Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snorgrind
    to zalezi na uhlu pohledu *3*
  • Tushan
    nejradši bych hral za salamandřího taktikála *14*
    snad to dobře dopadne. mmo z 40k je muj dlouholetý sen
    no když nad tím tak přemýšlím tak i chaosackej psyker by nebyl špatná volba. škoda že zrovna Thousand Sons tak nejspíš nebudou *11*
  • XorxoxTalarius
    Inkvizice? *1*
  • Necroni, nebo spíš Newcroni klidně být můžou, narozdíl od těch starých nemluvných vraždících mašin jsou ti noví spíš takoví vesmírní handlíři a vetešníci *1*
  • Prostě bez hrdých po stovkách umírajících mužů Císaře to není ono :/ :DD Doufám že je časem do hry přidaj :D jinak budu muset snad ze žalu utéct k heretikům :/ :D Stejnak bych se nebál říct že určitě časem přibudou a i Tau minimálně o nekronech pochybuju že by byli hratelný :D Jinak jsem rád že vidim druha z Cadianské úderné jednotky :D
  • snad je dodají časem.. já doufám v pořádné letectvo Imperial Navy
  • regant
    http://www.flashgitz.net/2012/07/graves-news.html doporučuju pokud chce někdo odlehčenější pohled na věc :D
  • své pyromanské choutky jistě budeš moct ukojit i u Blood Angelů od malých ručních hand flamerů, přes obyčejné plamenomety, heavy flamery, flamestorm kanóny na baal predátorech až po obří mega flamery na warhound titánech ;)
  • XorxoxTalarius
    Normalne se mi po IG taky celkem styskalo ... jako F2P frakce by byli k sezrani (doslova) *1*
  • regant
    Pcha kdo by potřeboval toho blbouna na trůnu nebo ty špeky z warpáče když má Gorka a Morka *11*
  • A já bych nejraději Imperiální gardu v boji proti heretikům kdo potřebuje k boji ty frajery v nablýskaných zbrojích :D Co víc si přát než mít za zády komisaře a partu ogrinů :DD plus takovej Leman Russ *14*
  • regant
    škoda, že tam salamandři nebudou (nebo jsem je nezaregistroval), protože upalovat orky z 3rd Person jsem vždycky chtěl... ale Dark Angels snad budou stačit
  • XorxoxTalarius
    No spis to ber tak ze mas svoje RP (requisition points), pak mas quildovni a pak cele frakce. Podle toho co jsem cetl to vypada ze proste zabijes tyranida, ty dostanes 5 RP, 5 RP dostane frakce a pokud jsi v quilde tak jeste neco dostane quilda (zhruba takhle, neber mne doslova) a ty bodiky si muzes setrit nebo je utracet
  • jen aby nedopadnul takhle ;) http://www.lemsite.co.uk/images/40k/Archive/LootedEmperor.jpg
  • XorxoxTalarius
    No tam by asi bylo nejjednodusi reseni pro ten engine ze se tam ta textura proste v tech mistech zneviditelni, tohle ma treba Arma Engine (ten vojenskej) a tam si muzes behem par minut vybudovat celou maginetovu linii bez nejakeho zatizeni enginu
  • Orkové jsou spíš chaotic neutral, to samé Nidi, nepáchají vědomé zlo, jen dělají to k čemu je Old ones stvořili.. no a ještě kapitula Salamandrů jsou docela lidumilové.. a Ibram Gaunt a jeho parta určitě nejsou zlí

    *1*
  • Císař není mrtvý a zatím vás "bohy" drží ve warpu a až nadejde čas tak budete zničení stejně jako vaši ubozí kacířští posluhovači!
  • snorgrind
    a za koho jinyho ? nebo tys videl ve WH universu nejakou hodnou rasu ? *1*
  • imho spíš na financích celé frakce, bude tam něco jako vrchní planetární vedení pro každou rasu co bude rozdávat zdroje do bitev
  • Je pouze císař on je náš štít a ochránce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit