Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napoprvé jsem hrál warez verzi a měl jsem podezření, že jsem kvůli tomu nemohl dohrát jeden příběh. Byl to jeden z posledních příběhů. Hru jsem si koupil na steamu za 30e a projel ji celou znova. Vtipně jsem hru dohrál pod 2h, takže by se asi dalal klidně refundnout :D Ale protože nejsem z*rd a jsem vývojářům za hru vděčný, hru si nechám a v budoucnu určitě zopakuju. Pár příběhů jsem si již zopakoval jen tak zvlášť, protože ve mně nechávají silný zážitek.
  • Jack1947
    Co znovuhratelnost nic ? na co to tam proboha je...
  • Viac techto her ''nieher''... boha to takto spadla kvalítá herných mechanísmov lebo čo to je s týmto si možem tak vytriet riť
  • Pro mě zatím nejlepší hra tohoto roku. Škoda té délky. Jednotlivé příběhy mohly klidně být více propracované do hloubky. I tak ale supr.
  • Jack1947
    Vždyt je troll - jenže tentokrát má i docela pravdu :P
  • Tak si počkej na slevu, ne? *1*
  • DwaR
    základná definícia hry je: ľudská činnosť slúžiaca na zábavu. takže skús presnejšie definovať pojem hra ty. čo myslíš ako "selhat"? keď hrám pexeso, nie je to hra? alebo ako zlyhanie pokladáš "prehru" v pexese? cities: skylines nie je hra, lebo v nej prakticky nemôžem prehrať? minecraft nie je hra? kocky lego nie sú hra? bicyklovanie nie je hra?
    o hru sa určite jedná, ide len o škatuľku, do akej ju zaradíš. v tomto smere má asi najbližšie k adventúre.mne škatuľky nechýbajú, stačí naznačiť rámec :)
  • Jack1947
    Nesrovnávám jenom podotýkám že tam je taky v hlavní roli skoro stejná teenagerka - i když se řeší dost jiné problémy a je to víc hra proto jsem napsal sušší.
  • Rikam si, kde je ten mistni jeliman, kterej se porad ohani gameplayem u textovych rpg. Tahle 'hra' zadnej gameplay nema. Ale tak, hlavne, ze je to na PS4. To je potom v poradku.
  • chtělo by to pro tahle díla již najít nějaký jiný termín. Protože o hru se nejedná. Jedná se o interaktivní vyprávění příběhu. Hra podle mě musí obsahovat možnost selhat. Každopádně co jsem z tohoto viděl na twitchi, tak to je působivá záležitost, které by se asi dobře vyjímala pro VR
  • Femto už zase nedává? Lol, to už je fakt na psychiatra tohleto *1*
  • ChyrenCZ
    Nevěřím nikomu, kdo má jako profilovou fotku Scully *15*
  • Life is Strange se mi líbilo moc. Ale s tímhle bych to teda nesrovnával. jo, Gone Home a Dear Esther jsou blíž. Ale obojí to má nějakej smysluplnej konec..nechci tu nic spoilovat ale u konce Edith Finch jsem se jen zasmál..nebo spíš uchechtnul.
  • jo, ještě bych dodal, že když sony hru odložili (resp. vys*ali se na ni), udělali naprostý opak toho tvého blábolu, že "pomohli vzniknout další super hře" .. to je ironie, co?
  • Jack1947
    Firewatch je adventura tohle je takové sušší Life is strange ( nebo Gone home)
  • GlaDOS
    Pokud koukáš jen na cenu a dobu, pak ano. Edith nicméně nemá žádná hluchá místa a každá minuta je výborná. 2 hodiny je navíc docela rychlý průchod. Já hru dohrál 2x, Steam mi ukazuje 5 hodin a to už mi připadá, vzhledem ke kvalitám hry, jako rozumná cena.
  • "Giant Sparrow is an independent video game company based in..."

    vydavatel měl být původně SCE Santa Monica (Sony), ale ti hru odložili a nakonec hru vydali Annapurna Interactive

    možná bys neměl čerpat informace z metacritic brepto *3*
  • nightborne
    Chyběla ti tam katarze, viď? Jo, mně taky.
  • Podle mě je tohle fakt blbost. nevím, jestli to tu bude mít nějakou váhu, ale studoval jsem anglickou a americkou literaturu (jakoze jsem to fakt cet *15* ) a neni se tu cim chlubit, ale ten pribeh tady mi prijde nekonecne plytkej. pro nekoho, kdo jako ja hraje hry cely zivot je tohle mnohem vic film nez hra, s tim ze tu nedojde k nijak velkymu objevu nebo vlastne k jakymukoliv zvratu ve hre. cely je to postaveny na prvoplanovym efektu, na atmosfere, ktera na vas asi fakt pusobi kdyz jste 16ti leta holka. ale tam to pro me konci. ps: hrala to se mnou 14ti leta segra moji pritelkyne a te se to strasne libilo. no tak treba to o tom neco vypovida. podle me Firewatch je o deset trid vys.
  • Je tady snad někdo, kdo není zahořklej asociál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit