Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • + Perfektní grafika
    - Zoufale klišovitý (kašovitý?) příběh
    - AI protivníků, např se s naprostým klidem prochází přes mrtvá těla jejich tiše odstraněných soudruhů
    - Proč to curwa nejde hrát také za němce? Bránit tu úžasnou steampunkovou třetí říši proti americkým imperialistům. Jasně, je třeba být politicky korektní. Čtyři nohy dobré, dvě špatné. Béé.
    • 1. Souhlas, grafika mi vyhovuje
      2. K čemu příběh? Je to koridorová FPS akce. Na tenhle druh hry má naopak příběh nadprůměrnej.
      3. Souhlas, ale po přepnutí do akčního režimu (akční režim se zapíná olovem do nohy) se už nepřítel chová jak má
      4. Protože je to WOLFENSTEIN a nácky je potřeba kosit po stovkách, navíc taková možnost hrát za druhou stranu při všech těch hákáčích a pod.. by asi málo kde prošla dnešní multikulti cenzurou

      *1* *16*
      • 4. - a proto že by nebylo koho kosit, když jsou už v roce 1960 všichni ostatní vykosený a všemu vládnou náckové... *1* *1*
  • Asharak
    No dobře po pár ragequitech na nejtěžší dohráno. 10/10 myslím, někdy sice až přehnaně rushující AI ale kdo by nerushoval v přesile 10 na 1 + mech že :D, obecně byla AI úžasná, jako za starého F.E.A.R.u. Sice se sem tam po čnačtení kousala grafika ale zbytek šel dobře a plynule. Možná negativní bylo moc rychlý pohyb všeho okolo a potřeba se zastavit na prohlédnutí detailů, kterých tam je fakt dost a jsou opravdu skvělé. + příběh do popředí.
    Akorát konec nic moc, čekal jsem závěrečný filmeček. s atomovkama, ale asi bude nějaké pokračování tak se počká *10* No rozhodně si to projedu znovu, 15+hodin mi nestačilo *5*
    • jo jo datadisky budou (bethesda) to je jasný už se těším *4* *4*
    • Jo FEAR, hned po pár minutách v roce 1960 (v tom blázinci) jsem si vzpomně na FEAR, ta hra se mu hodně podobá.
    • Mato1987
      :) som rád, že väčšine ľudí tu na games.cz sa to lúbilo
  • nemůžu se hnout z místnosti kde mě a kolegy nakonec usmaží. potvoru montpákou zneškodním ale nevím jak dál. Pomůže někdo?
    • to jsi skončil teda daleko *1* *1*
    • Musis vyskocit na ty stoly a postupne rozbit vsechny horaky, ktere jsou nahore. *3*
      • Díky moc. Nevím proč jsem si vsugeroval,že ten červený bod nejde rozbít.
  • Wow ta hra je uzasna. Pro me jako fans ruznech vychytavek co nemci zkouseli vyrobit je to bozi, ti psy a roboti nemaji chybu. Mam odehrany tak 4 hodky a su spokojene jak zelva. A pribeh jak se zda vubec nehraje druhy housle, coz je v takove hre jenom bonus navic. Dobra prace
    • Naprosto souhlasím.Dost jsem se do toho ponořil. Skvělá hratelnost a ten příběh - fakt překvápko - je výborně udělaný. No já jsem zatím dojel do Berlína, tam to asi bude pěkný masakr.
  • to je zas jednou ojeb na pc komunitu primo od vyvojaru

    jiste, nemam zrovna soucasnej hw (core2duo+9600gt), ale aby mi neco, co vychazi i na ps3 a xbox360 jelo v minimalnich detailech 1 snimek za 2 sekundy (ne, nespletl jsem se) a pri defaultnich 1 snimek za 5 sekund, to se jinak nez ojeb nazvat neda, bohuzel
    • Hrál jsem to na střední detaily na integrované intel 4000 a v poho frame 35-40. No ale RAM to potřebuje dost. Se 6 GB RAM mě to řvalo, že je to málo, musel jsem přidat swap pak už pohoda.
    • Napodobne. Na radeonu 4850 jsem se nedostal ani do hlavni nabidky. Ale hra narocna neni, jenom sla optimalizace na dovolenou. Hru, a musim rict ze vybornou, jsem nakonec v pohode (sic na nejnizsi detaily) dohral na integrovane grafice Intel HD 4000 :D
    • pro ujisteni jsem se pak dival na pozadavky rage (taky id tech5) a tam minimalni splnuju
      • Black_Hand
        nemas nahodou atinu? ta ma s tim trochu problemy (a ne nehazim to na ati).
        • ne, je to nvidia, ale co tak ctu, jsou tam naky prestreleny textury v pc verzi (stary konzole maj snad dokonce vlastni balik lowres textur), ktery zerou VRAM jak zjednany... to by mohla bejt ta pricina
          • Black_Hand
            hmm, zajimave. s tim tu asi tedy nepomuzu.
      • Mato1987
        rage 2011
        wolf tno 2014
        • Wolf má uplně stejný nároky jako Rage, tim jsem si jistej, mam obě hry. Když se ve wolfovi stáhne pár těch položek v nastavení (rozdíl v kvalitě nikdo nepozná) tak se mi to FPS klesne pod 60 fakt jenom vyjímečně a to nemam žádnou GTX780 ani Core i7. Wolfik má ale při těch nárocích o něco lepší grafiku, hlavně světla a stíny. Například takový zábradlí ale vypadá jako v Doom 3 (stejně jako v Rage). *1* *1* Jediný co je u wolfika celkem problém je RAM, mam 4GB a po pár hodinách ve hře mi to padne je potřeba restart že prej je zahlcená paměť. Takže těch 8GB by to chtělo a minimálně ten 1GB na grafice. Jinak nároky moc velký nejsou, ale chce to tu paměť na grafice a ram no, ta hra je prostě gigantická a má nekomprimovaný textury.
        • Vyjmecne s tebou souhlasit nebudu. Na PC udela dost optimalizace. Kdyz jsi zminil RAGE tak tam taky ladili jeste dlouho po vydani. Nenavidim multiplatformovani. Na konzoli se hraje jinak nez na pocitaci, i HW stiha vic, tak by dle toho mely i vypadat hry.
          • Mato1987
            Tak na launch hry rage si pamätám, hra bola fakt zle optimalizovaná zo začiatku ale patch to opravil a išlo to aj na slabších strojoch na stabilných 60 fps, určite aj machinegames vydajú opravný patch, mne to tiež sem tam klesne zo 60 na 50 alebo 40 fps ale nie je to nič dramatické, jedná sa skôr o zabugované miesta ako sú tie ploty čo sa dajú rezať....
            • Já RAGE kupoval teď nedávno (asi už s patchem) a jede to parádně, doskakování textur tam sice je ale když vypnu položku detajly textur (rozdíl v kvalitě nevidim) tak se mi to drží 60+ FPS a to doskakování je takový že to při běžnym hraní celkem nevnímam i když to tam je. Uplně stejně je to v novym wolfovi, tam se to chová naprosto stejně.
        • chces tim rict, ze xbox360 a ps3 jsou dneska vykonnejsi?

          pak si asi nerozumime
          • Mato1987
            ak sa pozreš na minimálne požiadavky na wolf tno tak zistíš, že potrebuješ aspoň 4 jadrák a gf 460...
            • právě, jsem si říkal proč jsou tu na recenzi tak hnusný fotky, že by měli slabej komp ?, aha ono je to z blejstejšnu nebo xboxu... já mám grafiku na 1680x1050 a je to fakt nádherný.

              už jsem to psal, ale na mym kompu mi při rozlišení 1680x1050 a střední kvalitě efektů jede hra hezky, jen ktyž je tam hodně kouře a víc nepřátel k tomu, tak se občes cuká, no stačí couvnout někam kde není takový rozhled, dokrosit pár nepřátel, aby jich ubylo, a je to v pohodě
              jedu to na AMD FX8120 - 8mijádro na 3100MHz, 4GB RAM, ATI Radeon HD 5870 - 1GB RAM DDR5, tedy v dnešní době naprosto průměrná, až podprůměrná PC sestava, jsem spokojen, a myslím, že kdybych přihodil ještě 4GB RAM, jelo by to dokonale ale na to nejsou prachy *1*
            • Mato1987
              na konzolách je nový wolf extrémne okresaný, textúry sú ako z roku 2004, keď si to porovnáš s minimálnymi nastveniami na PC tak zistíš, že na PC to aj na minime vyzerá 3 krát lepšie ako na starých konzoliach.
            • opravdu, ale opravdu ne

              zkusim to pro tebe jeste jednou vice polopate

              nez jsem se podival na pozadavky rage, samozrejme jsem nejdriv videl naroky wolfa
              na stejnym enginu jsou asi trikrat vetsi, prestoze obe hry jedou na starych konzolich (ktere maji pres 8 let konstantni vykon, tudiz toho umeli v roce 2011 stejne jako toho umi v roce 2014)

              a tudiz se mi zda krajne podezrely, ze mi to nejen nejede bidne, ale dokonce vubec, jeste jsem zkusil tweaknout config a dostal jsem se tak na 1fps
            • Mato1987
              ani by som nepovedal, skôr ty mi pripadáš mierne zmätený
            • ja o voze, ty o koze, stale
  • Jack1947
    Dneska jsem se nastval nad nedojebanym Watch dogs a vzapeti ... Wolf achjo... kdyz si pak prectu trochu hodne to pokakali (po*rali)

    http://steamcommunity.com/app/201810/discussions/0/558756256464346840/
    http://www.dsogaming.com/news/nvidia-geforce-337-81-beta-driver-released-ideal-driver-for-wolfenstein-the-new-order-watch_dogs/

    takze na Nvidia ovladace a ty by to meli resit, kdyby by mel nekdo stejny problem
    *3*

    Nejede bych do toho kopnul *10* .
    • Asharak
      Tjn musel jsem dát beta aby mi to vubec spustilo novou hru a to mám ""doporučenou" gtx460...
  • niekde som čital že treba hru hrať ešte raz volačo je v nej zase iné otazkou čo ? vie nikdo ma sa pribeh meniť
  • Tak a co přemýšlet.Pokud by Němci disponovali takovou technologií,60m široké 40 m vysoké raketovým pohonem poháněné plavidlo,jistě by ji použili v boji a ne k létání do kosmu.Stačí sledovat přechod Měsíce přes jakoukoliv hvězdu a můžete si existenci či neexistenci atmosféry Měsíce ověřit sami."Lidé přestaly věřit v Boha aby uvěřili všemu"
    • myslím že se to dá...
      kdyby němci opravdu vyhráli, tak měli peenemunde a von brauna, který nakonec poslal na měsíc amíky

      a náckové by asi neřešili finanční náročnost a lidské oběti jako v demokratické zemi, takže v roce 1960 by mohli mít většinu z toho, co je ve hře (až na ty lejzry a roboty, i když by možná neváhali nad miniaturními atomovými reaktory a tak by meli i tohle). *3*

      rusové také doháněli nedostatek technologického pokroku lidskými obětmi, a šlo jim to
      a německo bylo třeba v roce 1944 technologicky 5 - 10let před ostatními, jen toho nedokázali naštěstí využít a tudíž jim to bylo kni hovnu *2* *2*
    • Chim
      Po obsahové stránce si vůbec netroufám tvůj příspěvek hodnotit, nicméně po té formální... Je to gramatické a typografické zvěrstvo.
    • Jack1947
      Nemci patrne meli nejake UFA ale co je na tom pravdy to nikdo nevi...

      http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Highjump
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Highjump

      http://rcelt.sweb.cz/antarktida.html

      A vzhledem k tomu ze kazdy kdo to zazil je po smrti... tak asi ani nikdy nedozvi. *3*

      http://www.exopoliticsczechrepublic.cz/news/odehral-se-v-roce-1947-namorni-souboj-s-letkou-ufo-jez-chranila-nacistickou-antarktidu-/
    • Mato1987
      o čo ide priateľu?
  • Sithard
    Mam nahrany nejaky 4 hodky a smrti mam nepocitane :D jen skoda ze se to neda cely hrat jako stealth akci
    Obcas se vleze do mistnosti ktera uz na vas ceka a enemaci pali hlava nehlava sotva vykouknete z krytu.
  • Pilgrim66
    Dohráno, konec silnější než bych u takovéto hry čekal. Rozhodně doporučuju zahrát.
    • Konec byl jednoznačně to nejhorší ze hry. Nechat zemřít polovinu postav a ukončit to "smrtí" hrdiny s následným laciným cliffhangerem, s tím můžou jít někam. Příběh taky moc nenadchnul. Většina postav, sic zajímavých, byla v příběhu trestuhodně nevyužita, taková dvojka jako Engelová a Bubi by rozhodně zasloužila větší zapojení do příběhu než jedninou misi a jednu interaktivní cutscénu.

      BTW, Finální souboj byl totální průser, nudnej, generickej s týpkem kterej mi byl upřímně řečeno ukradenej. Naopak takovou paní Engel bych si s chutí rád zastřelil, celou hru jsem se na to těšil a nakonec nic. Ba dokonce ani na Hitlera ve hře nedošlo, alespoň jako vedlejší postava se tam mohl mihnout. :/

      Hra pěkná, ale čekal jsem víc.
      • hmm to je kritiky na příběh, nevyužitý postavy....
        nehrajete Fallouta, ale First Person Shooter, k čemu ostatní, to by bylo everybody person shooter
        nebo taky nehrajete nějakou podělatou akci, kde furt na toho magora čumíte jak ve filmu, a jeho očima přímo se nepodíváte a celou hru zaměřujete tak nějak šejdrem, tam nebýt dobrý příběh, tak je akční hra k ničemu
        wolfenstein má na fpsku dost dokonalej příběh, postavy jsou jako křoví řekl bych využity až až, a chcípaj rychlostí optimální pro odboj, a mnoho zde už k vylepšení není ... spíš ty datadisky to rozvinou dále...

        já bych u fps vyzdvihl jiné věci jako je třeba destrukce prostoru, prořezávání se plotem a bednama, dobrá fyzika pohybu, a hlavně hromady nepřátel, mít lepší komp, chtěl bych jich i víc *3*

        a taky bych hru nesoudil jako hotový a ucelený děj, neboť znám bethestu, pač jsem též pařil fallout3 a falloutnw, a k prvnímu bylo 5dlc, kdruhému 4dlc, takže jsem v klidu a čekám 2 až 5dlc k wolfíkovi, což bude supr a hustý a už aby to bylo *1*
        • Betheeda hru iba distribuje ale nerobila ju to by bol hriech lebo bethesda zničila môj obľúbený fallout. Hru robil Id tak ako prvého wolfa. Od fallout 3 si nekupujem nič od bethesdy ani nehrám. Je to ako BW a EA , BW hru spraví a EA je vydavateľ a sponzor. Aj to ľutujem lebo EA pokazil celé BW hry od nich som mal naozaj rád. Takže nie bethesda spravila hru iba zabezpečila distribúciu.
      • Nauč se používat označení "spoiler", hlavo dubová....
        • Asharak
          Alespoň začal větou, že bude mluvit o konci hry *7*
    • Me naopak konec vyslovene zklamal. Vyslovene spatny, ci alespon castecne spatny konec ma v posledni dobe asi 80% her, coz mi to prijde uz opravdu ohrane a nudne. Daleko vice mi utkvel vysloveny happy end v Last of Us, nez 30 mrtvych hlavnich hrdinu ve vsemoznych AAA titulech poslednich let.
      • Mato1987
        happy end v the last of us? to je skôr tvoj uhol pohladu, mne to skôr prišlo ako dosť surový "happy end", aj keď treba uznať, že nesmierne podarený a odkiaľ si vyčítal, že Blazkowicz zomrel ? :) dopozeral si titulky až do konca ?
        • Sice pro něj na konci "asi" ten vrtulník fakt přiletěl, ale chci vidět jak mu dají dokupy to břicho z kterého mu koukali vnitřnosti. :D
          • Mato1987
            A Frau Engel ako prežila pád z útesu a rozmliaždenie lebky, je to hra, nejako ho dajú do kopy :D žeby augmented mechBlaskowicz? :D
            • Tak mě ještě napadlo...jestli jen nevezmou mozek z B.J. a nestrčí ho do nějakého prototypu mecha, kterého najdou po zabití Deathsheada.
            • Ja jsem teda hrozna lama. Titulky jsem samo preskocil. :) No nic tak si jdu dat ten posledni souboj jeste jednou. :)
            • Mato1987
              No s touto myšlienkou sa pohrávam odvtedy ako som dohral wolfensteina, jednoducho dlc s Frau Engel musí byť :) nebolo by naškodu keby sa vrátili aj pôvodné elite guards z RTCW ako jej osobná ochranka :)
            • Taky bych to viděl na nějaký ten plech.. :D Uvidíme, snad bude nějaké DLC ve kterém B.J. půjde po Frau Engel a nenechají to až na další regulérní díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit