Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • som zvedavy, ci niekoho napadne urobit rpg v prostredi WaR+W40k - ale ziadne klikfesty ala diablo, popripade"akcne rpg" ako napr Game of thrones, prosil by som skupinove rpg, zmieril by sm sa napr s niecim ako bolo DA:O
    • Inquisitor by na tenhle typ hry idealni
    • Magister_Peditum
      K tomu by spíš sedl Mass Effect, ne?
      • dufam ze nie, zase radoby inteligentne rozhovory kde mas raz za cas moznost vyberu? filmovy look? nechcem uz hry s filmovym lookom, chcem hry ktore su hrami
        nech tam ani niesu nahovorene dialogy, len text
        • Magister_Peditum
          Myslel jsem systém rpg + střílečka. DAO se zamčeným útokem na nepřítele a naklikáváním na jednotlivé akce by u podobné hry byl krokem zpět. Pokud máš s ME problém, tak si představ třeba F: NV. *3*
          • a zase F:NV niee, chcelo by to normalnu skupinovu rpg s pauzovacimi subojmi(alebo hardcore) na tahy, ako temple of elemental evil
          • jj bol spat, som napisal ze by som sa zmieril...pretoze viem ze 90-00 roky sa uz nevratia :)
  • Cypri
    Bral bych něco v duchu UFO jako bylo Rites of War. Mám pocit že to tak bylo ne? Četa a plnit ukoly. A nebo proste RTS no.
    • danny_the_hound
      Mne sa oveľa viac páčil Chaos Gate. Škoda, že som ho kvôli nejakému bugu v jednej misii nikdy nedohral *9*
  • „Vynikáme v tvorbě strategií zaměřených na určité publikum a snaha vyhovět velmi SPECIFICKÝM požadavkům trhu."
    Tak to rád slyším, a taky doufám, že tu větu dobře chápu.
    Víc tahovek by to určitě chtělo, snad se podaří.
  • TheGGG
    Jako člověk mluvící za všechny true fandy warhammeru 40 000 mohu říct že už by to konečně chtělo nějakou hustokrutou krutopřísnou námr*ovou FPS. 18+ s odsekáváním a ustřelováním končetin a epickýma bitvama a grafikou hodnou nové generace.
    • Kinet1c
      Mozete si davat minuska ale urcitym sposobom ma pravdu. Co som cital knihy, tak ten svet hlavne W40k je drsny a tomu by mala zodpovedat aj nejaka hra, asi najviac sa tomu priblizil space marine, aj ked sa zlakli a koncatiny velmi nelietaju, aj ked by som chcel vidiet co by s takeho maleho orkicata zostalo, keby som presiel nejakou tou nadhernou cepelou ci dal po hlave par ran kladivom, vela asi nie. Firmy chcu zisk a siroke publikum co si to kupi. V ere kedy vysiel trebars Severance Blade of Darkness, si asi velmi hlavu nelamali nad takymito drobnosti a dost my taka hra chyba a aby to brali aj povahy co maju radi motyliky a krv (duhu roznych idiotskych farieb spektra omalovanky) ci ziadnu len sekat bezhlavo a vidiet iskrit vsetko do coho clovek buchne, tak pre nich by som tam umiestnil prave tu moznost vsetko to krvave vypnut aby sa nahodou nezlakli a nezutekali za mamkou. Nechcem bezhlavo krvavu hru, ale ked uz trebars bojuje niekto s nejakou zbranou ktora pouziva namiesto klasickej konvencnej municie, vybusne, tak preco je len effekt a ziadny EFFEKT to nema, nehovorim o tom aby to trhalo na kusy kazde telo ale tak snad nejaku tu koncatinku by odtrhnut mohlo. No nic, ja uvitam i dobru strategiu stohto sveta, ale fakt by to chcelo nejaku third ci first person akciu, ktora bude taka aku som chcel aby bola prave hra W40k space marine. Najradsej by som uz chcel nejaky nadupany film - materialu je viac nez dost, takze predstavivosti nic medze nekladie, to by bola si myslim celkom slusna porcia. Snivajme dalej.
      • Veskoslav
        Já bych i souhlasil, kdyby to nenapsal stylem 12 letého dítěte. Jinak atmosférou krutostí a beznaděje se skutečně nejvíce přiblížil Space Marine:) Ale ten měl zase jiné chyby. Já bych třeba uvítal hru za 13. trestaneckou legii gardy. Ti měli zajímavá dobrodružství:)
        • TheGGG
          To aby to pochopil opravdu každý
      • nejblíže atmosféře wh40k byl gear of war jen přidat stonásobek nepřátel kteří nevydrží víc jak 2 rány a bylo by to masooo
        wh40k a WFB jsou super ale games workshop zabíjí vlastní hru nehoráznejma cenama *13*
        • najviac k atmosfere wh40k bol Space marine :)

          inac figurky su otrasny shit!,
    • Nemluvím sice za všechny true fandy 40k ani za fandy justina bírbla, ale takovou FPS bych bral taky. Ale tuhle tahovku beru taky, a taky bych bral RTS jako DoW, prostě to všechno v libovolném pořadí *1*
  • Magister_Peditum
    Stále doufám v další Dawn of War strategii. Warhammer 40k a tahovka mi prostě nějak nesedí. Tím neříkám, že je jinam nemám rád, jen prostě v tomhle případě z toho dvakrát odvátej nejsem. *4*
    • vzdyt Warhammer 40k je tahovka ;) ale jako chapu te, taky mam rad ty panacy pekne rozpohybovane, to je to co stolni hre chybi
      • Magister_Peditum
        Já vím, že to je stolní tahovka, ale tu jsem nikdy neměl chuť hrát - svět Warhammeru mě baví, hlavně díky knížkám. *15*
        • ja stolni 40k hraju, ale libi se mi jak v Dawn of War ty figurky co mam doma jakoby ozivnou, behaji, strili, hezky se do doplnuje se staticnosti stolni hry.. *1*
  • KONECNE tahovka!!!!
  • Creative Assembly chystaji i oficialni Warhammer hru ve stylu Total War

    http://www.creative-assembly.com/sega-and-creative-assembly-announce-partnership-with-games-workshop-to-create-warhammer-games/
    • Veskoslav
      Dík. Zdá se, že mi to uniklo:)
    • to bylo na Veskoslava dole :)
  • Tahovky budou zase v mode ? Konecne *14*
  • *7* Bože proč zas nějaká tahovka. To nemůže vzniknout taky někdy nějaká normální hra
    • Trisska
      Tahovky sou dobrý pro lidi v důchodovym věku a pro lidi pomalu uvažující. A takovejch lidí je poměrně dost, takže já bych to neodsuzovala...
      • Kinet1c
        Nie som najmladsi ani zas tak stary mam 32, ale odjakziva co len hram hry som uprednostnoval TAHOVKY. Preco ? Rad premyslam na svojich tahoch a nerobim unahlene pohyby a tym este by som dodal aj to, ze tak isto som hraval dost dlho starcraft, hlavne multy a to v casoch ked bola SC novinka tak ako napr. aj heroes of might and magic, ci HOMM II ci HOMM III a rozne ine teraz, takze hry hram uz dlhu dobu, celkom a jedno viem, ze HRY nie su o veku. Tzn kto ma rad aky zaner o to ide hlavne, Stary clovek nemusi hrat tahovku ked ho bavy FPS a opacne. TAHOVA HRA je urcity druh hry, nie je urceny pre vekovu skupiny +-100 je to pre kazdeho kto ma rad tento typ hier. Evidentne ty medzi tychto ludi nepatris a ked hry takehoto typu nehravas uz teraz, nebudes ani neskor, resp. mozno budes, to ked sa ti nejaka nahodou v buducnosti zapaci natolko, ze si ju skusis a tym si tento zaner oblubis. Inak niet sance ze aj ked budes uz v urcitych vyssich vykovych urovniach tak zahras prave takuto hru. Je jedno ake budes mat v tom veku reflexy, ked si zvyknuta/ty hrat FPS tak budes hrat to aj trebars na easy, aby ta nezabili po kazdej rane.
        A o reflexoch iba tolko, ze ked som mal 20 som hral CS 1.6 ako uplny NOOB aj po dlhsej dobe, tzn ale ako tie roky pribudali som bol stale lepsi a nie naopak. I v 32 nakopem nejednemu nastrocnemu zadok :D, ked teda nie su rovnako stary ako ja, dokonca poznam zopar 40-50 rocnych co hraju FPSMMO hry typu Crossfire prip. Blackshot a ine, kde bez rychlejsich reflexov si len terc a mozem ti zvlastnej skusenosti povedat, ze vedia hrat a nejedneho poznam osobne, takze ja by som neodsudzoval takymito vyrokmi starsie rocniky. Oni este vedia drvit hry, viac nez si dokazes predstavit a co sa tyka omylu vo vyjadreni. Ako uz viacery napisaly, ked nechces byt za trolla musis sa vyjadrit presnejsie, aby to kazdy chapal. Nie kazdy dochodca je rovnaky dochodca tzn. palickou chodiaci starcek ci starenka. Kolko by si hadala Schwarzeneggerovi ci Stallonemu ? len taky priklad, sice herci, ale sa celkom drzia aj cez 60. Takze pozor nepodcenuj dochodcov ci starsich ludi.
        • Velmi dobře, kolego. *3* Ti dnešní mlaďoši si myslí, že když je jim o "pár" (desítek?) let míň, že mají nějaký extra výhody či co... *15*
      • Ty musíš být dobrá blondýna. *15*
        • nebo blonďák ;)
      • ani ne spíš je to pro lidi co radi uvažují pri hraní
        • joe nám nějak měkne. Se ti oživují mozkové buňky nebo co?
      • Veskoslav
        Jeden trolí debill si notuje s druhým trolím debilem.....
        • Chápu, jeden jsi ty ale kde je smtihlav to nevím
          • Boom
            Nová generace hloupých trolů *11* Už ses předvedl u diskuze u Sc II, tak jsi přišel otravovat i sem?
            • TheGGG
              No radši by jsi sem měla přestat psát. Je vidět že to moc nezvládáš a stáváš se čím dál víc agresivní a po vzoru pleskoslava útočíš na všechny kdo nemají stejný názor jako ty. Faktem je že jakmile tu někdo neslintá blahem nad nějakou hrou je okamžitě troll a hatter. Možná jsi byla zvyklá zastrašit každého kdo s tebou nesouhlasil, ale musíš si uvědomit že už ti není (alespoň doufám) pět let a že existuje něco jako tolerance.
              Nevíš snad že staré přísloví říká: Někoho milovat, znamená především přijmout ho takový jaký je! *3* *3*
            • Boom
              Bože. Kdyby mi nebylo trapně, že se sebe děláš hlupačku(hlupáka), tak se i směji....
            • Trisska
              Nemusím bejt ani Sherlock Holmes, aby mi to docvaklo. Bylo to jednoduše až moc průhledný, víš? Malá rada pro příště - není radno podceňovat inteligenci druhejch lidí. *3* A ne, žádný pluska si dávat nebudu, netřeba klesat na tvou úroveň... Honit si ego vlastníma pluskama může pouze ten největší zoufik. *7*
            • Boom
              1. Jsi vtipná holčičko.....Kolik ti je? 12-13? Máš při tom stopky?
              2. Vskutku? No zajímavé, chlapem mě ještě nenazvali. Ale všechno musí být jednou poprvé, že.
              3. Úráží se tady pouze blbá, trolí rodina,která dokáže s prominutím zasrat jakoukoliv diskuzi. Viz včerejší diskuze o SC II, kam se seběhla banda kreténů a snažila se diskuzi zaneřádit svými nesmysly a výkřiky. A mimochodem, dřív než si dáš + ihned po odeslání svého příspěvku, počkej ještě 15 sekund alespoň;)
            • Trisska
              Já si dnes všimla několika věcí...
              1) Veskoslav nebo Boom napíše příspěvek a během 15 vteřin má +3, a to na jakkoliv zahrabané diskuzi. Jednou nebo dvakrát bych tomu ještě věřila, ale po dvacátý za sebou už je to víc jak podezřelý. *4*
              2) Z výše uvedeného plyne, že Veskoslav = Boom
              3) Na diskuzích Games s přehledem vyhrává zášť, ponižování, ubližování, lež, neschopnost přijímat názory druhých a ohavná urážka *trol*, nad pravdou, přátelstvím a rozumnou argumentací
            • Boom
              Slušných lidí? Tím myslíš sebe šašku? Nenech se vysmát. Ty, GGG, Joe a ta trolí slečinka. IQ nižší než bod mrazu a pořád se ohánějí nějakou svobodou a přitom uráží všechny okolo. Vzpamatuj se spratku, nejsem tvoje ségra a ani mi není 15 jako tobě.
            • Napsat názor který jde proti proudu se nesluší co? Pravda bolí a šaškoslavův gang je vždy a všude připraven trestat lidi s jiným názorem. Měl/a by sis propláchnout pusu okenou a dát si facku, tato diskuze je svobodná pro všechny a ne jen pro fanoušky tahovek, bližardích patvarů, old school blbinek a overrated her od valve. Pár slušných lidí si to naštěstí uvědomuje
        • Trisska
          Proboha, co vám zas je... Nechápu, co sem jako napsala špatnýho... *9*
          • Veskoslav
            A ještě k tomu blbá jak tágo.
            • Magister_Peditum
              Tak to prrr, v naší republice je vždy jen a jedině pravda a láska. *1*
            • Veskoslav
              Nad pravdou a láskou? Já nevím, co jsi čekal(a).....Buďto piš normálně, srozumitelně a přehledně nebo budeš za trolí blbku.
            • Trisska
              Zloba a nenávist tady opět zvítězila... *7*
            • Boom
              To už nezakecáš trolí princezno.....
            • Trisska
              Jako, já se tady zastávám tahovek a tohle mám za to?! Neříkám, že tahovky nemůžou bavit i mladé a chytré lidi, samozřejmě že jo! Zároveň jsou však velmi dobré pro pomalejší a starší hráče, kteří už nemají takovej postřeh a rychlost, aby zvládali hrát rychlé akční hry a realtime strategie. Až budu stará, taky dám za vděk tahovkám a adventurám, jestli se toho dožiju... Je dobrý mít čas všecko si v klidu promyslet.
            • Je to lopata, no...
        • jen jestli to neni jeden a ten samy :)
      • Viktor_H
        A nebo pro ty, kterým intelekt dovoluje náročnější činnosti, než držet tlačítko pro střelbu. *3*
      • bože, to je zase blábol *7*
    • Tahovky jsou náhodou skvělé. Mám je raději, než dnešní rychlé strategie typu Starcraft 2 apod.
      Navíc to k War40K padne jak vyšité, když je to stolní hra *5*
    • haha you funny guy
  • Zerathus
    Sem s tím! Každodenně se modlím za novinky ze světa WH40K
    • zda se mi to, nebo krach THQ Warhammer hram naopak prospel?
      • Cypri
        No nevim, ale od THQ se mi všechny jejich hry líbily. Takže to jak dopadne toto je jen ve hvězdách.
        • me se taky libily, jde spis o to, ze jich moc nevychazelo a najednou se s warhammer hrami roztrhl pytel
          • Veskoslav
            Roztrhl? No já ti nevím, ale roztrhnutí pytle si přestavuji trochu jinak:)
            • Magister_Peditum
              Uniká, Creative Assembly (nebo jiná firma pod Segou) mají vytvářet strategii z fantasy Warhammeru. *3*
            • Veskoslav
              Tak to je upravený mód pro Total War, ne? To není samostatná hra? Nebo mi zase něco uniká?:-D
            • Warhammer Total War od Segy, to sice neni 40k, ale myslim ze se taky pocita
            • Veskoslav
              Dvě? Ty jo, něco mi uniká. Která je prosím Tě ta druhá:)
            • dobre, to jsem trochu prehnal, ale dve nove ohlasene hry za posledni mesic povazuji i tak za uspech, kdyz bylo predtim rok ticho po pesine :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit