických orgií v krčském lesíku.
    • JezboX
      To není šokující. To už každej ví *1*
  • vsechny tri jsou pekne hnusny, horsi wallapery jsem snad nevidel...
  • Preed
    Musim povedat ze sa mi to paci,vsetky tri a hlavne ten jezis,gj :)
  • Amylee.Anderson
    Je to udělané moc pěkně, ale mě se strašně líbil ten motiv, kde bylo GAMES.cz a bylo to složené z různých herních obrázků, jako ovladače, možná i pac man a tak. To bylo parádní. Jako wallpaper je to pěkné, Žeru hry mam už na ploše, ale jako triko...nevim :(
  • IDDQD je nabušenééé:D Nový wallpaper
  • triko s Ježíšem jednoznačně! jako sorry,ale nosit triko s nápisem: žeru hry - s tim prostě nemůžu chodit do práce, to zní jak od 15letýho fakana - bez hejtu.... a IDDQD je pro mě stejná symbolika jako IDKFA a kdo to nechápe, tak je prostě mladej n00b co k tomu víc říct :-) udělejte teda i trika pro starý oldschooláky prosím!!! jinak nápad super nápad, rád podpořím, když už nosim vopraný triko z Gamescomu 2012.
    • JezboX
      Naprosto se s tebou ztotožňuji. Líp bych to nenapsal. Akorát nemám triko z Gamesconu *15* ale nosím do práce tričko Zaklínače *1* A Ježíš už visí na ploše.
  • Daniell605
    Super, díky tiscali *3*
  • Edie
    asi nejlepší je Žeru hry, jsou lidi, kteří Dooma nikdy nehráli, tak jim IDDQD nic neříká ... Žeru hry bych koupil hned! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit