Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.metacritic.com/game/pc/watch-dogs
    4.6/10 je prumer hodnoceni hracu, daleko vic vypovidajici, nez nazor jednoho cloveka
    • MrSanta
      Bohužel názor 'hráčů' na Metacritic má ještě menší vypovídací hodnotu než názor recenzentů a nedá se brát vážně.
      • Samozrejme, a proto D3 hodnotili recenzeni jako skvelou hru, i kdyz nema s D2 spolecnyho krom sveta a postav skoro nic. A nazor zlych hracu, co si dovolili rict, ze ta hra neni Diablo, maji nazor s mensi vypovidaci hodnotou. Mas pro to nejaky dukaz? Nebo zase pocit.
        • MrSanta
          Zkus se oprostit od nenávisti a zamyslet se. Jak, kurnik, může někdo zhodnotit hru v den jejího vydání? Jak to stihnul tak rychle dohrát a prozkoumat? Hodnocení ve stylu mám AMD grafiku, neběží to dobře, takže 0/10. uPlay takže 0/10. Bad driving 0/10. Simple hacking 0/10. Promiň, ale tohle u mě není seriózní hodnocení. A hráč těmto náladám podléhá snadněji než recenzent.
          Navíc spousta hráčů jsou jenom uřvaná děcka, co hru ani neumí hrát. Když někdo kritizuje v Borderlands 2 že je tam málo munice a nemá peníze na nákup nové a přitom má plnej batoh zbraní, který neprodá a neotvírá bedny s municí, tak co si mám o hráčích myslet? Takovej 'zkušenej' hráč určitě spravedlivě ohodnotí hru. Kdepak, hodnocení uživatelů nemůžu na Metacritic brát vážně.
          • Málo munice v B2, :D to co je za experty :D (teda s pitchforkem ta munice do odstřelovačky celkem mizí hlavně na Terramorpheuse :D)
            Ale ono je hodnocení obecně problém, vždy se jedná o subjektivní pocit daného hráče(recenzenta), ale 0 je samo kravina. Hra která si zaslouží 0/10 dle mého musí být nehratelná na čemkoliv, naprosto odpudivá, bez náznaku nějakého děje, příběhu, či čemukoliv co alespoň vzdáleně nazvat zábavou. Paradoxně jsem pár takových her viděl (Earth 2066...). Nadruhou stranu si WD nezaslouží ani 10/10....
            • MrSanta
              Na internetu je spousta 'odborníků'. Stačí trochu hledat. Docela mě pobavil borec, kterej se nestaral o kvalitu zbraní a výbavy, kašlal na munici, házel skill body po 1 kam ho napadlo a valil přímo story missions. Pak se divil, že nemá moc čím a co střílet, použít zbraň s fire damage na Bullymongy bylo nad jeho síly a prskal jak je hra těžká. Ale zase byl hodně odhodlanej, to mu musím nechat. Sejmout Bad Mawa s mizernou výbavou a když měl navíc u jména ještě varující 'lebčičku', to je slušnej výkon.
              Dobrej byl taky týpek co po misi 'Where Angels Fear to Tread' prosvištěl Marcusovým trezorem a neotevřel tam ani jednu truhlu.
              Takovejch borců je na YT dost. Navíc mají v klidu +10.000 shlédnutí a bambulové v diskuzi jim ještě přitákavají jak je hra těžká. Nu což už, každý svého štěstí strůjcem *1*.
          • Ideální hra by se měla dát hrát tak, jak chce hráč.
        • Veskoslav
          Názor 0/10 Sh*t of Diablo! I cant download game from warez 0/10 atd. jsou o hovně. Smiř se s tím. A podívej se na účty hodnocení. Jeden účet=1 hodnocení=0/10.
          • D3 je o hovne, nema to s Diablem nic spolecnyho, az si to uvedomis, mozna pochopis proc byli Diablisti nasrani a davali tomu nulu. Smirit se s tim musis ty, internetovy hrdino. Ja nejsem ten kdo butthurtuje nad hodnocenim her. *3*
    • to je na nic, kdyz se nekomu nejaka hra nelibi, tak ji da 0/10 a ne treba 3/10 a kdyz se nekomu trochu libi, tak ji da 10/10, aby vyrovnal ty nuly.
    • ucho
      hodnocení je znehodnoceno a nelze ho brát vážně. tato hra si rozhodně nezaslouží podprůměrné hodnocení a vzhledem k tomu, že u hodnotících převládají lidé, kteří hru ohodnotili 0/10, jedná se o obyčejný hejt. za normálních okolností by se to vyrušilo s lidmi, kteří dávají 10/10, ale zde se opět jen ukázalo, že lidé na internetu umí být pěkné stádo hňupů... takže ne, není bohužel vypovídající.
      • S tim lze pouze souhlasit. Ostatne o tom stadu paradne svedci i vetsina obsahu tohoto fora. Lide by tomu nejradeji dali -10 z 10.
      • Hlavně když se podíváš na profily těch lidí tak jsou to notorický hateři nebo fanboyvé,textový obsah taky většinou hovoří sám za sebe
      • Vidis ze bych se te na neco ptal? Vidis nekde vetu "ucho, prosim, rekni nam zas nejakou moudrou vec"?
        Btw, vzdycky se mi libily argumenty typu "chytry clovek vi", "nelze to brat vazne", "kazdy normalni clovek".
        Takze si ty svoje moudra a argumenty nacpi tam kde mas fanbojovani Watch Dogs. *14*
        • kennyB
          U tvého příspěvku je "reagovat", což znamená, že ti na něho může kdokoliv odpovědět *3* Jinak z hodnocení na Metacritiku se člověk nemůže rozhodnout, je li hra dobrá, nebo špatná, když tam tobě podobní známkovali nulou *3*
          • Ja nepsal, ze nemuze nebo nesmi reagovat... Psal jsem, ze jsem se ho na nic neptal. V tom je rozdil, ale to bys musel umet cist. *3*
            Z hodnoceni na metacriticu se muzu rozhodovat. Mas pocit ze diktujes co clovek smi a co ne? A doma vsinchi zdravi?
            • ty si kr3ten az to boli...
            • Kolik kdo zaplatil nehraje roli pro srovnani, je to naprosto nesmyslna uvaha, sto let stary auto muze byt drazsi nez nejaky novy a parametrama mu nebude ani po kotniky. Srovnatelny pc s "nextgen" opravdu nestoji 50 tacu a pokud nekdo za pc dal 50 tacu, ma neco na uplne jine urovni.
            • kennyB
              A ty víš, kdo kolik zaplatil za své pc??? Co když někdo za něho dal opravdu 5x tolik *8*
            • Ja lituju toho, ze je nekdo schopnej kritizovat tvrzeni, ze hry na konzole stoji 2x tolik co na pc, ale ze predtim býbr pise, ze konzole stoji 5x min jak komp neresit. Leda ze bys byl konzolefag, pak bych to pochopil.
            • kennyB
              Na tebe reagovat, to je na celej den. Lituju toho, že jsem vůbec začal *7*
            • Uz ta tvoje logika je velice vtipna. Stejne jak ve vedlejsi diskuzi pokrytecky vytykas nekomu ze vycucal cislo z paty, ale ze ten pred nim udelal to samy a jeste vic to prestrelil te nezajima, tak stejne v tyhle diskuzi piczujes me, ze jsem rekl uchovi ze me jeho nazor nezajima, ale ze ucho prisel s tim ze "nesmis hodnotit hru jinak nez rikam ja" te nezajima? To jsi takovy mamrd i v realu? Ze si vybiras co se hodi?
            • kennyB
              Prostě mi to tak přišlo, když jsi reagoval, jako by měl Ucho zakázáno odpovídat na tvé monumentální komenty *3*
            • Tak zkus reagovat necim rozumnym a ne "ja rekl ze nemuzes". *5*
            • kennyB
              Jenže lidé se zde v drtivé většině na nic neptají, a přesto se na jejich komentář reaguje *3* A s tím metakriticem:podívej se na pár profilů a pochopíš. Jinak u mě všichni zdraví, co u tebe???
        • ucho
          na nic ses neptal, jen jsi napsal nepravdu a já ti tvé tvrzení vyvrátil za použití logické argumentace. o tom diskuze je. je to jako učit malé děti ve škole, když se pletou. dostal jsi to i s vysvětlením.
          • Ano, napsal jsem nepravdu. Ty totiz nesouhlasis s prumerem 4.6 z hodnoceni hracu, proto je to nepravda. Ale nemas zadnej argument, kterym bys to podlozil, jenom blaboly o tom jaka hrozna je to nepravda. Tomu se rika byt butthurt. *15* Navic je to pravda, lidi tomu dali hodnoceni a tohle je prumer a muzes se treba pos*at, kamarade.
            • A jak bys hodnotil hru, ktera se seka i na dobrym PC? Nebo hru, kterou nemuzu hrat protoze nejede uplay? Inb4 hromada argumentu proc je vypadek uplay v pohode.
              Ty jsi jenom internetovy kokutek, co se snazi diktovat ostatnim jak muzou hodnotit hry. Useless piece of sheet stejne jak tyhle konzolovy porty.
            • ucho
              ne, je mi jedno, jaké to má kde hodnocení. budu se opakovat, ale pokud většina dává nesmyslně 0/10 (a ano, 0 je opravdu nesmyslné hodnocení u takové hry), snaží se tím pouze průměrné hodnocení stáhnout co nejvíc dolů, což je klasický hejt. průměrné hodnocení pak nelze brát vážně...
            • Veskoslav
              Já také nesouhlasím. Odečti si od toho fanboye a lidi, co dávají 0/10 (což za 20 let jsem nedal žádné hře) a vyjde ti nějakých 6,3-6,6 hodnocené od hráčů. Protože ano, 10/10 dává zaslepenec a 0/10 dává trol, co neví, jak si kliknout. To samé v případě Diabla či Titanfall.
            • Takze presne jak jsem rikal, tvuj argument je ze se ti to nelibi. Opravdu logika.
            • ucho
              souhlasil bych s průměrem, pokud by nebyl založen na tom, že většina dává 0/10...
          • Jeho výtky jsou však na místě. Rád používáš známých argumentačních klamů, kupříkladu ad hominem. A ne, není to hate (tedy nenávist), jenž ze mne promlouvá. Já jsem zosobnění lásky a míru (nikoliv však lásky a pravdy - to je Havlova doména).

            Fallacy mana na tebe
            http://existentialcomics.com/comic/9
            • Jejdasek: Ano, jsem strasne hloupy, je treba abys svuj vyplod podlozil kvalitnim naklikavanim. *15*
            • Ano jejdásku, je to argument ad hominem. Není potřeba podrývat věrohodnost příspěvku pouze poukazováním na vlastnosti samotného přispěvatele výroku, ale v tomto případě se jedná o argumentační klam druhého řádu, kdy zpochybňuje část výroku, na základě vlastností některých stěžejních akterů v něm obsažených. Já vím, že o tomto kontextu wikipedia nehovoří a proto je těžké to pochopit, ty náš "malý český zázraku". Zkrátka, ucho neříká, že je to lež, protože je Pan Farář takový a makový, ale napadám část, ve kterém hovoří o tom, že výsledky hlasování o ničem nevypovídají, protože hlasující mají vlastnosti XY. Připadá ti snad názor, "je to špatně protože jsou to hňupi", jako relevantní? To není legitimní argument. A klasický výrok typu je to normální/nenormální zase spadá do kategorie výroků ad naturam.

              Edit: Ale Jejdásku, Jejdásku, v připadě "jenom hlupák" platí výše zmíněné. Přiznávám, že se mi povedlo sloučit dvě kategorie do jedné, ale to nic nemění na tom, že jsem udeřil hřebíček na hlavičku.
              A nyní se zdá, že jsem zeditoval to co jsem nechtěl a nevědomky něco špatně smazal a jiné špatně překopíroval a už to vůbec nedává smysl.
              • Reakce na příspěvek:

                K editu. Tak vidis, jsi popleta a ja jsem mel pravdu. Priste zkus byt mene arogantni, ani ty nejsi neomylny.
              • Reakce na příspěvek:

                Napsal jsi: To nikoliv, ale tvé oblíbené "jenom hlupák, normální člověk a tak dále", ad hominem jest.

                To argument ad hominem neni a na to jsem reagoval, nikoliv na to, co napsal Ucho. Kdyz uz se chces jako spravny takydiskuter nekomu vysmivat a budovat si tak pocit sebeuspokojeni z vlastni nadrazenosti, mohl bys snad byt schopen alespon sledovat nit diskuse, ne :-).
            • ucho: Hodnotici 0/10 ho nici uplne stejne jako 10/10.
            • Oni znicili hodnoceni tim, ze hodnotili. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
              • Reakce na příspěvek:

                Me by zajimalo, zda jsi opravdu tak hloupy a nebo to jen hrajes.

                Ano, system komunitniho hodnoceni se da celkem snadno znicit, kdyz ho masa trolu zneuzije na misto k relevantnimu hodnoceni k projevu sveho hate.
            • To nikoliv, ale tvé oblíbené "jenom hlupák, normální člověk a tak dále", ad hominem (Edit pro Jejdáska: a ad naturam) jest.

              Anebo snad z tvého příspěvku nevyplývá: "hodnocení provedlo stádo hňupů, a proto je neobjektivní"?
              • Reakce na příspěvek:

                Nikoliv, to neni argument ad hominem. Mel by sis to poradne nastudovat, kdyz chces ostatni poucovat. A zduvodnene zneverohodneni nejakeho komunitniho hodnoceni je relevantni argumentace v diskusi.
            • ucho
              asi tě zklamu, ale poukázáním na fakt, že převážná většina hlasujících tam zničila průměrné hodnocení tím, že dává 0/10, není argumentace ad hominem...
  • Ehm, hodnocení 7 zde dostala i Mafia2, jejíž největší nedostatek bylo to, že to nebyla nejlepší hra ve vesmíru. Přitom Mafia2 ve všech směrech může zadupat WD do země, ať už jde o atmosféru, grafiku, hratelnost atd. Ona vlastně i Mafia1 může WD zadupat do země...

    Games.cz jen potvrzuje to, že zdejší hodnocení nemá hlavu ani patu, zvlášť když i takový Skyrim, který je v některých směrech až nechutně odfláklý, dostal 10. Smrdí to tu úplatky i přestože je redakce pořád popírá - kdo by se k tomu taky přiznal, že?

    Tomuto serveru už nevěřím ani ň a přesunuji se na konkurenci. Games.cz už žije jen z polodebilních článků, jejichž účel je pouze vyvolat flame v diskusích a tím pádem zvětšit traffic = zvětšit šanci, že někdo klikne na jednu z padesáti milionů reklam všude okolo.
    • Jack1947
      Blby, co koukají hlavně nahodnocení tu nepotřebujem tak sbohem. *3*
    • Tak Mafia 2 take nebyla zadny uzasny skvost a take nedosahla urovne hype, ktery panoval pred vydanim. Nutno vsak rict, ze jako celem me prisla o bod lepsi nez toto. Watch dogs ale zase poskytuje zabavu na mnohem delsi dobu. Mafie byl pribeh a konec.
      • Jack1947
        Mafia 1 byla extremní jízda Mafia2 nebylo nic, souhlas. WD a delší dobu zábava no nevím možná v MP ale v SP to je furt dokola...
    • ucho
      vyčítáš hodnocení 7/10 a přesunuješ se ke konkurenci, která dala 8/10. to je naprosto logické, ano... *1*
    • Veskoslav
      Co na tom, že recenzi na Mafii 2 dělala minulá redakce. Mimoto to, že odcházíš slibuješ nějak pravidelně, když není tvé hodnocení podle gusta.

      Mimochodem, by mě zajímalo kam půjdeš. Dle tvé logiky je Eurogamer ještě více uplacený (8/10), Zing to samé (8/10), Hrej.cz má 4/5=8/10, Doupě má 4/5. Takže kam půjdeš šášulo? Podle tvé logiky je totiž games nejméně uplatitelná, když dala nejnižší hodnocení.
      • No právě jsem se chtěl zeptat, jaká to konkurence, v českých luzích a hájích, vlastně je. Vidím, že se nic nezměnilo a nemá cenu odcházet jinam.
      • možná myslel zahraniční konkurenci
        • Veskoslav
          Ta má průměrné hodnocení 8,2/10, takže taky jsou všichni uplacení.
          • Všichni jsou uplacení Dejve...
            A co Britský Eurogamer?
            Ten také...všichni, všichni jsou uplacení Dejve!
    • Ty jo...tak už krom EA uplácej games redakci i Frantíci, ten českej trh musí být zlatý důl když takovým nadnárodním korporacím stojí za to tady uplácet recenze
    • Watch Dogs vs. Mafia *15*
      https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S5t0_WVinF8
    • Mafii 2 hodnotila bývalá redakce.
  • kubi-wan
    Vidíte? Na primitivní hackování v Syndicate (tý střílečce) se nadávalo, jak je... no primitivní... a tady se nad tim nikdo nepozastaví :P
    • Ubisoft odvedl vybornou práci pri marketingovém vymívaní mozku *15*
      • ani bych nerekl, akorát první jedno - dve videa byli super ale pak bylo jasny že to bude težkej prumer co se týče grafiky i hratelnosti
    • ucho
      kdyby bylo složitější, tak by lidé nadávali víc, protože by bylo při hraní prakticky nepoužitelné. holt hra je hra.
      • tohle je klasický argument opačným extrémem
      • Pan ucho vzdycky vi co by lidi delali a proc to delaji spatne. *5*
        • ucho
          ano, vím. ono stačí trochu přemýšlet. hru postavili na tom hackování, je to taková základní fičura, kdy hráč bude moct během hraní používat různé prvky. předpokládám, že jedním z prvních nápadů bylo dokonce ovládání semaforů. takže si řekli, jak by bylo super, kdybys ujížděl policii a přepínal si semafory dle libosti. jenže to se tedy musí udělat za jízdy rychle a jednoduše, jinak by to bylo nepoužitelné. trochu nechápu lidi, kteří považují jisté věci ve hře za chybu. takhle to prostě navrhli, tohle jsou jejich herní mechanizmy, jistě v mnoha případech museli přejít ke kompromisům, 95 % toho, co se ve hře děje, je záměr, který vzešel z nějakého návrhu a který si dokázali nějak odůvodnit... takže ono se stačí podívat na to, co jak řeší, a celkem jednoduše ti dojde, proč to a to mohli řešit zrovna takhle... samozřejmě to neznamená, že jde ve všech případech o ideální řešení, je to holt jejich řešení, jak jim to přišlo nejrozumnější.
  • 60$ za špatnou konverzi z krabiček je zkrátka moc. Ještě že hry na PC za pár týdnů/měsíců stojí minimálně o 50% méně *3*

    Tahle hra měla pouze agresivní marketing a takovej hype, že jsem z toho zrušil předobjednávku a dobře jsem udělal. Zkušenosti se potvrdily. Dát takový prachy za něco, co si na tzv. nextgen hraje jenom v marketingovym letáku a pak zjistit, že Mafia 1 je detailnější... tak to v žádnym případě.
  • Totalni icovina jako Alieni dostala 6 a tohle ma 7? Prestante uz zrat v redakci houby, pisete pak .ovna!
    • 7 je velice nadprůměrná hra, tak co se vám nelíbí? Navíc se jedná o recenzi PC verze, o které z osobní zkušenosti vím, jak moc za prd stojí... U bratra hraji na PS4 a tam bych s vyšším hodnocením o bod i souhlasil - hra vypadá k světu a je nacpaná obsahem, i když se žádný slibovaný zázrak nekoná. Ovšem port pro PC pc (to skutečně mělo jít o hlavní platformu?) je neuvěřitelně problémový... což u tak veliké hry mělo tak obrovské studio přece dost času odstranit... Nemluvě o nehezké grafice PS3/X360 verzí, které skutečně oproti GTA V vypadají jako přes 3 roky stará záležitost. S recenzí souhlasím.
    • Souhlasim, Watch dogs neni genialni a prevratna hra, ale ani spatna. Podle me si urcite zaslouzi alespon 8. Par bugu ma dnes pri vydani skoro kazda hra a resi to pouze u her od EA a Ubisoftu.
      • Zayl
        "Alespoň 8" *7* . A nebo rovnou 11ku, ne?

        Je to hra která troubí už dva roky jak bude next-gen, revoluční a úžasná a přitom je v ní půlka originálního nápadu (pipe dream jako hacking systém rozhodně není nic nového, a hold-Q-to-win není nic světoborného). Technicky je na svůj rozpočet a hype pěkně o ničem, bugů je tam požehnaně a i když bylo PC ohlášené jako lead platforma, víme jak to dopadlo.

        A přestaňte sakra omlouvat bugy při vydání. Když mají peníze na to rozdávat novinářům nexusy, mají určitě peníze na větší QA team.
        • Ja ale nehodnotim hru podle hype, co bylo pred vydanim, ale ciste podle toho jak me bavi a na jak dlouho mi zabavu poskytne. A za cely letosek je to jen asi jedna ze 4 her, ktere me opravdu bavi. Neni to nic prevratneho, ale proste slusna AAA hra.
          • Zayl
            Známkovat hru podle toho jak "tě baví" je symptom nekritického přístupu a tím pádem je tvůj názor sice pěkný, ale ne zrovna hodnotný.

            Prací recenzenta je být kritický. Být pokud možno objektivní a snažit se hru zhodnotit celkově a ne jen z ohledu zabijáka času.
        • Asi tak, netřeba víc dodávat *5*
  • Tak se nam kruh zase jednou uzavrel. Bombasticke oznameni na E3 po kterem skrabalci nekolik mesicu pochvalne mruceli a psali: TAK SE TO MA DELAT!!!. Dokonce jim prizvukoval i slovutny vyvojar Daniel Vavra. A ted? 7/10, meh. Doufam, ze si to vsichni uvedomi, az za par dnu budeme cist podobne ody na nove ukazane hry, ktere pani novinari budou plodit v deliri zpusobnem chlebickovym prejedenim.
    • Magister_Peditum
      Bohužel to Ubisoft poněkud pos*al s prezentací a hypem. Ona ta hra není v jádru špatná, jen byla před vydáním příliš přeceňovaná, takže logicky přišlo rozčarování.
      • Já sem prostě po The Old Republic, SimCity a Roma 2 přestal podléhat hypu a žiji spokojenější život.
      • Pos*al s prezentací? Dosáhli, čeho chtěli. Mají obrovské prodeje u hry, která je "obyčejná"
  • Magister_Peditum
    No, musel jsem se vzdát nejvyššího nastavení stínů a jinak hra běží na max. nastavení plynule. Mám pouze 2GB GTX 760ku. Každopádně bych ale čekal, že hra, která se graficky moc neliší od pár let starého GTA IV bude mít mírnější požadavky. Snad to ještě vyladí.
    • Hra vypadá docela pěkně (v rámci obdobné konkurence průměrně), ale nevypadá tak pěkně jako na onom prezentačním videu z E3 2012 a ani zdaleka tak pěkně aby ospravedlnila velmi vysoké HW nároky. a nejedná se pouze o samotný vizuál hry, ale i v mnoha různých(na první pohled nepostřehnutelných) technických aspektech jako např. fyzika vozidel či animační systém(a mnoha dalších "detailech") hra zaostává za již více jak 8 let starým GTA 4.
  • Mne tato hra pripomina bf4 po hernej stranke celkom ok ale ta technicka dobugovana nedorobena stranka proste otras 5/10 a som rad ze som zrusil predobjednavku...od ubi uz vzivote nic nove nekupim jedine vo vypredaji..
  • Inquisitor
    Tak hodinku jsem to zkoušel u známého a špatná hra to rozhodně není a žádný velký propadák taky ne. Jenom ten jízdní model se opravdu moc nepovedl. Ono zklamání pramení z toho velkýho hypu co okolo byl a jeho následné nenaplnění. Ale to je taky chyba hráčů, že se prostě nepoučí a pořád jedou předobjednávky. Když si člověk počká, tak vychytají mouchy a ještě klesne cena.
    • Řekl bych, že jízdní model je klíčový u takové hry. Za mě je to zkažené a pokud mám k dispozici velké město plné dopravních prostředků a je otrava v nich jezdit tak potom si hra nezaslouží víc než 5/10
  • Už od dob Jana Eislera bývalo zvykem, že nejočekávanější herní pecky recenzuje vždy ten nejlepší redaktor, nebo nejlépe šéfredaktor, aby recenze měla váhu a respekt. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší