Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odehráno 80 bitev... zatím supr, náročná na pochopení, ale když se do toho dostanete je to pecka ! :) musíte hodně přemýšlet, uděláte 1 chybu a většinou to dopadne špatně ( pokud má soupeř alespoň nad 50% WR) , styl hry se liší velitelství od velitelstí ( control decky, rush decky , decky co vám diskartují vaše karty ) no paráda doporuči minimálně zkusit. :) WG palec nahoru
  • Nepíšte tu rozdiely medzi wt a wot ... sú to úplne iné hry ... :) len námet je taký istý :) A toto je debata o world of general nie o tom ako plačete že sa vám nedarí v hre a zvaľujete to na mechaniky hry ...
  • Tak, přihláška podána. Vypadá to zajímavě, ale uvidíme...
  • A jako vzdy se tazi: "Hral to nekdo a muze k tomu nekdo neco rict?"
  • A mezitím do War Thunderu Gajin přidal simulaci terénu ne nepodobnou Spintires. Nové tanky a letadla, možnost otvírat kokpit letadla, úpravy simlátorového módu kde úplně zmizel jakýkoliv HUD, kromě mapy. Pohled řidiče, pohled velitele přes dalekohled. Vybral jsem si správně
    • ktera bude jenom kolem tanku do 80m, kazdy druhy si ji vypne kvuly vykonu, jedna se pouze o grafickej efekt jedny vrstvy, doted tam bylo videt pasy tak ted tam bude po pasu prohluben, zadny spintires
      K cemu ti bude pohled ridice?
      • Treba proto, ze si chce uzit autentickej pohled a vyhled z tanku? A tudiz vyuzit vyhod/nevyhod toho kteryho vozidla? Pokud si das v tancich sim, tak se do 3rd pohledu neprepnes.
        • ridic vyhody = 0
          sim z velitele vidis mnohem vic kolem tanku, navic muzes otacet vezi na nepritele
          • jezis nejde o vihody de oto ze je to vymakane a mas pocit z realu hral si nekdy auta stare v 90 letech treba na comodoru 64 tam si mel auta jen ze zhora teba az casem udelaly treba pohled od ridice a plno hracu to tak hraje protoze maj pocit ze jeto konecne rela musis jit zdobou je rok 2015 xD
            • V roce 2015 píšeme spisovně
  • Ellendway
    Hru jsem naposledy hrál v počátečním alpha testování, když jsem u WG dělal. Hra byla pomalá, nudná a téměř k nepochopení. Oproti HS to byla naprostá šílenost.
    • Vidíš, kdybys u WG ještě dělal, třeba bys viděl, o kolik se zlepšila :-D
      • Ellendway
        Děkuji, raději solidní práci, kde mi nedají minimální mzdu a můžu si dovolit žít, ne přežívat. *5*
        • Copak, zase málo peněz a hodně práce? https://twitter.com/Ellendway/status/611865496032514048 http://www.jobs.cz/pd/996324609/?rps=194&oldPd=1 *2*
        • Je smutný vidět tvou zhrzelost po odchodu, trocha důstojnosti by neškodila...ale pokud jsi na tom teď lépe, tak ti to ze srdce přeji
        • Jsi mel neco napsat. Kdyz se komunita slozila na veterany, tak nejakej potravinovej balicek by se pro tebe taky sehnal ty chudacku na pokraji preziti. Fakt si me pobavil.
        • Ale vybral sis to sam, ne? A WG v CV se urcite dobre vyjima, tak nebrec. *3* Mel si zustat zalezly na podpore. Ctrl+C a Ctrl+V si zvladal, ale na komunitaka to chtelo jiny level. Ani "inkognito" trollovani na FTR si nevychytal. *7*
  • To skorem vypada, ze tanciky prestavaj sypat .... njn, to je tak, kdyz nekdo na hrace doslova a z vysoka s.re.
    • Ellendway
      Bohužel jim tanky sypou více a více. Více a více lidí je podporuje a kupuje prémiová konta.
      • To samo oni tvrdej, ale podle toho co je videt ingame, to vypada spis opacne - cim dal min lidi online, cim dal delsi fronty a samo, cim dal vetsi tard play. Takze jo, % platicich jiste roste.

        Nemluve o tom, ze od bety na tu hru prakticky nesahli, a vsechny sliby skoncily v propadlisti dejin (a banu, pokud se nekdo odvazil je pripomenout).

        Jiste to sype jeste porad dost, to ne ze ne, ale ten pokles je pomerne zrejmej. Navic letadla jsou naprostej propadak a lode nebudou o nic lepsi. Valcit s lodema na mapce 100x100m ... lol Proste misto aby se venovali tomu, co vypadalo slibne, a dotahli to, tak vydavaj dalsi a dalsi sragory. Jooo, kde sou ty casy, kdy slibovali posadky na otevreny vozidla (ve WT jsou), kde sou ty casy, kdy slibovali funkcni sekundarni zbrane (ve WT jsou), kdepa je slib ze vratej puvodni dohled (je fakt bomba kdyz ma clovek pred sebou prazny pole, za nim baraky, ale tanky ktery stojej na tom poli pred tema barakama nevidi ...).

        Ve WT se dokonce (zazrak) dovim, co sem trefil a jeste se mi nestalo, ze by se granat kamsi odparil, pripadne letel nekam zcela mimo. Nikdy nezapomenu, jak se jim v kilometrovym threadu dokazovalo, ze to maj uplne blbe, protoze to, ze granat vzdy zasahne vysec danou zamerovacem, proste nebyla pravda.

        A ta uzasna funkcnos zaznamu bitky, kterej prestane fungovat s kazdym druhym patchem.
        • Ellendway
          No jelikož jsem pro ně více než rok pracoval, tak bohužel musím říct, že tržby jdou stále do vyšších a vyšších částek. Samozřejmě to není jen o tom, že se podíváš na evropský server a řekneš si, že ztrácí zisky. V Rusku mají stále kolem 900 tisíc hráčů online (nebo ne?), teď do toho Xbox verze, mobilní Blitz...

          Je potřeba si uvědomit, že 99% hráčů nekafrá, nestěžuje si v diskuzích, ale sedí a hraje. A bohužel i platí. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem odešel. Když zaměstnavatele nezajímá, co se hrou je a je pro něj hlavní, že mu každý měsíc přijde bambilion dolarů, tak je to potom těžké...
          • Mno za ty ruble si toho moc nekoupej ... ;D. 99% hracu uz davno nehraje, protoze koho by asi tak bavilo vzit T10, po 10s prvni ranou o nej prijit (pricemz ho sejme T7/8) a bejt 100k v minusu, alternativne postrilet 12 enemaku sam, a bejt sotva na nule.

            Mam ve friendlistu par desitek lidi a online nebyl nikdo uz davno (a ja sam se du podivat tak maximalne 3x doroka, jestli se nestal zazrak).

            BTW; A co teprve ta arogance ... Alexandra Alexandrova, Inna Petrova ... (pokud si pamatuju dobre, tak specielne ta druha husa).
            • Jen ještě pro doplnění je zajímavé, že o tom jak hráči přestávají hrát čtu už více jak dva roky a kupodivu hráčů pořád je přibližně stejně online... Jednou jsem si dal tu práci a ze starých screenů se díval na postupný vývoj počtu lidí online v době špičky (cca 20:00 SEČ) a šlo to od cca 30 tisíc v začátcích přes 70 tisíc kdy už začínala část hráčů odcházet a brblat jak to jde do kytek, přes 120 tisíc když se začalo mluvit o WT a jak to bude skvělé, přes cca 150 tisíc kdy už WT fungovalo do současnosti kdy si WoT drží cca 160-170 (někdy když jsou akce i víc) tisíc hráčů... skutečně strašný sešup... *1*
              Pro upřesnění hraji (s přestávkami) od 27. 5. 2011 takže mohu skutečně sledovat ten vývoj... *3*
            • 99% hráčů to nehraje? Já hraji od začátku, od začátku jedu s partou cca 10 lidí a všichni více či méně pravidelně hrajeme, samozřejmě podle toho jak to dovolí pracovní vytížení a rodina, ale hrají všichni. Se stejnou partou jsem v klanu (100 hráčů) už skoro dva roky, ano pohyb tam je, ale minimální... možná jsme výjimky, ale kupodivu v okolí znám jen dva bývalé hráče a ti to nedotáhli ani na desítku... zato znám hned několik hráčů s více jak deseti desítkama v garáži (i s více jak 20 desítkama)...
              Jinak ano měl jsem pár přestávek kdy jsem třeba za půl roku nahrál deset bitev, ale prostě mám i jiný život a nemůžu pořád sedět u hry... jestli ty považuješ za hráče jen ty co u toho prosedí x hodin denně tak ano těch asi moc nebude (doufám), ale nás co si každý den dáme jednu dvě hry (mimo CW) je spousta...
  • cr8gg
    :D:D:D:D:D:D smute.. velice velice smutne uz nevedi, jak tahat z lidi prachy a co dalsiho vymejslet za hovadiny.. ocividne jim WarThunder trha prdel, tak nestihaji ...
    • mas naprostou pravdu a vis coje natom nejhorsi xD hraju WT uz dlouho a od tohoto roku pocituju ve hre bohuzel hrace kteri campej na jednom miste a honej killy a myslej si zesou mystri sveta a pak se dozvis ze tosou hraci z WOT ne vsecky ale hodne vecina bohuzel
    • XorxoxTalarius
      Ani ne, kdyz to vemu jenom z meho okoli, tak ze sta lidi hraje WT jeden clovek, za to WoT hraje cca 30 lidi
      • Doporučuju vyměnit okolí *1*
        • A kde ho hledat, v Základní škole? Když vezmu své okolí (věkový průměr 30+) tak WoT hraje cca 20 lidí, WT jeden! A i ten většinu času tráví u WoT a ve WT má jen letadla... *1*
  • Tak co bude tam jen možnost kupovat si za prachy nove karty a nebo tam budou i nejake premium karty? skoro byhc se vsadil, že jo.
    • ja bych je nepodcenoval tam si pujde kupovat rovnou WIN
  • Zas nieco co mozu kazdym updateom pohnojit viac a viac?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit