Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Keby počujem prvý raz o tomto projekte teaser, obrázky, popis a celková prezentácia by na mňa pôsobil skoro až budgetovou atmosférou (taký pocit mám aj z článku na kotaku). Určite sa teším a prajem Warhorse aby im toto "different kind of rpg" vyšlo čo najlepšie a predviedlo pravý next-gen nie len po grafickej stránke. Ale prvý dojem z oficiálneho ohlásenia akýsi chladný...Dúfam, že všetky moje obavy zajtra vyvráti Vávracast!
  • četl jsem komentáře na kotaku a je to snad horší než zdejší zatrolené diskuse, ale mám bohužel takový dojem, že oni z valné většiny netrolí a myslí to vážně, ale to mě staví do dilematu, je horší trol nebo d€m€nt? Jinak z teaseru soudit je jak věštit z kávové sedliny, ale tohle si zapařím už jenom proto, že můžu udělat legální genocidu německého rytířstva *5*
    • oleav
      Komentáře na kotaku nejsou moc příznivé, ale není se až tak moc čemu divit. Na rozdíl od většiny z nás nemají načtené WH blogy a naposlouchané podcasty s Danem. Ostatně nakonec i nás bude muset WH přesvědčit až samotnouou hrou, že vybrali správnou cestu.
      • souhlas, teasery nemám rád protože mají takřka nulovou výpovědní hodnotu, ale ještě víc nemám rád lidi co z nich dělají prorocké závěry
    • Keyz
      Nevím co to je za server. Jestli americký je to jasný = de*ent.

      Viz komentář o tom, že více reality = špatně. Tedy láska k tuposti her to vypadá na borce z USA.

      Kdyby věděl kolik starých her z USA bylo hodně HC a tak věrohodný tak by se asi podělal.
      • Ano je americký a dost slavný ale i kdyby nebyl americký tak američana na fóru poznám i kdyby psal japonsky, mám s nimi bohaté zkušenosti, vlastně se chovají jako trol - absolutní nabubřelý cockoti s neoblomným názorem a dost velká část ti na in my country we.... odpoví here in US we call your country 3rd world a taky čechům rádi nadávají do rusáků a podobně ale hlavní rozdíl mezi trolem a američanem je, že amík d€m€nci nepředstírá a jsou hrdí na svojí národní příslušnost, přestože 27% nedokáže najít USA na mapě světa
        • pardón kecám, je to 37% nedávno jsem tu v diskusi četl, že někdo někomu vyčítal, že neví kde leží nějaký stát konfederace usa tak je fér, že oni nevědí, kde leží evropa, chudinky *7*
        • Ty jsi američana viděl leda na obrázku ty brepto
          • ale zdá se že ty jsi nikdy nečetl komentář na youtube či kdekoliv jinde nebo se na nějaký ve vší slušnosti pokusit odpovědět, abys pak byl nazván jako sheepfucker mimo diskusi v osobní zprávě. Poznal jsem osobně fajn lidi, hlavně holky, nejvíc v pohodě byly vysokoškolačky ale to je jasný, páč jednak jsou to holky a jednak fakt chytrý. Ale když už mám na youtube někoho v blokovaných tak to je vždycky američan, bohužel
          • nepár fajn lidí jsem poznal osobně, bavím se o diskutujících na fórech
      • ucho
        tak ono realita většinou nudná je. proto má řada lidí raději to mydlení draků a podivnejch potvor. má to i svý kouzlo a snadno to osloví masy. tahle hra to bude mít s oslovením lidí těžší, bude muset něčím vynikat a vybočovat z řady, aby to zlákalo lidi v Americe ke koupi.
        • středověk v americe taky neměli... lépeřečeno tam 2:3 populace ani neví co to je... z draků je tam zblblej kde kdo, však je jasné že po skyrimu nemůže být v RPG tahákem drak ani létající blesky z řitě.
          • Keyz
            Viz trailer na skyrim kde letěl ten drak.

            Fakticky: Hnusná grafika (v dané době a na dané poměry) a nic tam nebylo jako zde.
            Zde dobrá grafika a nic extra tam není. Ale je to téma které není časté.


            A z toho prvního se stalo stádo fandů. :)
            Ale co s tupcema. Nadávky jsou na nic lepší je nějak donutit aby se stali fanoušky. Snad se to povede.
        • Keyz
          Hodně lidí hraje Total War serie apod. Kde to vyžaduje určitě myšlení. I když taky hrají fantasy RPG tak ihned nezatracuji věrohodné hry. Například HC simulátory nehraji.

          Je lepší když je více věrohodných her. Pak hry budou mezi širou veřejností zase brány jinak.
  • michaliuz18
    vyzera to nadherne, a rpg milujem, a v stredoveku ich je malo ,mozno zacnem zas oblubovat ceske hry po tych zastaralych hrach ako arma a spol, posledna dobra cesko (americka) hra bola mafia 2
    • čobolius18: "ale vlastne na co sa tu bavim s detmi povedal som si co som chcel, dajte mi ban a kez by raz tato stranka skrachovala :D najhorsia stranka na hry kde su len same hejtujuce a placuce deticky a kde hodnotenia hier stoja za velke H"
      • michaliuz18
        ban som este nedostal tak si tu budem pisat co chcem dieta moje krasne
        a ked tak odpovedaj k teme a ne k tomu co som napisal pred par dnami ,skodorostny typek:D btw co si myslis o hre ? paci sa ti? si z nej napichany len preto ze je ceskaa? nech ma chyb kolko chce nech vyzera ako chce staro ci novo hlavne ze je ceska hra a ja si kupim a podporim vyvojarov nech aj nabuduce spravia dalsiu zastaralu hru .ci ?
        • čobolius18: "ale vlastne na co sa tu bavim s detmi povedal som si co som chcel, dajte mi ban a kez by raz tato stranka skrachovala :D najhorsia stranka na hry kde su len same hejtujuce a placuce deticky a kde hodnotenia hier stoja za velke H"
          • michaliuz18
            posobive :D
            • Nech ty ovce na pokoji.
  • Khanemis
    Výborně! Tak to vypadá, že tento nadějný projekt nakonec opravdu získal zelenou pro další fázi produkce. Vypadá to parádně a už jsem zvědavý, co zajímavého se o hře dozvíme v podcastu:)

    Výtvarná stránka je opravdu kouzelná, především co se prostředí týče.
    • Keyz
      To brnění je něco extra. Opravu graficky propracované jak na to tak koukám. *14*
      • michaliuz18
        (boze tato primitivna stranka ani obrazky sa sem nedaju prikladat spravte uz normalne forum o hrach kde je vsetko )

        tu si kukni obrazky , mi chces povedat ze je to graficky prepracovane? vyzera to ako na low, tie textury a ten rukáv na prvom obrazku , to ze tam pacnu cryegnine neznamena ze je to hned graficky skvost, treba ten engine vedet aj spravit a doladit *3*
        http://www.sector.sk/novinka/79004/ceske-warhorse-studio-ohlasilo-kingdom-come-deliverance.htm
  • Keyz
    Nikde se tam nepíše přímo o stranách které ve hře budou. Typický hráč by si mohl říci "Graficky suprové středověké RPG" a to je dobře.
    Někdo taky ihned ukazoval co tam bude za speciální strany apod a kdo to neznal věděl prd a mohlo ho to odradit.

    Tohle vypadá na první dobrý tah.
    • Ano, navic letopocet v logu, barvy a standardy muzou znalcum historie napovedet :)
      • Doufám, že si nebudou ve Warhorse dělat hlavu z toho, že jim někdo bude vyčítat, že nejdou naproti "modernímu hráči" nebo-li recenze na MAFII I v britském Eurogameru, kde recenzent vůbec nepochopil hru. To, že je někdo líný udělat něco víc, než jen mačkat tlačítka, je jen jeho problém. Nemusí být každý historik, ale čím větší mám přehled, tím si hru/film/knihu/divadelní představení vychutnám.
  • oleav
    Pěkně jste to pánové naplánovali s tím podcastem. Přeji WH ať vydají hru v termínu a samozřejmě dostatek prodaných kusů. Je dobré si jít vlastní cestou.
  • Čekal jsem, že na konci teaseru horny mohutně zadují "boží bojovníky".
    • Nepodobné. Navíc by to tam sedlo
  • Keyz
    Ten boj vypadá opravu slibně. Když si vybavím jak to často mají jinde...nějak sekce a ono to něco udělá. Snad jen zaklínač to má jinak ale to není FPS.

    Supr že drží věrohodnou technickou stránku. Není to přeplácané jak to taky často bývá i když hodně RPG je fantasy. Snad to zaujme hodně lidí a naučí je to něco o tam jak to asi bylo a že boj nebyl takový sranda.
  • Tak, název bychom měli. Vozová se už staví, zbraně brousí a já se moc těším :) Cítím stejné chvění, jako když jsem viděl první trailer na Zaklínače 1. A to bylo panečku zjevení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit