Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo taky ne a moc nepomůžou té hře...
  • polycount je napisany v obrazku a na meritko tam mas vzdy siluetu postavy. rozmer textury podla screenov bude maly, takze ak si urobis 2048, alebo 1024, tak to stacit bude.
  • no já myslím každej tréning dobrej a pak v té nabýdce jsou i kameny, to je vlastně taky taková brambora, takže to není úplně marný *15*
  • Trisska
    Tak dobře.
  • nemám rád keď niekto, niečo konštatuje za mňa! čo ste všetci ako osy sa uvedomte
  • Tak tomu pokušení "uplácat" prosímtě odolej, bude to pro Tebe ztráta času :D Pokud bys ovšem nechtěl místo "brambor" modelovat něco rozumnýho. Výraz "uplácat" ve mě evokuje cokoliv, jenom ne použitelnou věc :)
  • Mám takový dojem , že tohle bude teprve to pravé " By Gamers For Gamers " . Pravda od Wastelandu 2 jsem čekal spíš nástroje pro modkomunitu a doufal že tenhle model uvidím spíš u nějakého MMO ,které by tak utvářelo pocit živoucího obsahu , ale co už .... Třeba to bude nekončící epizodní RPG *1*
  • Black_Hand
    rada spekulujes co? bohuzel spekulace tohoto typu jsou naprosto bezobsazne. az se uvidi, jak to bude vypadat, tak klidne spust.
  • tak to ber jako lov na nové, zatím neobjevené talenty ; ) možná dostane jen almužnu, ale aspoň má šanci se zviditelnit, pokud s jeho prací budou spokojeni.
  • Trisska
    *15* To bude beztak nějaká almužna, jen aby se neřeklo! Páč kdyby chtěli někomu pořádně zaplatit, tak si na to rovnou najmou profesionála! Nebo ne?
  • Haha
  • Paulcz
    polycount je u obrázků
  • Svatá pravda *1*
  • A mě se ten nápad líbí. Skoro až tak, že sem v pokušení něco uplácat sám xD
  • Mozna spis nezvyk. Bezne je nechat hru financovat nejakym maxi vydavatelem, zprznit ji aby jela na pc, konzolich i telefonech a mohly to hrat deti od sesti let a pak na to nadavat. Ted maji tvurce ktery s hraci komunikuje a necha je i neco delat a hateri na to nejsou zvykli...
  • Viktor_H
    Koukám, že spousta lidí nese velice nelibě tenčení hranic mezi vývojáři a komunitou. Nesouhlas, nebo neznalost?
  • takze se rad nepripojis...
  • Jake ze formaty, jake ze programy, i stxturama, jen modely na zaklade konceptu ?
  • by me zajimalo co ti udelali tak hrozneho, ze by jsi si od nich ani penize nevzal *5*
  • No ved to som sa potreboval dozvediet, nehladal som o tom ziadne info... Modely podla tych konceptov zvladam len nie so na tom dobre casovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit