Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny

    Já Patrika i viděl, jak to hraje, mrzne mu celá aplikace, nějaké bugy zvuků apod už jsou podružné. Hlavně - hra, která bugem odpálí celý progres postavy, ještě u tohohle žánru, přičemž už ten progres nejde nijak získat zpět, nemůže dostat pozitivní hodnocení. Je logické, že jde o občasný bug, ale prostě tohle nejde prominout, protože to jsou desítky hodin spláchnutých do kanálu.

    Plus tedy, ony zmíněné recenze na MC sice nejdou pod 50, ale cituji:

    "Mediocre and repetitive, there are far better options for action RPGs out there."

    "Repetitive, meandering, and streamlined to a fault, Warhammer: Chaosbane
    lacks the depth to keep you invested well past the shallow endgame."

    "Warhammer: Chaosbane takes place in a forgettable world, which is
    annoyingly repetitive, and has more than a handful of rough edges."

    Vážně je ta Patrikovi tak odlišná? Nemyslím si...


  • TheSuffering

    No když bych to měl porovnat s Diablem 3, ve kterém mám odehráno několik tisíc hodin a kterému bych ani po těch několika letech nedal víc jak osmičku, tak tohle ani nebudu komentovat...

  • Harshday

    Zase bych to neviděl černě, co se koukneš na uživatelské recenze na steamu třeba, tak je to opravdu na 50%. I mě když to baví, tak se nad hodnocením 50% nepozastavuji, hru si užívám dál. Prostě si možná ty nedostatky nepřipouštíš, ale je jich tam opravdu mraky. 

  • Harshday

    Zajímavá recenze, trochu mi přijde, že recenzent hru ani nedohrál a pokud ano, tak na nejlehčí obtížnost. Jelikož zrovna u této hry s větší obtížnostní roste i zážitek ze hry. Momentálně jsem s druhou postavou u prvního bose a to s levelem 24. 

    Jinak s negativy souhlasím, hra jich má opravdu hodně, ty bugy tam jsou, že se občas nesepne boss nebo item spatne do textury. Ale to co se stalo autorovi článku se mi nestalo, ale to je možná PS4 verzí. Co mě opravdu hodně mrzí, je rozmanitost nepřátel, která je opravdu malá. Třebas ty boouchací potvory jsou v každé části a jediný rozdíl je v barvě bochnutí. Prostředí se taky strašně opakuje, procházíte jedny stoky z JZ na SV a další úkol vás zavede znovo do stok, ale aby navodili dojem, že se jedná o jiné prostředí, tak jdete ze SV na JZ.

    Jako pozitiva jsou rozhodně boss fighty, které autor vůbec nezmínil, ale to bude tou obtížností na kterou to hrál. 

    Endgame zatím hraji, snažím se pokořit chaos obtížnosti, a co se týče engame, tak zrovna u Diabla nic takového taky nějak nebylo, nebo alespoň o tom nevím. Tedy rozhodně nic co by mě bavilo. Chodilo se tam pak dokola taky to samé, ale je možné že se to během posledních 3 let co jsem to nehrál změnilo.

    Chápu, že ta hra není perfektní a s hodnocením souhlasím, možná bych dal 50%, mě to baví hodně, ale to je možná zaujatostí světem warhammeru. Hra rozhodně neměla stát 50 a víc euro, 30 euro bych viděl jako ideálních na to v jakém je momentálně hra stavu.

  • Nerozporuju, že vás to baví, to je u her hlavní. Ale to, že to od kritiků sbírá 7-8/10 by pro mě nemělo takovou váhu jako to, že to má na Meta od uživatelů 59% a na steamu 46%. Takže 4/10 nemusí být nutně špatně a recenzi by to po přečtení mohlo odpovídat. Ale nehrál jsem a nemůžu soudit reálnou hratelnost a zabugovanost

  • Wyverna

    Co to je za recenzi??? Hrál to autor vůbec? Jinde to dostává 7 - 8 /10. Na metacritic rovněž  kolem 75/100 a tady to dostane 4/10? To jako vážně? Hru už jsem prošel se dvěma chary. Určitě ji projdu se všemi. Hraji to jak sám , tak online co-opu, tak i ve třech na jedné TV a je to parádní. Bugy jsem také žádné neměl, snad jen zvuk. Někdy nebyly slyšel zvuky skillů, jinak mě za dvě dohrání nic nepotkalo.  Za mě těch 8/10 té hře sedí.

  • BoB.2

    Hodně mě to připomnělo sračk*jidní třetí díl Sacred.🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit