Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooooo, na to sem cekal...konec ironie
  • JJ pravda lag zničehonic přijde stejně tak odejde ale většinou odejdu i já protože mě mezitím zabijou.
  • blbost na play store :-D chce to zaplatit 0Kč
  • copak soundtrack ale přelomový super 9.0 patch na který čekám už půl roku. to bude pecka! žádný havok, hd modely jen u asi 5-10 tanků, stále žádné historické bitvy, atd atd... takže to šlo konečně z disku. oh jaká to úleva.
    • Hele, ja to na disku porad mam ... jdu se cas od casu (tak 2x doroka) podivat, co "uzasnyho" zas pridali ... a dycinky zjistim, ze je to jeste horsi, nez kdy bylo ... ;D

      Jen se obavam, ze gajin to taky pekne zmrvi ...
    • Nápodobně, také jsem to již vykopl z PC a jaká to byla a je úleva :-)
  • World of lags :-)
    • Laguje to pravidelne, dycky kdyz neco vylepsej ... a prijdou s nejakou "superduper" technologii. Sak v bete to "vyresili" zkracenim dohledu ... a uz ho nikdy nevratili zpet.
    • No už to nějaký pátek nehraji, naposled tuším někdy na podzim, ale už tenkrát mě po jakýmsi patchi začali zlobit lagy. Ale důvod proč jsem to nalonec přestal hrát byl jiný *3*
    • No tak mně to laguje za poslední dva měsíce poměrně pravidelně. A jak lag zničehonic přijde stejně tak odejde.
    • Za ty roky co jsem hral si nepamatuju jedinej problem s lagem
      • martyEF
        lhát se nemá, hra má poslední dva měsíce mega problémy s lagy, potom to teda od vánoc nehraješ ...
    • Nikdy za dva roky (nebo jak už dlouho to hraji) sem žádné lagy nezaznamenal.
    • XorxoxTalarius
      Nemam lagy :)
      • Taky ne - už to nehraju
        • XorxoxTalarius
          Ja jeste obcas ano, jako oddechovku a zadne lagy nepozoruju (schvalne jsem to po skoro roce znovu instaloval kdyz jsme se tady minule skrze lagy hadali)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit