Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedině genestealer kult *4*
  • Black_Hand
    ty asi svet wh40k moc neznas? kdo tam podle tebe NENI ZLY?
  • Veskoslav
    No ono by stačilo, kdyby tam dopadly zbytky roje Behemoth a defacto už by jsi nic nemusel řešit. Leda to, co Tě zabije nejdřív.
  • walltar
    Kill the Heretics!
  • já vím, rozhovor jsem četl, ale jde o to jak moc ten engine umožní modifikovat krajinu, moc dnešních MMO ti nedovolí vykopat na louce zákop např, na druhou stranu to může být jen nějaký železný modul ve tvaru zákopu co tam spadne z nebe
  • Veskoslav
    Takže všechno padá a staví na financích guildy.
  • já se třeba těším na hru za Eldary, záškodnické akce s menšími týmy co se vynoří z webway brány hluboko v týlu nepřítele, zničí továrnu a či elektrárnu a zmizí dřív než stihne zareagovat, to bude švanda.. a pak samozřejmě jejich létající titáni, představte si pohyb Assault Mariňáka s jump packem ze hry Space Marine, akorát že to bude titán *1*
  • XorxoxTalarius
    No ono by to nevypadalo moc dobre kdyby se vyspawnovalo u zakladny treba sto genestealeru a rozprchli by se bez hlavy a paty do vsech smeru
  • XorxoxTalarius
    Jiste ze budes, ovsem tva frakce/armada/guilda/jednotka/ty musi mit dost zdroju aby to mohli financovat
    Note: bylo to v rozhovoru s hlavnim producentem a sefem celeho projektu
  • XorxoxTalarius
    Dik, ulozeno
  • Veskoslav
    Jinak u Tyranidů je docela logické, že nebudou jako hratelné postavy, ale pouze jako PvE. Přece jenom Tyranidi fungují jako celek, nikoliv jako jednotlivci. To by naopak překopalo universum. Sice někdo namítne, že v skvělé RTS DoW II+datadisky lze hrát za jejich rasu, ale to je podle mě vyjímka. Tyranidi jsou jako kobylky, kdy v množství je síla a na jedinci nezáleží.
  • na ty obléhací schopnosti IW jsem zvědavý, jak moc daleko to dotáhnou, jestli nás při dobývání pevností nechají stavět zákopy, obranné valy, bunkry, tunely, používat démony posedlou artilerii a podobné libůstky *4*
  • Veskoslav
    Konečně praví vládci vesmíru. Ubohý a "mrtvý" falešný Císař konečně padne a mnohé z kapitul Hvězdných mariňáků se vrátí zpět ke svým kořenům.
  • pro toho, kdo má rád tenhle svět doporučuji sledovat chystaný mód pro Mount&Blade

    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,133702.0.html
  • XorxoxTalarius
    Ano mas pravdu, bude tam spousta blaznu uctivajicich falesneho vladce.
  • to zase vsichni budou chtit hrat za ty zle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit