Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    tak dufam, ze space marines frakcia nebude spocivat v nazvu space marines a basta, dostanes ultramarine a chod, ale ze si fakt mozes vybrat, teda z videa to vyzera ze ano
  • MrSanta
    Warhammer - asi jediné univerzum (fantasy i 40k verze), kde mám prolbém hrát za 'záporáky'. Všechno jsou to záchodové chaosácký*1*. Teda až na orky, ti jsou super. Žádná filozofie, prostě jdem a mydlíme *15*
    • Vidite a prave imperium je zlocinecka teokracie, kterou musi porazit svobodne lidstvo pod vedenim 4 bohu ;)
      Skoda ze nebudou Druchii.
  • snorgrind
    Rad bych tam videl Thousands sons uz kvuli tem space wolfum na druhe strane. Nebo death guard, ale tak muzem byt radi ze wh40k mmo vubec bude.
    • všichni Chaosácí jsou tam Undivided, třeba k tomu mají autoři nějaký důvod
  • Zakomponovat do toho Gardu bude obtížný úkol...když si představíte jak například "řadový" gardista co má ale nahráno 500hodin kosí tlupu orků co si právě založili account bez mrknutí oka tak to by vypadalo opravdu zvlášně.

    Abych se přiznal, tak zaím z toho mám rozporuplné pocity...a zatím od toho neočekávám nic lepšího než průměrnou hru kterou chvili zahraju, a pak nenávratně odložím, tudíž můžu být (a doufám, že budu) jen mile překvapen...jako se to ostatně stalo i PlanetSide 2 ke kterému se i dnes vracím, ostatně si myslím, že svět WH40k je velkým tahákem pro hodně lidí (kdyby to byli rusové x amíci tak bych si to těžko koupil) tak snad to nezmrví, každopádně vyzyvatel PSka2 musí vytasit i lepší karty než jen WH40k universum
    • Treba by slo zacinat rovnou za nejakeho kasrkina, nebo ogryna, proste by hrac nebyl ten nejobycejnesi bigos s baterkou ve tvaru pusky. Vsak u Tau je zakladni firewarrior dokonce jeste horsi nez gardista a dohani to jen dobrou zbrani.
      I tak si ale myslim, ze lidi nemaji moc fantazie a koukaji na to jen z hlediska klasicke deskovky, ale WH neni jen to. Treba v Gothicu jsou prachsprosta potrava pro dela i ti marinaci a naopak v Inquisitorovi ma i gardista solidni sanci sundat marinaka, pokud ma nejakou rozumnejsi vyzbroj (treba plamenomet). Zkratka cim se jde na vic individualni uroven a dale od urovne strategicke, tim mene jsou jednotky jen genericke assety s pevne danou (nekdy trochu ve stylu kamen-nuzky-papir) hodnotou. Ostatne je to videt i v jinych WH40k hrach.
      Ten priklad co popisujes s kosenim orku - jsem si docela jisty, ze jsem cetl nejakou povidku, kde gardista veteran delal presne tohle a tam slo navic o nekrony (kteri pak samozrejme vstali a vsechny gardisty beztak rozsekali, no).

      Takze za me ma garda GO :)
      • Jasně...tak já neřikám, že to neni možný nebo že nejsou ostřílení gardisti ale furt je to v rámci masového nasazení gardy minimum a životnost "průměrného" gardisty je kratší jak život mouchy, a když tam gardu dají, nepředpokládám, že to bude jen nějaká speciální jednotka, protože si myslím, že na gardistech je sympatické to, že to jsou prostě jen malá kolečka ve stroji války, žádnej superčlověk jako Mariňáci, stejně tak je nesmyslné jen nasazení Ogrynů...předpokládám ale, že to Ogrini a speciálové gardy budou dostupné třídy ale jak vybalancovat toho klasického nebohého gardistu aby měl šanci...protože svět WH40k je sice velký tahák ale má i jisté hranice a jeden gardista nevymlátí grupu orků a když jo, tak je za "hrdinu" a nepobíhá jich po bojišti stovky...
        • Co se hrdinu tyce.. no v podstate ve vsech MMO ti pobihaji tisice hrdinu, kolem kterych se vse toci, ono to z hlediska hratelnosti neni az takovy problem, i kdyz pro lore je to horsi, holt musis mit trochu silnejsi suspension of disbelief a nelpet na lore zuby nehty za kazdou cenu (coz me osobne treba problem nedela).
          A kdyz jsem tak koukal na ta gameplay videa - prilis vysoke zivotnosti gardisty bych se asi nebal :)

          Ty nize citovane staty - to je mimochodem presne o cem jsem mluvil - lidi si ctyricitku redukuji jen na tuhle nejrozsirenejsi verzi, ve zminenem Inquisitorovi jsou staty delane uplne jinak. A PC hra Chaos Gate (kde je to zase jinak) je pry take zalozena na nejake neobvykle deskove verzi (pravda, to mam jen z doslechu, jinak jsem na ni nikdy nenarazil). V systemu Chaos Gate, si mimochodem gardu dokazu predstavit snad vubec nejlip, ale to je tahovka no.

          System z WH Online, kde orkove byli f2p by predpokladam u gardy fungovat mohl no.
          Jo a hrat za ogryna by podle me mohla byt celkem pr.el (wtf, tohle slovo se tu fakt cenzuruje? :))
          Ale to asi fuk, protoze podle vseho tam budou ty japonsky anime panaci.

          (ted koukam na ten svuj prvni post - Gothicem, jsem samozrejme myslel Epic)
          • tak ono je to celkem pochopitelné, když klasická 40ka je z daleka nejrozšířenější a rozhodně i nejvhodnější základ pro tenhle typ her, dělat to podle Inquisitora je nesmysl, když se vůbec nezaměřuje na velký bitvy, jako RPG podle těch pravidel by bylo fajn, ale MMO open world střílečka pro 2000 hráců fakt ne, stejně tak nějaký 3rd parties pravidla jako ty of FFG nebo deskovky ala 40k Talisman mi moc vhodný nepřijdou, takže držet se 40k/Apocalypse jako základu ze kterého se odpíchnou bude nejlepší

            jinak bych si dal líbit Dark Eldary, ale maj moc malou fanouškovskou základnu aby to protlačili
            • Podle tebe je pro tenhle typ hry jako nejlepsi zaklad hra, kde muzou dve cety gardy vystrelit na jednoho marinaka, a on odejde bez skrabance? To si dovolim tvrdit pravy opak - klasicke 40k staty jsou pro tenhle typ hry naprosto nevhodne. O velikost bitev vubec nejde, jde o individualitu. Neovladas armadu, ovladas jednoho panaka, to ze je kolem tebe tisic dalsich panaku na tom nic nemeni. Ten system tudiz potrebuje individualnejsi pristup, jinak to podle me moc fungovat nebude.
        • hele docela jednoduše, daji tam jen veteráný, stejně u stran co tam jsou teď chybí nejslabší jednotky (Scouti, Kultisti, Gretchini a Guardiani nebudou) a takový veterán od Gardy tak nějak statama odpovídá třeba Dire Avengerovi od Eldarů, oba maj 4+ save, BS4, T3, S3, Eldar má lepší leadership a lepší zbraň v základu, ale gardista veterán si zas může vzít plazmu, meltu, flamer, heavy flamer, sniperku, granátomet nebo brokovnici a tim se to docela srovná
          *4*
        • XorxoxTalarius
          Jak? Muj osobni typ ze az pujde Garda live, tak Gardista bude F2D (Free2Die) hrac, cimz zaplni ony potrebna kvanta.
          • wenceslaus
            Takhle tam mají fungovat Orci, což je IHMO větší mlejnek.
      • Veskoslav
        Tupější než Ogryn je snad jenom mrtvý Ogryn.
  • Pilgrim66
    Jinak kdo nevi, tak pry bude nejaky cas po vydani hlasovani o 5tou frakci. Jinak jejich snem je mit ve hre samozrejme vsechny jednou.
    • víme dokonce i to že zatím vede TAU *1*
  • Pilgrim66
    Ja chci Adepty Sororitas (Sisters of Battle) :(

    "WE MARCH TO THE HYMNS OF THE ECCLESIARCHY"
  • Dnes přebodjednáno, kdyby se někdo registroval (bez nutnosti koupě hry), můžete využít při vytváření accu muj referral klíč, který vám přidá body do Rogue Tradera (mikrotranskační obchod). EC-INWB0YBJRQ2LZ
    • mě to taky nešlo pls nejakou radu nemáš *3*
    • XorxoxTalarius
      Jak se ti to povedlo koupit? Ja se snazil koupit Heresy Edition a neslo to, kterej jsi pouzil browser?
      • Já právě taky, ten jejich debilní stripe systém mi nedovolil zaplatit
    • Díky
  • Tohle bude samozrejme obrovske hnidopisstvi, ale vite co mi docela dost vadi? Tahleta moda... "statickych" nebo "leporelo" filmecku nebo jak to nazvat.

    Pokud nechteji utracet za plnohodnotnou animaci (viz intra obou DoW), coz je samozrejme platny argument, tak proc neukazat daleko vic zaberu z ingame enginu? Proc to proste takhle trapne splachovat peti statickymi obrazky, na ktere pomalu najizdi kamera...
    • protoze by hned bylo na prvni pohled videt vsechny nedostatky, nedodelky a hlavne, ze tom vlastne neprinasi vubec ni noveho a takhel se preci PR nedele *1*
      jo jeste dneska, si vzpomenu na prehypovane SWTOR, GW2, TESO apod..., kde poradna gameplay nebyla jeste 2 tydny pred vydanim videt a do bety jsi se dostal jedine za pre-order a stejne nato byla NDA
      preci nejde, aby si lidi hru mohli poradne vyzkouset a svobodne se rozhodli zda libi/nelibi, to je jako kdyz jdete do kina nebo divadla, nejdriv zaplat a pak uz je to tvuj problem zda to za neco stalo nebo ne my tvoje prachy uz mame
      • hele tady si přeci budeš moct zahrát Free sice jen za ork boyz ,ale FREE
        takže platit nemusíš nic hawk *1*
  • RangerCZ
    https://www.youtube.com/watch?v=8QfSzgV1q5g
  • slavek.skara
    ja chci gardu:(
    • Ja nejvice chci,at tahle hra za neco stoji. V poslednich letech byly snad vsechny hry zalozene na svete WH (at uz FB nebo 40K) pekne propadaky :-(.
    • GARDU(jestě by ani nešla ani porádně vybalancovat) ani náhodou radeji TAU
      • wenceslaus
        Pro W40K je mnohem typičtější Garda, než to lego :-)

        PS Nepodceňuj Stormtroopers.
        • GARDU si mužeš zahrat v podstate jakekoliv hre z Války proste sou to lidicky
          myslím že jsou lepsí varianty než garda co treba necroni
          • Veskoslav
            To já raději Tau.
            • to ja taky a podle dnešních informací budou 5-rasou(alespon to ted tak vypadá)
              *1*
        • Veskoslav
          No to moc garda není. Typická garda je maso do mlýnku. Na jednoho SM připadá tak 1000 gardistů:-D A Storm jsou elitní jednotky. Stejně tak Ogryni jsou jediní mutanti válečníci v Gardě. Nepočítám Psychery a Navigátory. Ti jsou mutanti sami o sobě.
          • Kozy
            To se o IG dá těžko říct, přece jenom každej regiment se od sebe dost liší a zatimco jedni jsou skvěle vycvičeni a vyzbrojeni, taktizují, snaží se vyvarovat ztrát atd. tak někteří jsou "potrava pro děla" ale vztáhnout to na celou gardu se mi moc nezdá.
          • wenceslaus
            Je to elita - ale pořád součást IG.

            Jako hráč Eldar mezi tím moc rozdíl nevidím. Mutanti jsou v Impériu všude. Ogryn jako Astartes :-D Pravda, ti druzí jsou víc zbraň, než cokoliv jiného.
            • wenceslaus
              v - Vcelku nic, ale přijdou mi hrozně zprofanovaný a opěvovaný, možná až přeceňovaný.
              Taky si je trochu dobírám jakožto hráč Eldar, ke kterým to tak nějak patří :-) Není to myšleno zle, marina se k W40K hodí jako máloco
            • co máš proti adeptus astartes prijde mě že je porád pomlouváš *16*
              ps-nic ve zlym
            • Veskoslav
              No oficiálně jsou tolerování Psycheři a Ogryni v IG. A Navigátorech se to neví, tedy kromě pár zasvěcených. Podle mě garda jako taková je páteř armád, ale její základ je strašný, co se týče šance na přežití.
    • GARDU(jestě by ani nešla porádně vybalancovat) ani náhodou radeji TAU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit