Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nenutí... ve hře máš 8 povolání a 5 volných slotů... je vidět že jsi GW2 nehrál... nic tě tu nenutí zakládat alty kvůli čemukoli jinýmu než stylu hraní... každá classa může zastávat jakoukoli roli, každá postava může mít klidně všechny profky (aktivní jen dvě), respecy stojí minimum, atp. ... navíc pochybuju že se najde větší množství lidí který bude bavit hrát víc jak těch pět class... a navíc jak zmiňuje resshi, jelikož je GW2 b2p a máš tam všechno potřebný k hraní otevřený tak z něčeho to platit musej :) nesmíš hned brát větu vytrženou z kontextu bez toho abys tu hru hrál ;)
  • Jediné co si řekl je že hra tuctová, ještě jsem neviděl v "tuctovém" mmo housing a povolání explorer - jumping puzzle, šplhání po horách a nedostupných místech, stavitel - budování měst a science - zkoumání technologie, zvířat a rostlin. Nic neříkající komenty máš jen ty, hra má vyjít až v roce 2014.
  • Nejak jsem si nevsiml, ze bych napsal neco o realismu, tak se uklidni trolliku.
  • Pisu ze dle videi to vypada jako tuctova hra. Ne ze takova bude,ne ze ji znam. Naopak se ptam cim me ma zaujmout a misto odpovedi se dockam jen nicnerikajicich kometaru.
    Moje tvrzeni je uplne stejne jako tve. Ja alespon vychazim z tech videi. Z ceho vychazis ty? Pokud o hre neco vis,misto svych dvou nesmyslnych postu jsi mel par bodu napsat.
  • pay-to-win platící model znamená, že nejlepší výbavu dostaneš jen za reálné peníze.

    Inu pokud je lotro pay-to-win tak je skoro každá singleplayer a i mnoho mmorpg her pay-to-win.
  • Počítaš dobre, aj keď ešte podceňuješ tú čiastku investovanú na ingame money. Klasický pay to win. Buď si to zaplatíš tiež, alebo budeš za ostatnými hráčmi zaostávať v accountoch, skilloch, itemoch atď.

    No alebo máš ešte jednu možnosť - grindovať ako nejaký maloletý číňan či chronický nolifer.
  • Nehraj si na chytrého a zkus napsat v čem je tak špatná a jak to poznáš když ještě ani nevyšla. *3*
  • 2sk-hra je od toho aby bavila. Pokud me jeji obsah nebavi,nehraji. Hra neni zamestnani
  • Nehraj si na chytreho a zkus napsat cim je vyjimecna. Cim se odlisuje.
  • ale mna to vobec netankuje :D ja som len poznamel ze ten prvy si zaplati 30e za mesiac,a pan SK sa vyjadril ze neviem pocitat tak som chcel po nom vysvetlenie
  • No a proč to jako tankuje tebe? Jsou to jeho peníze, může si s nimi dělat co chce. Naopak, ty na tom vyděláš, hraním si seženeš dostatečnou částlu a koupíš si čas bez reálných peněz. A spokojení jsou všichni.
  • mozna ten dobrodinec neni lenivy, ale naopak pracovity a spocital si, ze za ten cas, ktery by stravil nudnym grindovanim goldu pujde radeji do prace, kde za tu dobu vydela 50e a goldy si pak za 17e koupi....
  • Boze dalsi co nevie citat hrac 1 "dobrodinec" si zaplati svoj cas 13e, je lenivy a chce in game prachym tak kupi "item" CREED za 17e na webe a ten v hre preda 2 hracovy za ingame peniaze. Takze ten lenivy dobrodinec zaplati 30e
  • No, popravdě, mě by také zajímalo, kde jsi přišel k těm 30€. Pokud to bude fungovat jako v EVE, tak si můžeš koupit buď přímo herní čas za 13, nebo onen předmět za 17. Ten stojí víc, protože se dá ve hře prodat a něco na tom vydělat. A pokud nechceš platit skutečnými penězi nic, je možné si vydělat přímo ve hře herní měnu a koupit si onen předmět. Aspoň takhle to funguje v EVE.
  • a kde ze som sa podla vas pan expert zmylil ? no oslnte ma vasim uzasnym vysvetlenim
  • resshi
    Z něčeho se ten provoz serverů musí platit. Jinak není problém si transformovat ingame měnu na gemy, kterými si ten slot odemkneš, takže de facto nemusíš utratit ani korunu.
  • Uzasne, platit za sloty na chary. Hlavne ze te nikdo nenuti. *15*
  • Ono je mozna lepsi MMO hrat pred prechodem na f2p model. Ten tu hru muze snadno celou zmrsit. Ale jasne, pokud se ti platit nechce, pak pockat. Ja preferuji takove hry nehrat vubec. :-P
  • a co Guild Wars, zadne mesicni polatky a P2W to zadnem pripade neni a nový obsah je tam min kazdy mesic, sice po roce hrani uz jsem se toho taky prejedl, ale porad tam ruzne moznosti co delat, ja treba zacinal s PvP hral jsem ho 3 mesice a pak kdyz esport byl nedohlednu tak jsem sel hrat PvE to jsem projel nahoru dolu + nejaky alty a po dalsich 3-4 mesicich sel parit WvW (open PvP), kde jsem byl do ted a ted se zase pratil k arenovemu PvP jako nazcatku a za tek rok co to hraju jsem jim dal 1k Kč, když jsem chtel dokoupit char sloty (4 jsou v zakladu) a pak transmute gemy, kdyz jsem si chtel vytunit VZHLED u maina, proste je pohoda ze te nikdo do niceho nenuti nechces to hrat tak to nehraj, jo hele je tu neco noveho no tak se nato dojdeme podivat, ale nemsusi nic platit za to aby jsi se podival na novy obsah
  • tady zase nekdo neumi pocitat co ? se pak nediv ze nemas blbych 13e na mesic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit