Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu si pomoci, ale na GC bylo jedno MMO vysoko nad ostatními - Guild Wars 2. Nabízí v podstatě vše, co všechna ostatní MMO, která tam byla ukázána dohromady a je navíc hodně originální.
  • Proč se tady ty videa načítají tak pomalu?! *10*
    • lebo server games nechce prejst na youtue, uz stve aj mna, na youtube mi ide plynule 720p, niekedy aj 1080p, tu sa mi v klasickom rozliseni nacitava hodinu, oni to asi nechapu ze takto si radsej zajdeme na iny portal alebo rovno na youtube a musime to hladat nanovo..... a embed code, to je problem asi pre redakciu :D :D :D
  • Neco pro vsechny = vlastne nic poradne
    • nemohu souhlasit star wars : the old repoblic je jedna z nejlepších her a je f2p *10*
  • Yo, Dawg, i heard you like game so we put a game in your game so you can play while you play
  • Mohlo by to byt f2play *7*
    • Jen to ne...
    • Jop a jeste pay to win a je to zabity driv nez to vyslo *5* (z pohledu hrace)
      • miker17
        kdy to bylo F2P tak by to bylo zamořené cheatery jako APB:R
        • Jenže APB je v bete a sami rikali, že jeste neni zaplej punkbuster.
        • APB sme hrali asi do lvlu 100, cheatery jsme bud nepotkavali nebo jsme si toho nevsimli, kazdopadne nas vic stvali money cheateri, kteri meli nakoupeny whispery (faceroll smg + clovek nevidi odkud na nej strili) a spawnovali se porad u objectivu a vypousteli moudra jako "I pay so you can play" atd. proste kokůtci *11*
  • Yo dawg I herd you like games so we put game in yo game so you can play while you play.
    *15*
  • Nevim co si o tom myslet,vypada to zajimave ale uspech to asi mit nebude...
  • Bude pro normální i hardcore hráče? Sakra, to přeci nejde. Buď, anebo. Nic mezi není. Jen to co pak prudí obě dvě strany. Mixem černé a bílé je šedá což je průměr a tedy o ničem.
  • Anal.S
    Awesome, awesome, awesome! Bože, líbí se mi to snad víc než TOR. Jen se mi moc nelíbí, že jsem dosud viděl jen 3 classy a vypadá to, že to je asi finální počet.
    Snad víc než WoW to připomíná Torchlight. Vizuálem, designem, humorem, typy charakterů.
    Ale co. Je to moc pěkný. *14*
  • Pokud budou jen 3 classym jterý si hrou budeš muset někam zaměřit, tak by mi to dostačovalo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit