Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemohu souhlasit star wars : the old repoblic je jedna z nejlepších her a je f2p *10*
  • už jsem hrál několikl mmo(jenom f2p), ale u ýádného jsem nezůstal ani měsíc. Schvaluju že konečně dělaj scifi fantasy mix a né jenom pseudowow. Však uvidíme co z nových mmop bude f2p a co ne.
  • Neco pro vsechny = vlastne nic poradne
  • Nevidel som tu jednu zmienku o TERA coz je hodne velke mmo z uzasnou grafikou a no target systemom ,hlavne ze kazdy druhy den tu je clanok k nejakej krelsneje stupidite pre deti *16*
  • Hra me svou podobnosti s WoW spis odrazuje, ale uvidime treba to nebude spatny...
    Nevim jake mate problemy s nacitanim videi, ale me se vsechny nactou cca za 5s. Nemivam s tim problemy...
  • Bude pro normální i hardcore hráče? Sakra, to přeci nejde. Buď, anebo. Nic mezi není. Jen to co pak prudí obě dvě strany. Mixem černé a bílé je šedá což je průměr a tedy o ničem.
  • lebo server games nechce prejst na youtue, uz stve aj mna, na youtube mi ide plynule 720p, niekedy aj 1080p, tu sa mi v klasickom rozliseni nacitava hodinu, oni to asi nechapu ze takto si radsej zajdeme na iny portal alebo rovno na youtube a musime to hladat nanovo..... a embed code, to je problem asi pre redakciu :D :D :D
  • Mě se líbí [nenadavam ti]ty dementní čůráku[/nenadavam ti]
  • Yo, Dawg, i heard you like game so we put a game in your game so you can play while you play
  • Nemohu si pomoci, ale na GC bylo jedno MMO vysoko nad ostatními - Guild Wars 2. Nabízí v podstatě vše, co všechna ostatní MMO, která tam byla ukázána dohromady a je navíc hodně originální.
  • úplně tuctový MMO..Alien zůstane dál nepřekonán *5*
  • No nevím no nejak mě to nepřesvědčilo abych to vubec zkusil, takže stale zustavam u svého milovaneho Age of Conan
  • Za sebe můžu říct že mě to od TOR nepřetáhne :)
  • Povida pekne a o peknych vecech. Avsak kdo pri prezentaci ne, ze? Realita asi nebude tak ruzova. Styl grafiky hruzny az kopirujici. A ze by to aelspon zdalene blizilo uspechu WoW? Tak tato hra ani omylem...
  • Jenže APB je v bete a sami rikali, že jeste neni zaplej punkbuster.
  • Nevim co si o tom myslet,vypada to zajimave ale uspech to asi mit nebude...
  • APB sme hrali asi do lvlu 100, cheatery jsme bud nepotkavali nebo jsme si toho nevsimli, kazdopadne nas vic stvali money cheateri, kteri meli nakoupeny whispery (faceroll smg + clovek nevidi odkud na nej strili) a spawnovali se porad u objectivu a vypousteli moudra jako "I pay so you can play" atd. proste kokůtci *11*
  • miker17
    kdy to bylo F2P tak by to bylo zamořené cheatery jako APB:R
  • Yo dawg I herd you like games so we put game in yo game so you can play while you play.
    *15*
  • Jen to ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit