Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HYPE !!! Jdu se oblect jak retaard a skakat s notebookem po strechach. Kdo me na*ere, tomu hacknu mikrovlnku !
  • Wow, nebude to náhodou jako přes kopírku knížku Malý bratr? Zatím sedí Sam Francisco, Marcus, mladý hacker, kamarádi...no prostě všechno :S
  • FansLunacy
    Jako by to bylo včera, kdy jsem koukal na super trailer, kterej mě uchvátil grafikou, hlavním hrdinou, nápady ... dokonce jsem shlédnul i Parkour Watch Dogs. Všichni natěšený, Ubisoft si dal obzvláště záležet s mediální masáží a přidával jeden slib za druhým, kousek po kousku tak, aby se nám o tom i zdálo.

    Musím komentovat, co jsem viděl a hrál, když jsem zapnul hru? ...

    Dabing Aidena Pierce nemohl být zákonitě myšlen vážně. Nedal se poslouchat. Nudný charakter se skrytou zálibou pedofilně stalkovat svýho synovce.

    Jediný, co mě na WD2 láká je to, že konečně někam patříte do nějaký skupiny, která má svůj gól a infrastrukturu. Byl jsem fanda DeadSecu, doufal jsem, že když už nám naservírovali takovou blamáž, že nám alespoň dají možnost připojit se k DeadSecu.

    Tuhle hru stavit do malebného městečka s barvičkami, jakoby jste došli do Oblázkového města v Pokémonech, to mi nepřijde jako dobrej nápad. Chicago mi sedělo. Bylo tmavé, tajemné a miluju déšť. Stejně tak mě více atmosfericky bavil Fallout 3 než ten malebnej NW.
  • Princ.Jablon
    Nic horšího jsem za dlouhou dobu fakt neviděl...ty frantíci už maj úplně vyhrabáno
    • Magister_Peditum
      To víš, hlavně musí mít před každou hrou tučným písmem napsáno, že na ní makal multikulturní tým. *3*
      • Hlavně co mě nejvíc zarazilo bylo ...various religious beliefs, SEXUAL ORIENTATIONS AND GENDER IDENTITIES... to je už docela humus jako *1*
      • Princ.Jablon
        No...za chvili to tady bude vypadat taklhe...nepůjde o znalosti a zkušenosti ale todle budou hlavní kritéria:

        https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM
        • Magister_Peditum
          Jo, to jsem viděl na videačesky. Ta holka mě děsila i přitahovala zároveň. *15*
          • Princ.Jablon
            Jo...psychopatku zahrála fakt dobře a vizuálně je..."netradiční" )))
  • No hrozná sra ida, ale tak si to řekněme na rovinu v USA je cca 230 milionů bílých a 37M černejch no a těch 37M tvoří 54% celé kriminality, takže za mě spokojenost ukazujou aspoň černý v jejich nátuře *15* i když záměrem je samozřejmě multi-kulti propaganda
    • Morraw
      WTF ? Co to tady vzniká za fantasmagorie *7* ? Členové Dedsecu ve hře budou zastoupeni všema rasama/národnostma. Že zrovna hlavní postava bude černoch je prostě rozhodnutí tvůrců.
      Si nepamatuju, že by se vyšilovalo kvůli hlavním postavám v sérii GTA.
  • Jediný gangsta za kterého jsem si hru užil byl Niko Belic
    • od ubisoftu ale můžeme čekat jen dalšího generickýho hrozně cool puberťáka, nemaj koule tam dát chlápka středního věku z východní evropy s klinickou depresí, ani se nesnažej vymyslet zajímavý postavy
    • souhlas, nejlepší postava z GTA
  • SF mesto z Drivera ne?
  • Již se těším jak budu hrát za černocha co má sluchátka, kapuci, šátek a vyznává gangsta kulturu. Do toho umí hackovat a tvářit se drsně. *15*

    Kecám. Netěším. Tak nesympatická postava zde dlouho nebyla. Kdo tohle bude milovat? Černoši z gangsta čtvrtí? Nedávno dával Vávra na FB klipy těchto ma*orů a to je teda projekce!
    https://www.youtube.com/watch?v=Z-2f1wX7gH0 *11*

    No, máme se na co těšit. Do toho mafiánský černoch v Mafii 3....Jako, nechápu když někdo někam montuje černocha, japonce, bělocha protože to bude prodávat u určité skupiny lidí, tak se sakra podívám aby to sedělo logicky (u mafie to nesedí) nebo nepodporuji předsudky jako zde. Hrát za takového vymaštěnce..

    A jestli někomu vadí rasa a ve hře a proto to nehraje, tak to je zcela normální důvod. Když se do toho nevžije. Rozhodně lepší jak když to někomu vadí a začne všude ječet, jak ten kdo to udělal je rasista a MUSÍ tam dát možnost volby. To je ma*orovina.
    • C-BEAM
      co máš proti? vždyť to jsou ti Obamovi synové, ne?
  • Paulcz
    Tady na tom je vidět, že je mainstream úplně v háji :) Je to už dlouhodobější trend, tak dál kupujte Assassíny a další přebuzený hrdiny, takhle to dopadá :)
  • Tak koukám, že Ubi si vyrobil vlastní GTA a ta společensky korektní hlavní postava je taky hodně dobrá. Jen doufám, že to bude také muslim, aby to bylo řádně vyvážené!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit