Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se nemýlím, tak proudová a tryskáče přidal až druhý díl, Airland Battle.
  • Je steam verze v češtině? má někdo zkušenosti?
  • Nejen WiC . Co takhle Codename Panzers. De facto i Operation Flashpoint (i když to není RTS) nebo C&C Red Alert (1-2) a řekl bych, že by se našli i jiné.
  • hele, fakt se mi líbí ty 2 propagační obrázky na konci ve srovnání s těma screenshotama ze hry *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    ne fakt, nemůžu si pomoct, je mi jasný, že to asi bude docela supr strategie, ale prostě si nemůžu pomoct, úplně to v těch screenech vidím *1*
  • Jaké jsou minimální požadavky?
    • http://store.steampowered.com/app/58610/?snr=1_7_suggest__13
  • http://www.youtube.com/user/TheAndyRespekt?ob=0&feature=results_main
    • Ty jsi taky pekne chycenej.
    • Debiile *11*
    • Porid si normalni kameru, mikrofon, svetlo a mozek.

      Diky
  • Docela mě točí, že nevyšlo demo. Strategie si musím nejdřív ošahat, páč jsem stále tak nějak zhýčkaný Supreme Commanderem.
  • jindra.veliky
    zajimalo by me co ma hra za ochranu kdyz porad neni ani funkcni crack *3*
    • Jindro ty si čiste h....o -všetci to vieme, len ty to napišeš na plnu hubu... *1*

      StarForce Jindro StarForce *2*
      • FeebeEWN
        starforce? tak proč mi nechce jet DiRT originál na sedmičkách? napíše to nekompatibilní systém a zdarec
  • Anal.S
    "Právě v těchto kulisách se Wargame plně vybarvuje jako netradiční strategie z netradičního prostředí..."

    V podstatě to stejný World in Conflict? Nevím, jestli použití stejného konceptu jako nejúspěšnější strategie tohodle žánru, je zrovna něco orginálního a netradičního.
    • Radsi si tu hru nejdriv zahraj nez zacnes psat takovy ptakoviny.
      • Hairy_Ass
        A co napsal za ptákovinu? Vždyť je to pravda, studenou válku (i v Evropě) jsme měli možnost hrát už v WiC. A koncept je de facto stejný jako R.U.S.E. - kombinací obou her jistě vznikne dobrá hra (už jenom kvůli existenci ČSLA o ní také uvažuji), ale že by byla v něčem netradiční....?
        • Ja si skor myslim ze koncept sa najviac priblizuje hre Officers
          • Jo, vypadá to, jako by autoři Ruse viděli Officers a obšlehli jeho principy, akorát to zasadili do pozdější doby. Obě hry určitě stojí za vyzkoušení.
        • Ano ve WiC je sice studena valka a jsou tam taky tanky a vrtulniky ale tim podoba konci. Co se strategicke casti tyce tak ma WGEU mnohem blize k Ruse. Pokud si dobre vzpominam tak neni moc dalsich strategii ktere by tohle tema nejakym zpusobem rozvadely a to se Wargame dari opravdu spickove.

          Napsat ze je to v podstate stejny je jako WiC je jako napsat ze Flashpoint je v podstate stejny jako Battlefield. Taky je to FPS s vojenskou technikou a bojujou tam americani a rusaci.
          • Anal.S
            Omlouvám se jestli jsem se nevyjádřil dost jasně, ale měl jsem na mysli prostředí do kterého je hra situovaná, ne herní principy.
            • No ja myslim ze u strategii tohohle typy neni moc typicke snazit se autenticky zachytit co by se stalo kdyby studena valka vyeskalovala do otevreneho vojenskeho konfliktu mezi zapadem a vychodem. Ac mam WiC opravdu rad a u multiplayeru jsem stravil spoustu hodin tak tam mi to prislo spis jako takovy divadylko na efekt kde clovek se zatajenym dechem sleduje osudy hlavnich hrdinu. A jak jsem psal tolik her na podobne tema aby se jednalo o tradicni prostredi taky neni.

              A vubec... dost uz bylo slovickareni :D
  • Mám dotaz ke kampani, nedočetl jsem, jestli je dynamická či pevně linkovaná, zda je i za Varšavskou smlouvu (aneb kdy zle hrát za ČSLA) atd.
    Díky za info
    • kovar.jakub
      Je lineární a lze hrát za Varšavskou smlouvu, akorát začátek je třeba odehrát za NATO.
    • Pokud vim, tak je linearni, akorat dostavas vic nebo min hvezd, podle toho, kolik splnis vedlejsich ukolu. CO se stran tyce, tak nejsem tak daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit