Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • All Hail Lord Spector! Warren Spector, Spector, Spector, lord Spector! All Hail the Magnificent! Spector forever! Vole, ale neposer to! *3*
  • Tak to je samozrejme dobra zprava, snad z toho mysaka Mickeyho uplne nezblbnul :)
  • jak SS tak UU jsou jedny z nej her, co jsem kdy hrál. UU2 byla úžasná hra, člověk prozkoumával podzemí hradu a pak objevil krystal, který byl bránou do 8mi světů. Pak prozkoumával 8 různých světů (gobliní věž, ledový svět, létající město...). Škoda že ovládání této hry je dnes dost hrozné.
    Jinak hodně dobrý duchovní nástupce UU je Arx Fatalis - hodně nedoceněná postapo fantasy hra se skvělou atmosférou.
    • arx fatalis... to jsem hral a libilo se mi to, ale pak jsem nedokazal ukovat zbrane, abych mohl jit po novym typu nepratel a tim to zhaslo

      matne si vzpominam, ze jsem mel rudu, ale nevedel, co s ni
      • Výborná hra. Měl jsem podobný problém, ale nejobtížnější bylo rychle kouzlit - to byl pro mě nadlidský úkol.
      • Arx není nedocenena hra, je dost znama a svého casu vysla i na xboxu, jen uz je krapet starsi tak se o ni nemluvi.
  • ano prosim ano, cert vem next gen grafiku, chci hratelnost ss jednicky !
  • Tak snad je to dobrá zpráva, ale pořád si pamatuju ten hype u Deus Ex 2. Nedopadlo to pak zrovna nejlépe.
  • Nemyslím si ,že by starý Warren byl něčím víc, než mediální tváří a závanem nostalgie který vždy zavane , když půjde právě okolo dětí jiného věku , které budou tyto následovníky legend kovat v potu tváře z binárního prachu .
    V tichosti a svaté úctě bychom chtěli mít skutečné retro hodné dnešní doby, však uvidíme co z toho se podaří naplnit .
  • Neříkal někdy dobou kdy pracoval na Mickeym, že už nikdy nechce pracovat na násilných hrách nebo tak něco? *7*
  • to zni dobre " možnost pomáhat přinést tyto hry publiku 21. století" bez sarkazmu. tento pan umi, myslet mimo krabici.
  • Ó sestoupí na zem s hromovým rachotem..?

    Ze zprávy dekády se můžeme těšit podruhé, hmm

    Jímavý příběh.
  • Konečně, po těch letech, nám sám Spector dává za pravdu. Dvacet let dělal blbosti a teď se snad zase uklidní a bude dělat to, co tak perfektně umí. Těším se na další krok na cestě za dokonalou akční RPG, aneb od Ultimy Underworld k System Shock 3.

    Škoda, že mu mezitím tak domrvili Deus Ex, ale je to jeho hloupost, neměl dělat myšáky a filosofovat o škodlivosti násilí ve hrách.
    • tys jeho názory na násilí ve hrách viděl jen z vlaku viď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit