Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika mi dost připomíná Zaklínače a vypadá moc pěkně. Těch Open world her je vážně málo, takže jsem rád, že se dělá další taková. Celkově to na mě působí, jako Mount & Blade s příběhem. Zajímalo by mě, jestli ten chlap, co je na screenu v rozpravě s tou děvečkou, je hlavní hrdina, protože ty 2D hadry a low res vlasy v kontrastu s vymodelovaným ošacením té ženské působí podivně (skoro až hrůzně, jako ze Skyrimu). Ale sakra, vypadá to dobře, jen si říkám, kde se to bude odehrávat, jestli u nás, tak tam žádné zásadní války v 1403 neprobíhaly, takže si představuju spíš boje mezi šlechtici a třeba nějaké pletichaření (zajetí krále...), než epické bitvy, ale může to být v delším časovém období, třeba příběh hry bude rozložen do období 20ti let, pokud ne, tak snad se tam alespoň potkáme s Husem nebo Václavem IV. :D
    • kdyby se to odehrávalo v rozsahu 20 let, nezapékali by 1 letopočet do hlavního loga
      • lol, jsem si toho nevšiml, nevadí, stejně je to zajímavá doba
    • Taky jsem se musel pozastavit nad zpracováním těch postav. Celkově ta hra podle mě vypadá velice krásně, hlavně se mi líbí realistické nasvětlení a žádné ty přesvícené hovadiny, bloom apod. Každopádně zrovna ty postavy by mohly vypadat ještě MNOHEM líp a docela by mě zajímalo, proč tomu tak není - že by kvůli optimalizaci? Stačí se podívat, jak úžasně vypadaly postavy v Crysis 3 a to je meta, které není problém dosáhnout s dobrým grafikem.
      • maji amaterske grafiky
        • Zato ty jsi zjevně profík... *7*
          Počkal bych, až ukážou něco víc, třeba jak se hýbou, jak vypadá brnění (ukázka v "Cry" videu vypadala zatraceně dobře), a pak bych teprve hodnotil, jestli to jsou amatéři nebo ne.
  • Ty hesla v teseru se můžou zdát jako hloupá, ale pro toho, kdo hru sleduje a čte blogy, můžou mít i jiný rozměr. Myslím, že tam není řeč jen o hře, ale i o situaci ve Warhorse. Přeju jim jen to nejlepší. Umět co je třeba a mít možnost, hned bych přiložil ruku k dílu.
    Mimochodem, kritizovaný font v traileru mi přijde v pořádku. Někdo neumí číst? Neumím si to jinak vysvětlit.
  • Pekne to je, vcetne hudby. V tehle diskusi se krasne odhaluje cechackovska zaprdena povaha.
  • teaser je bombovej *3*
  • Středověk bez kouzel a potvor beru. Zlatý warband. Oblivion jsem překousl díky většině postav humanoidního charakteru a relativně realistického prostředí. Morrowind ač super, na mě moc fantasy.
  • Na jednu stranu je vidět, jak to dopadá, když se Češi pokoušejí o světový teaser.... a pak dnes člověk narazí na český teaser (sic na film), který si na nic nehraje a prostě funguje.... https://www.facebook.com/photo.php?v=235711396604355
    • to jde těžko porovnat, když amíci neuměj točit dobrý klasický pohádky (až na Princess Bride:), jak by asi vypadal jejich trailer
  • Nechápu negativní ohlasy. Vypadá to úžasně. Od stylového jména (fráze kingdom come je v anglofonních zemích hodně známá), přes nádherné prostředí, modely, zbroje, až po animaci koně,. Už se netěším jen na Zaklínače. Tohle, pokud se zadaří s vydavatelem, vypadá taky hodně slibně. Asi jsem přesně jejich cílová skupina.
  • Jestli si myslej ze s takovouhle urovni prezentace muzou konkurovat Witcherovi trojce tak to se hosi asi pomatli.

    Kazdej tu furt neco mele o skyrimu ale skyrim je stara prakovina ktera nikoho nezajima, trochu sme se posunuli a nove merito bude Witcher.
    • Jak konkurovat? Já bych si pořídil obojí...
  • Jestli to bude něco jako Mount and Blade tak šup sem s tím
  • Ty vole, tady každý mele o teaseru, ale o nových obrázcích nic! Ty jsou podle mého až na stejný model košile na dvou lidech PERFEKTNÍ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit