Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Biopředpověď je překombinovaná, Ježíš to vzal od podlahy (akorát měl tehdy třídenní input lag, jak tak koukám), zbytek dobrej, přímej.
  • KronosDeret
    Nic tak nepotesi jako hrejiva hereze, ale kdyz uz chcete neco rict trickem, asi by to nemela byt tak uplna lustovka. Preci jenom kolik lidi z naseho maleho atheistickeho naroda vi ze se na krize pise I.N.R.I. a co to znamena, a ti co to vi zase netusi ze existoval nejaky DOOM a cheaty. Jinak si vysinuteho vudce apokalypticke zidovske sekty muzete strcit treba za klobouk :D

    Biopredpoved libi moc, koupil bych.
    • Ale známe I.N.R.I., luštímě křížovky tak víme, ne. :)

      Možná by se tu mohl vytáhnou nějaký znalec latiny a zkusit dát IDDQD úplný latinský ekvivalent v pojmenování - něco, co by mělo mít společnýho se hrami. První slova samozřejmě Iesus Dominus .... *8*
  • Magister_Peditum
    Koukám, že krucifix tady některé nadzvedl, ale Černobyl je podle nich asi fajn. *1* *1*
    • Jasně že pomalá a bolestivá smrt několika stovek lidí nemůže konkurovat nesmrtelnosti Ježíška *1*
    • To su ti "ortodoxni" krestania, v pohode si pozru napriklad velmi krestansky a naucny film Saw, ale ked niekto jemne pouzije krestansky symbol na nieco vtipne tak to uz je tazky zlocin hodny trestu smrti, najlepsie ukamenovanim. *7*
  • vsichni co prudite triko s jezisem dokazete tak akorat to ze triko nebude. to ze byste ho nenosili neznamena ze by se nekomu treba nelibilo. a nebudte jak muslimove co si nenechaj sahnout na mohameda. bral bych to spis jako "in games we trust" nebo tak..
    • Magister_Peditum
      Jo, s dolarovkou s "in games we trust" by bylo supr. *3*
      • MrSanta
        Hej, to bych bral taky. Redakce...?
        • blixa
          To je peknej napad, mozna neco vymyslime :)
  • Prvni je vyborny :) Biopredpoved 86 se mi moc nelibi - mimo hrace to sotva nekdo pochopi, a Jezis s IDDQD je docela starej vtipek. Na prvnim triku mi ale ponekud vadi ten velkej napis games.cz - je tam moc vyraznej, treba u toho Jezise je mnohem decentnejsi. Naopak ten samotnej napis "ZERU HRY" by mohl byt mozna i vetsi...
  • michelangelo
    Asi uz jsem videl horsi herni trika, ale slaby hosi. Trochu moc nuda a sed .)
    • Souhlasim.

      A kdybych si měl kupovat jakož herní triko tak s žánrem ke kterému mam nejblíž a s obrázkem který se mi fakt líbí.
  • Nikdy na sebe nevezmu nic křesťanskýho ani nic podobnýho....
    • Vrook
      Jako co je na tom křesťanskýho? Je to jen křesťanskej symbol použitej v popkulturní souvislosti s Doomem. Prostě hurr durr já sem ateista, nemám rád křesťany, je tam ježíš, tak to nevemu na sebe, co? Miluju tyhle pózy.
      • hehe jenže, každej kdo to uvídí, uvidí křestanský symbol, a to já na sebe nikdy nevezmu, bych se musel hambou propadnout
  • Inquisitor
    Tohle vydat v Polsku, tak už máte pod redakcí rozzuřený dav s pochodněma :D
    • Jo naše inkvizice má ale holt problémy s netopýrama:)
    • A co teprv, kdyby tam dali něco s islámem, to by celé tiscali vyhodili do povětří, redaktory games a jejich rodiny by unesli a trochu pomučili. *1* *1*
    • Hned mě praštil do očí Tvůj nick... *1*
    • Ale vidíš, že i některé Hlinkovce to slušně nadzvedlo.
    • Mart9
      *1*
  • sidi
    Jednoznacne Biopredpoved a IDDQD :) ja by som si kupil obe tricka :)
  • IDDQD je cheat pre Doom, ktorý dá hráčovi nesmrteľnosť. Na obrázku je ním označený kríž, na ktorom je umučený Ježiš. Teda je to výsmech Ježišovi, že mu nepomohol ani božský mód. Prví ľudia jedli zo stromu poznania, a podľa zákona mali dostať smrť. Boh prišiel na svet, prijal trest za nás, aby sme nemuseli zomrieť. Preto sa Ježiš nechal zavraždiť.
    Satanisti budú mať radosť z každého vymytého mozgu, ktorý si dá tento nevďačný rúhavý motív na tričko. Ježiš chcel pre ľudí slobodu, prví kresťania žili v kmeňovom spoločenstve a boli si rovní. Nepotrebovali panovníkov ani hierarchiu. Panovníci strácali nad kresťanmi moc, preto Ježiša popravili a kresťanov vyvraždili. Tí čo chcú hierarchiu a tyraniu chcú Ježiša mŕtveho. Ten kto sa posmieva Ježišovi tým, že si dá tento obrázok na tričko, sa skláňa pred vlastným otroctvom voči kniežaťu materiálneho sveta. Miluj svoje otroctvo, vysmievaj sa ukrižovanému Ježišovi. Ale nečakaj že to nebude mať dôsledky.
    • shmeck
      Kdy se začne upalovat ?
    • Až do tvého příspěvku jsem si nebyl jist, jestli Žeru hry nebo Ježíš. Díky za pomoc při rozhodování, jednoznačně Ježíš. A kromě trička bych prosil ještě stejný potisk na trenýrky.
    • Jason_dinAlt
      Věřím tomu, že když tě bůh sledovala při psaní tohoto příspěvku, určitě se usmívala.
    • Inquisitor
      Trochu nadhledu, tohle přeci není výsměch Ježíšovi ani věřícím.
    • ales.smutny
      "Teda je to výsmech Ježišovi, že mu nepomohol ani božský mód."
      Tedy fakt mě překvapuje, že to dokáže někdo vykládat jinak :) (ale to je asi u tohohle tématu příznačné?)
      Protože hned poprvé, co jsem viděl ten obrázek, tak IDDQD bylo symbolem, že to má zapnuté a za tři dny je tu zpátky, protože nesmrtelnost :) (a protože syn Boží atd)
    • Tikov
      Doproučuji při klerikálních výrazech užívat osobní zájmeno já "... přijal trest za mne (a mé souvěrce)...". Češi jsou na tohle poměrně hákliví (, když je mýtus českých dějiny od cca 15. století protkán bojem proti katolíkům.) a kvůli historickému vývoji ani není tohle zpodobnění nějaké vysmívání- je to zmodernizování zastaralého světa za účelem vtipu (jako např. zobrazení římského legionáře v helikoptéře)
      Já jsem si celkem jistý, že mne smrt čeká a pár tisíc let mrtvý vůdce židovské sekty na tom pro mne nic nemění.
      • To že prijal trest za nás všetkých je v Biblii. Si háklivý na Bibliu? A napriek tomu do toho zaťahuješ všetkých Čechov. Takže robiť si vtip s Ježiša je rovnaké, ako si robiť vtip s legionára? V Biblii sa píše o vzkriesení a druhej smrti. Tá prvá smrť čaká skoro všetkých, to máš pravdu. Ide o to, kto bude vzkriesený a kto nie. Odporúčam čítať Bibliu, ak ťa to naozaj zaujíma. Dočítaš sa, že Ježiš nenastavil druhé líce keď ho udreli. A tiež si zisti čo vytvoril Konštatnín Veľký (Constantine the Great) v roku 313. Potom pochopíš, proti čomu sa tvoj národ naozaj búril.
        • Tikov
          Háklivý na knihu ne (přeci jen je to zajímavý pramen pro některá historická období), ale na lidi, kteří si myslí, že jejich náboženství je jediné pravé, všechny zachrání, vztahuje se na všechny a všichni ho musí chápat stejně nedotknutelně, vcelku ano...
      • Magister_Peditum
        Kde to můžu podepsat? *3*
        • Tikov
          Praha 1, náměstí Jana Palacha 2
    • Akorát se snažíš šířit náboženskou nenávist. IDDQD ti umožní nesmrtelnost, a je to tedy herní "bůh". Pokud nedokážeš rozlišit víru a hru, tak by si neměl vůbec hry hrát, nebo navštěvovat herní stránky.
      • Nesnažím sa šíriť nenávisť, o to sa asi snaží tá kresba. Ja len upozorňujem ľudí, aby najskôr pochopili, čo si dávajú na tričko. Ak to chcú nosiť, mali by vedieť o čo ide, aby sa vyhli trapasu.
        Nemám navštevovať herné stránky, pretože ma chceš umlačať?
    • Takže tvrdíš, že tričkem se lze vysmívat bohu? Sakra, kdybych věděl, že má tričko takovou moc, tak bych mnohem víc investoval do šatníku! Pak mluv o vymytých mozcích... I když tady vlastně platí to pravidlo, že když hysterickému člověku řekneš, že je hysterický, hystericky na tebe zaječí, že není. A pokud bůh existuje a je opravdu tak malicherný, že mu záleží na tom, co mám na tričku, pak mi může políbit p*del stejně, jako tobě podobní *4*
      • Áno, Bohu sa môžeš vysmievať aj tričkom. Boh je najmocnešia bytosť všetkých svetov, Stvoriteľ vesmíru. Nie je malicherný, ale je spravodlivý. Tvoj príspevok bude skôr či neskôr „odmenený“.
    • Křesťani maj za 2000 let tak pokaženou pověst že je ani František z toho nevyseká a to kázaní si nech pro svoje bratry a nelez mezi heretiky *16*
      • Obrázok nezosmiešňuje kresťanov. Zosmiešňuje Ježiša. Toto si Ježiš nezaslúži. Len diabolský človek odpláca dobro posmechom a zlom.
        Nikomu nič nekážem, rob si čo chceš. Len som vysvetlil čo obrázok znázorňuje, a upozornil na následky.
      • Vrook
        sorry, double post *9*
      • Vrook
        Stejně jako nesouhlasim s OP, tak nemůžu souhlasit ani s tvym ohranym demagogicko-ateisticky alibistickym souzením celýho náboženství, na základě určitejch shnilejch jablek. Nejvíc mě s*re, že skoro každej podělanej ateista (čimž myslim ten populární ateismus, kterej se ve svejch praktikách od žádnýho náboženství v podstatě neliší) nemá nejmenší páru o historii křesťanství, katechizmu, filosofii křesťanství, nikdy nečetl Bibli, pomalu ani neví kdo to byl dejmetomu Tomáš Akvinský a prostě nikdy se o křesťanství nezajímal, ale vždycky má plnou hubu nadávek, urážek, nařčení a má hrozně jasno v tom, jak je křesťansví špatný.
      • Robotron3
        A přesto bych si nechtěl ani představovat, jak by svět bez křesťanství vypadal. Křesťanství vzniklo jako odpor obyčejných lidí, kteří žili ve strašných podmínkách a neměli skoro žádná práva. Byla to revoluce, která říkala, že všichni jsou si rovni a na každém záleží. Nic není černobílé.
        • Vrook
          Anyway.. samý mínuska, ale argument žádnej. *15* Docela typický, pro sortu lidí, do kterejch se obouvám.
        • Nechapu ty minuska. Lidi co nesouhlasej s fakty? Presne jak pises, krestanstvi ve svejch pocatcich, pronasledovany rimskou aristokracii a nenavideny caesarem (s malym c, zapocal to vicemene Nero) znamenalo zit v komunite v lasce se svymi bliznimi, samozrejme pozdeji aplikovano na obsahlejsi spolecnost, nez onu dosavadni "ilegalni" komunitu, preslo to v cirou utopii. Ale vsechni ti nenavistni ateisti o tom nemaj ani paru a nevedi, ze po celym svete je spousta podobnejch komunit, at uz protestantskejch nebo dokonce katolickejch (a dalsi jejich odnoze), ktery i dnes zijou vicemene podle uceni krista, tak jako komunity, ktery naslouchaly jeste jezisovejm svedkum sv Petrovi a Pavlovi z Tarsu. Dnesni ateista vidi jen to, ze ty myslenky nekdo zneuzil k ziskani moci a bohatstvi, coz je odsouzenihodne, ale nevypovida to nic o krestanstvi, nybrz o povaze cloveka.
          Nejsem krestan, ale staci se na to koukat s nadhledem a nejakejma vedomostma.
          Sorry za chyby a diakritiku, pisu z phonu. :)
        • Nepleteš si křesťany a židy ?
          • Robotron3
            Ne, židovské náboženství se vztahovalo a vztahuje jen na židy, křesťanství bylo pro všechny.
    • Robotron3
      Podle mě tim nechtějí se ničemu vysmívat, spíš jako že to někomu připadá "cool" asi, čistě povrchně. Což taky neni dobrý...
    • Mart9
      amen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit