Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...smejkal ma pravdu...ale stale ma ten Wasteland bavi ... *4*
  • Jack1947
    Proč 6/10, prooč jestli vám jde o zvednutí návštěvnosti jsou snazší cesty než provokace nízkým hodnocením a lány plevelelicí se reklamy. ( Pokud to bylo na 6 tak se omlouvám, já si jen jak se to řiká "potřeboval ulevit a odložit".) *3*
    • ked si nabuduce budes "potřebovat ulevit a odložit" pouzi radsej zariadene k tomu urcene, urobis nam tu na TG velku radost
      • Jack1947
        To bych mohl, nebo taky si nepochopil podstatu mého velice hodnotného příspěvku...nevadí tak ještě jednou. *4*
  • skvělá recenze, obsáhla, všichní víme, že je to laciný crap, dokonce i systém RPG je broken, Premisy jsou stejně trapné jako u Divinity. Takže já bych dal asi tak 5/10...
    • La_Furia_Roja
      Jsi vážně divný GGG *8*
  • sevastopol
    Diky moc za tohle spravne nizke hodnoceni.
    Ocenuju koule jit s uprimnosti ven, zatimco vsichni ostatni se topi v deiluzi o vynikajici hre.
  • Recenzi ani nečtěte, tohle je na 9/10. "Odborník" na Fallouty zase udělal chytrýho. Další nečítelná slátanina od Smejkala.
  • Za rok to bude mozna bude hratelny *3*
  • maros.goc
    Este predtým nez zacnem citat... 6?:O uff
  • uh uh, surprise surprise....6/10 lol
    Inu, hodne stastia s Tormentom 2 inXile...
    • tihle babráci dělají i Torment? Sice ta první ukázka byla hrůzostrašná a graficky snad horší než původní Torment, ale říkal jsem si to je pre-pre-pre Alpha....
      • Mě se to třeba líbilo, na grafiku vám se*u rozmazlení fakani ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit