Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    ten poslední screenshot je zajímavej, z nahackovaný rozvodný skříně (nebo co to je) vylítnou blesky a strazej k zemi probíhajícího zločince !? :)
    • Rozstrelil to, nevidel jsi video?
  • Hra vyzerá zaujímavo, len škoda, že v dnešnej dobe takéto hry vznikajú len ako silno arkádové tituly pre najširšie masy, božechráň aby človek náhodou musel pri hre požiť mozgové závity *9*
    • LOL, "silno arkádové tituly" "božechraň"
      ani nevíš, co chceš...
      • vem si ucebnice, jdi expit a dalsi skillpoint vloz do chapani psaneho textu
  • TheGGG
    to jsou zase knedlíkovské názory *7*. Zas rádoby experti kritizují co je napadne a přitom todle vypadá na hru roku
    • Paulcz
      jojo, je to stejně vygumovaný jako Skyrim, takže to šance má :)
      • Tilwaen
        Co konkrétně bylo na Skyrimu vygumovaného?
        • Pěkná grafika *7*
  • Jediná věc co se mi na WatchDogs nelíbí je UI/vizualizace hackování/atd převzaté ze série Assassin's Creed, přičemž už tam bylo docela nelíbivé (a hlavně tragicky zbytečné - narážím teď na to, že AC se odehrává v budoucnosti). Je škoda že si nedali tu práci a nepojali tu "budoucnost" vizuálně trochu jinak, už mi AC UI/vizualizace leze krkem :)
    • Tilwaen
      2012 je budoucnost?
      • no, jelikož první AC vyšel v roce 2007 a odehrává se v roce 2012 tak ano ;)
  • To se tu vyhlásila soutěž o největší hate komentář na watch_dogs nebo mi něco uniká ? *15* Konečně zase jednou dobře vypadající hra, která by měla nabídnout desítky (možná stovky) hodin zábavy. Pokud se to bude hrát stejně dobře jak to vypadá a zní, tak za mě rozhodně tutovka.
    OT: Hlavně mi už poslední dobou silně lezou na nervy rádoby "trollové" co se snaží být "vtipní", ale zatim dokazujou pouze svou debilitu a nedostatek pozornosti společnosti v reálném životě. *7*
    • GlaDOS
      Nepřipadá mi, že jako hate se už bere poukázat na trochu fádní herní prvky, které videa ukazují.
  • Gordar
    „Mezi verzemi pro PlayStation 3, Xbox 360 a PlayStation 4 a novým Xboxem nebude prakticky žádný rozdíl,“
    Tak to mě zrovna nepotěšilo :D
    • No tak jako upřímně.. Jestli je tenhle Gameplay z PS4 tak nevím co víc ještě chtít. Má to hezkou grafiku a vypadá to jako na PC. Zato když se podíváš na PS3 a PC, tak PS3 má nižší detaily ( krom exkluzivek, protože ty jsou parádní ) a také nemá vyhlazování.. Nejsem zase tak náročný. Já se na to těším ;)...
    • ...a cos čekal, to nemohlo dopadnout ani jinak konzole zůstanou konzolema, takže stejně výkonný jako kamna na uhlí....
    • LTM3
      Nejspíš tím myslí, že rozdíl nebude v obsahu (všechny budou plnohodnotné verze, žádný snížený počet chodců, aut, atd...), ale po technický stránce bude (snížené úrovně detailů a textur).
      • "Jasně, vítr nelze vidět. Ale kusy novin nebo listí proháněné po ulicích? To už je něco jiného. A taky pořádně hardwarově náročného. 'Překvapilo nás, kolik toho dokážeme ze současných konzolí vymáčknout a nebudeme tím pádem přistupovat k žádnému kompromisu mezi jednotlivými verzemi'."

        Myslím že je z toho patrné, že nemáš pravdu, jde opravdu o celkovou technickou stránku.
        • Vítr možná vidět nelze, ale když jsou ve hře vidět čáry připojení wiffi tak možný bude vše..
    • Jo hlavne je to v rozpore s nedavnym vyhlasenim, ze PS4 verzia ma byt simulaciou toho co dnesna generacia konzol nezvladne :)
  • „Srovnávejte s jinými,“ vyzvali nás vývojáři. „Je to logické a zdravé. Lépe tak pochopíte, o co snažíme.“
    Snažíte se oblbnout masy a vydělat prachy. Tak jako ti "jiní".

    "Uvěřitelné město. Slyšíte v těch slovech nenaplněné sliby jiných vývojářů starších her?"
    Gothic 1 a jeho campy, Mafia:The City of Lost Heaven, Wither 2 ... ne, neslyším.

    "Nepůjde jen o kolektivní vytažení deštníků, když začne pršet, ale ..."
    Srovnávání se Shenmue (rok 1999) na Dreamcast? Opravdu?
    • Nechci působit zbytečně přechytrale, ale to co zmiňuješ je podle mě jeden z hlavních problémů s hráči.

      Nikdo si moc nepamatuje a lidi věří všemu, co jim vývojáři nakukají. Jo, v Shenmue pršelo už před 14 lety. Ono toho taky hodně bylo už v Shenmue před 14 lety. Hodně, co dneska už není standardem. Herní novináři by měli připomínat takové věci. Říkat, když nějaká hra jen opakuje to, co už bylo a nebo to dělá i horší.

      Ech, ech, takový ty Vigory v Bioshocku Finite, to už jsem někde viděl. Jak se ty hry jen jmenovaly... bylo v nich mnohem víc mnohem zajímavější schopností s nespočetně více možností jejich kombinování a aplikací.

      Ech, ech, taková ta hopsalka, co tam kolem tebe poskakuje... to už jsem taky někde viděl a mnohem lépe. Třeba v trailerech na Bioshock Infinite z minulých let. Ale i jinde.

      Ale přesto s najdou recenze, kde jsou Vigory a hopsalka v Bioshocku Finite chváleny. No jo no, každej hráč neví všechno a ani každej herní novinář. Jaká smůla, no... teď mě lidi ukřižujou, protože Bioshock Finite je momentálně nekritizovatelná hra.
      • GlaDOS
        Nevidím problém, proč by neměly být Vigory pochváleny jako funkční prvek. Ne každá fps ti dá do rukou kromě bouchaček i něco jiného. Pokud je někdo chválí jako dosud nevídaný prvek, tak to je věc druhá (popravdě jsem takovou recenzi ještě nečetl - no, i když možná na Zingu ano). V podstatě je to alternativa kouzel, kterých je ve fantasy hrách požehnaně. Nevím přesně, koho myslíš tou hopsalkou. Jako Elizabeth? Jasně, herní společník tu už byl mnohokrát. Ale v poslední době se spíš pletou do cesty a nechávají se zastřelit.

        Kdyby měli herní novináři každé hře vytknout, co opakuje a co už tu bylo, tak by celá recenze byla jen o tomto. A čím více her vyjde, tím více opakování bude.
        • Asi bych i souhlasil, kdyby Finite dostávalo své zasloužené 6-7 a i text recenzí by tomu odpovídal. A jiný hry taky zaslouženě. Ale oba víme, že to se nestane, no jo no.

          Jo a Elizabeth není společník. Je to custscéna + menu + animace otevření dveří + nekonečná zásoba základních itemů, aby nikdo nemusel moc myslet při hraní dopředu. Ale funny od Levina, že nedostaneš vždy zrovna ten item, co potřebuješ, to jo. Ale takhle do hloubky asi nikdo na herní prvky nečučí, takže budiž, asi je i společník.
          • GlaDOS
            Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Takto dokážu rozebrat sebelepší hru.
            • A kdo chce přehlížet realitu her, vždy si oči zavře.

              Hele, taky umím vypouštět prázdný kydy jako je ten tvůj.
          • TheGGG
            ha ha ha. Bioshock infinite je jedna z nejlepších her za poslední roky, pečlivě jsem si prohlížel ty trailery a nechápu co je v nich navíc oproti finální hře. Že tam není umírající kůň, to je snad vrchol trapnosti rejpalů. Pokud by bioshock dostal 6-7 tak by pak všechny ostatní hry z tohoto roku museli dostat tak maximálně 4-5, nebo snad víš o lepší hře co v poslední době vyšla, ja teda určitě ne.
            • TheGGG
              Díky za pochvalu, bouhžel já pro tebe žádnou nemám, jsi očividně jeden z nejhorších trollů v dějinách internetu
            • Hmm, na trolla dobře umíš vystihnou realitu myšlení dnešních hráčů, to se musí uznat. Dobrá práce.
    • "Támhleta ženská! Několik skoků, máchnutí rukou a telefon letí od ucha do vzduchu a rozbíjí se na zemi. Nestihli jste to. Policie je na cestě."

      A stane se co? Co udělá policie proti hráči, který naprosto otevřeně cheatuje, protože cheaty jsou herní mechanikou? Apropo, hra obsahuje lékárny, nebo autoheal? Avatar reaguje na zásahy od ostatních, nebo je terminátor? Kolik toho vydrží A.I.? Jak se chová bojová A.I.?

      „Nechceme vás pustit do hry, kde můžete bez postihu nebo výrazné penalizace dělat ptákoviny na ulici."
      A proto dáváte hráči do rukou cheat-device a bezmeznou svobodu.

      Po úvodním ohlášení hra v mých očích velmi rychle padá. Škoda, námět se mi líbí.
  • Ten popis zní až podezřele dobře. Byl bych rád, kdyby se to všechno do té hry nakonec dostalo, ale jak to tak bývá, výsledek většinou nedostojí hype, který mu předchází.

    Ale nechme se překvapit. *4*
  • Na tu hru se velmi těším vypadá mooc dobře, asi si ji vyberu místa GTA 5( protože se mi nelíbí že bych se měl přepínat mezi třemi osobami) a doufám, že Watch dogs nebude mít on-line prvky ani žádné žebříčky a takovéhle věci.
    • Tilwaen
      "... a doufám, že Watch dogs nebude mít on-line prvky..."
      Tak to si přečti ještě jednou recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit