Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra děla z nacku netvory brany dojinych dimenzí vesmirne zakladny a lodě ..... němci sice zabijeli masovje lidi ale žadne takove zbraně a nestvury neměli jak te hře autoři asi šnupali travu
    • Nejsi ty Mentos? Je to scifi hra schválně a jestli mi znáš lidi co šnupou trávu tak sou imaginarni a ty bereš kvalitní tripy :D :D :D :D
    • Hele klid, ta hra je o FIKTIVNÍ ALTERNATIVNÍ SCIFI REALITĚ a navíc je to o 14 let později než nacisté prohráli válku. (sice na začátku v prologu jsou nějací Kampfhundi a roboti ale pokud jsi neslyšel o doktoru Mengelejovi, tak ten toho byl opravdu schopnej, a kdyby nacisté neprohráli, je veliká pravděpodobnost že by něco takového uskutečnilo.
    • :-D :-D :-D Já si myslim že tohle bude vědět asi každý ne? :-D Ale jako vtip to není špatný přesně tohle bych učil cikány od mala aby měli respekt :-D :-D Hele znáš hru STALKER? tu radši nehraj nebo budeš pak psát že u Černobylu bydlí mutanti :-D Šnupali Trávu :-D :-D Tráva se kouří blbečku :-D do rypáku se dáva třeba Pervitin,Heroin,Kokain,Speed,MDMA...Ty máš IQ houpacího koně ne? Přesně kvůli těmhle blbečkům si polovina lidí myslí že se tráva pícha do žíli nebo se šnupe :-D Víš prd jelikož si blbej už od přírody...Wolfa znám od doby kdy vyšel 1.díl ve 3D (jediná hra kde sem viděl Hitlera :-D) Wolfa nemusim tak jako Doom,Serious Sam,Deus Ex, a další hry ve stylu fantas magorie jsou hry co ted udělaly po 10 letech a dřív sem toho Wolfa a Sama hrál ale to sem byl ditě :-) Ted bych možnal dal jen toho Max Payna 3. Ale vůbec ty hry nekomentuju at si hraje každy co ho baví :-) *13*
    • nekdo snupe a jinej se zase narodil postizenej, to si nevyberes *6*
      • ja jenom že ta hraje kravina a anqui o kousku pravdy
        • vsak rikam, kdyz nepoznas rozdil mezi fikci a realitou, nemel bys ty drogy uz konzumovat *10*
          • aha, tak ted koukam, ze jsem puvodne rozdal karty jinak, tak beru zpet, ty za to nemuzes *5*
            • fakt neměl bych tu hru tolik krytizovat každy ma jiny vkus *4*
        • sakra aniqu hehe
  • Nazdárek, potřeboval bych poradit, kdy v třetím levelu, jak mám na židli nácka a mám v ruce motorovku, mi pokaždé hra spadne, do tý doby vše ok,,, je to super hra a nevím co s tím, ovladače jsem aktualizoval a nic... pls????? *13* *13* *13* *13*
    • například mě to skoro nepadá, kdoví, možná špatná instalace - došlo k chybě ? nebo staženo ? :)

      zkusil bych to přeinstalovat, a jestli jsi to někde stáhl, tak stáhni jiný, ale doporučuju koupi, je to parádní hra :)
      • Díkys za radu, nestáhl jsem to jen dostal od kámoše, ale myslím že ten to někde sosnul....zkusím to tedy přeinstalovat a uvidíme, nebo počkám na nějakej opravný update, třeba brzo vyjde a nebo fakt bude lepší to koupit,,,,,,,
  • dohráno na průměrnou obtížnost hurá *3* je to velmi libová hra :) 10/10 a naprosto ji doporučuji všem od 1 do 150ti let *1*
    WOLFENSTEIN THE NEW ORDER opět určuje, jak by měly hry vypadat. No, - instalačka 45GB mě vyděsila (je zajímavé, že se při instalaci nedekompresuje, ale jen kopíruje (na disku má hra 46 a kousek giga) , ale hra mi jede obstojně i na 1680x1050 nebo kolik to je co uměj běžný monitory (pravda trošičku laguje když je hodně kouře a nepřátel k tomu - taky mi to dost zatěžují ty lítající drony...), 8mijádro AMD FX8120 dnes již velmi průměrného výkonu na 3100MHz, 4GB RAM a VGA ATI Radeon HD 5870.
    naprosto mě uneslo pečlivé, ba až mazlivé zpracování prostoru, kde se wolfík odehrává. je tam strašně moc nádherně zpracovaných detailů, hra je tak naprosto graficky krásná na mém průměrném kompu, až mi to bere dech (samozřejmě kvalita je na střední při tom nejvyšším rozlišení, které jsem si nastavil k pařbě), rozsáhlost a počet map se blíží ke srovnání se starým spear of destiny *1*, kvalita obrazu jak crysis nebo nové medaly a cally což je maximálně v pohodě...
    no a herní příběh, to je paráda :) ta hra se nehraje, ta se žije ! byl jsem tak naprosto pohlcen hustým příběhem i zajímavým mixem postapo-naci technologií ,jak se mi už dlouho nestalo *1*. a není tam prakticky vůbec nuda, prostě pařba jak má být. a hurá, lékaráničky, bonusy, brnění, zlato, blbinky, jo a to jak b.j. najde lejzr a zahodí to zvařovátko je scéna nadevše *1* *1*
    a jak se naučil hlavní hrdina mnou vedený nádherně podřezávat s kudličkou, to je pohodička :)
    a ty vyvýšená mista s pohledem na celá města okolo to je na fotku *3*
    a finále je megahustý s několika megaroboty za sebou mňam mňam
    jsem rád že bethesda tuto hru nějakými nevhodnými zásahy zdá se nepodělala, a děkuji za herní zážitek, jaký už jsem dlouho s tím, co se teď dělá bežně za hry, nezažil ! *14*
    teď mě vrtá hlavou, myslím že jsme nebyli nikde v americe, bezva a super :) londýn je hodně hustej :)
    ps: jděte se vyspat do postele(na matraci *3* ) někde tam na základně rebelů v podkroví, a zahrajete si identický level 1 z wolfenstein3d *2*
  • potřebuji poradit jak zabít toho velkýho robota jak má to oko *7*
    • ano mě pomohlo zaběhnout přímo pod něj zespoda a vystřílet mu ten výdech motoru zdola směrem nahoru, jináč jsem to tam nemohl zasáhnout... a bacha, když ten spodek zavře a jste pod ním tak vás připeče plameny *5*
    • Pokáždý když otevře to oko aby vypálil tak mu do něj musíš střelit laserovkou, pak otevře raketový baterie a ty taky musíš zničit laserem, po tom musíš pod něj a pokaždý když mu zase střelíš do oka tak otevře cosi kam máš střelit zpod něj....
  • u mne 10/10 já se fakt bavil a bavím.což se mě naposled stalo u mass efectu 3
  • Tak konečně dohrano na hard (uber) toho posledniho bosse a predposlední kolo jsem delal snad 30x, konecne zase nejaka hra, která potrapila, konecně strílecka co není jednoduchá... Za me 9.5/10 a tu pulku strhavam za horsi zacatek... jinak pecka hra!
    • Jack1947
      Víte vůbec vy anonymní demeenti že spoilujete konec hry? *16*

      Pro příště to hodtě do tagu. Bože.
      • já myslel že už to každej dohrál *1*
        • Jack1947
          *7*
    • To mi povídej. Já to hrál na druhou nejtěžší a když jsem sejmul toho robota s mozkem Ferguse (toho jsem na začátku nechal zabít) tak jsem si řikal že to snad nemyslej vážně jak to je jednoduchý, pak přišel tamten bubák tak jsem sundal ty 2 vzducholodě a zase si řika jak to bylo lehký a pak si řikam: Ty vole furt jsem ve hře, asi se ještě něco bude dít. :-D A taky že jo, finální zápas mě teprve čekla a pořádně mi dal co proto. *3* *3* Ještě do toho ty ohně. Ale jak jsem našel nějakou taktiku tak už padnul celkem rychle. Ale je to asi 10 let co jsem u ňáký FPS akce něco musel několikrát opakovat a strašně jsem si to užil. Samozřejmě teď nepočítam hry typu Stalker a podobně, to nejsou čistokrevný FPS. Ale žánr FPS u mě umřel někdy s vydánim ModernWarfare 2, potom jsem zkoušel ještě plno her: Black Ops, Crysis 2, 3.............Medal Of Honor.... čim víc těch AAA FPSek jsem zkoušel tim víc pro mě ten žánr byl mrtvej a řikal jsem si že snad nemá smysl to ani stahovat, že je to škoda kabelů a síťový karty v PC. Novej Wolf mě tak zaujal že jsem si ho dokonce předobjednal a bylo to uplně jak ňáký UFO nebo co, prostě něco co se v dnešní době už nevidí, klasická FPS rubačka s lékárničkama... luxus. Kéž by novej Wolfenstein trochu ovlivnil budoucí směřování žánru FPS. Ale tomu nevěřim, CoD furt vládne všem prodejním žebříčkům. To studio Machine Head (ne nemyslim tu kapelu) má u mě respekt, do tý doby jsem o něm v životě neslyšel, ale je vidět že hry uměj dělat a navíc jsem metalista takže občas ňákej ten "tvrdej kytarovej fir" ve hře mi neskutečně rozproudí krev. *1* *1*
      • *tam na konci mělo bejt RIF *16*
      • Přesně! Taky jsem metalista, takže to pro mě bylo taky perfektní! Ten soundtrack k té hře byl fakt mistrovský dílo... Já doufám, že se objeví časem podobná hra zase s lékarničkama, protože někde na internetu psali, jak tato hra šíleně vydělává... A pochopitelně studia jdou po penězích, tak snad když vidí, že tohle jim vydělá, tak se toho chytnou i jiní vývojáři... Jelikož je mi už 27 a bude brzy 28 let, tak jsem na hry stará škola, začínal jsem na 386 a tohle pro mě byla srdcová záležitost. Abych zabil toho posledního bosse na uber, tak jsem se musel koukat na videa na youtube, jak to dělají ostatní aby se mi to podařilo. Zkoušel jsem to tři večery a včera na podruhé... HEUREKA! A tohle je geniální, konečně těžkej boss a těžká obtížnost... Teď si připadám ještě víc chlap, když jsem zabil toho hajzla! :D Kdybych měl spočítat ten celkovej čas, jak dlouho jsem to hral na tuhle obtížnost tak určitě to bylo cca 20 hod. A to už jsem to měl jednou dohrané na medium, takže jsem pořád věděl co mám dělat. Dát si to na poprvé na uber, tak myslím, že herní doba půjde dost přes 20 hodin, teda samozřejmě záleží jak je kdo dobrej hráč :D (taky jsem to hrál na ps4 a to je o něco těžší než s myší) V každém případě co se týká zbraní, tak s toho samopalu jsem byl nadšenej, to je pro mě asi nejhezčí samopal v FPS co jsem za poslední roky viděl, navíc ten přídavný granáto-raketomet, to je pastva pro oči. I když v arzenálu byli silnější zbraně, stejně jsem nakonec skončil s tím samopalem (a to nemluvím o tom jak vypadá grafiky úžasně!) Kdo má rád FPS, silně doporučuji!!!
        • Přesně. *1* Ale stejně bych radši nácky kosil MP40kou. On ve hře kromě toho vylepšenýho Thompsona vlastně ani žádnej pravej samopal nebyl, tamto čemu řikáš samopal vypadá jako ňáká verze G3 z paralelní reality. Určitě MP40 a Tesla Gun to mi tam celkem chybělo. *1* Jinak naprostej souhlas, ta hra byla skvělá. Po 10 letech mě ňáká střílečka opravdu bavila a měl jsem radost když jsem to dohrál, neměl jsem pocit vyhozenýho času jako u jinejch dnešních her.
          • myslím, že alespoň něco jako tesla tam je - jak postupně vylepšuješ ten spodní lejzr, tak najdeš i nějaký tesla upgrade, esli si to dobře pamatuju,
            a ten lejzrovej sapík hned dole vedle lejzru je i odstřelovačka

            a možnost v módu dvou zbraní vystřelit z klasických útočných pušek nahoře dvě rakety najednou je prostě paráda žejo *1*
      • Když nad tim zpětně přemejšlim tak žánr klasický FPS akce možná zabilo už CoD 2. To byla hra která způsobila trend autohealu a už tam byl občas ňákej náznak toho budoucího tupýho skriptování a "filmovosti" her. Ale ještě se to dalo i když absence lékárniček to pro mě v tý době bylo něco nepochopitelnýho, naštěstí obtížnost hry k tomu byla celkem přizpůsobená, dneska v těch hrách skoro ani nejde umřit, stačí se někam na 3 vteřiny schovat a pak zase hrrr na ně. Ve Wolfovi mi dokonce i občas došla munice. *1* *1*
        • Jinak k tomu komentáři COD... u COD mě vadí, šíleně rychlé tempo hry, a krátká herní doba. Asi jako MP je to super ale ten singl je schit...
  • Tak taky dohráno. 12 hodin na druhou nejvyšší obtížnost a to jsem hlavně ke konci dost umíral. Myslimže za těch 8 hodin na lehkou nebo střední se to dá prolítnout. Což neni na dnešní dobu vubec špatný. Hra se mi líbila, dokonce fakt hodně. Skoro po 10 letech klasická oldschoolová FPS rubačka s lékárničkama a všim co dělalo střílečky zábavný a dnes se to už nevyskytuje. A dokonce jde v nastavení nastavit FOV (takže pro muj 16:10 monitor jsem to rovnou dal na 100) no to je paráda, nemusim koukat na všechno jak přes dalekohled!!! Nemusim se hrabat v ňákejch configuračních texťácích a lovit to tam někde. :-) *1*

    Jediný co bych vytknul je tupost nepřátel při plížení než přejdou do "zastřel ho" módu, pak už je jejich AI v pořádku, dokonce je to i dost slušný. Ale při plížení bída, projde kolem vás a nic nevidí. Skočim za nim z díry ve stropě a nic neslyší, hmmm no budiž no, timhle stylem to stejně asi málo kdo hraje. Další věc kterou musim zmínit je ta brutální velikost a hned po instalaci stahování 10GB patche, to potěší. Taky zbraňovej arzenál je oproti RTCW dost nudnej (kde je Tesla Gun, MP40, FG42, Sten, několik druhů sniperek????) Neřikejte mi že po roce 45 všechny MP40 roztavili, ve videích se občas vyskytne, proč ne ve hře? Fakt škoda, tahle zbraň dělala část tý atmosféry. Na mě jsou tam ty zbraně už moc moderní a postrádá to část takovýho toho: Pane bože, s timhle fakt němci dělali pokusy. Ve Wolf TNO už je to hodně přehnaný (Měsíc...) takže tam to člověk neřeší, je to spíš sci-fi. Ale líbilo se mi v RTCW jak mrazilo v zádech z toho že tohle fakt mohlo existovat kdyby němci měli víc času.

    Systém krytí a vykukování je narozdíl třeba od ME3 skvělej, žádný takový to: do háje teď jsem omylem vykouknul, nebo do prčic teď mě zabili protože jsem omylem přeskočil to za čim jsem se schovával. To mě v jinejch hrách vždycky vytáčí.
    Skvělej systém krytí ještě víc násobí zničitelnost prostředí. Hodně se mi zapsala do paměti ta "Matrix" scéna ke konci hry kde neni kam se schovat, všechno je za chvíli na kusy a všude se válí bordel, díry ve zdech...... luxus. Podobný orgie jsem si vychutnával naposled v roce 2005 ve F.E.A.R.u ale tam to byl jenom placebo efekt z těch ďůlků ve zdech, opravdu zničitelný prostředí tam nebylo.

    Celkově když budu srovnávat jenom s ostatníma FPS hrama tak musim dát 9/10, 10 ne protože dokonalá ta hra neni, ale blíží se ideálu toho co považuju za skvělou koridorovou FPS akci.
  • Ahoj.
    Potřebuju poradit. Jsem v Londýně….borec to nahulí s autem + bomba do baráku…..a potom nevím co dál. Pod betonem mi nejde prolést a v druhé díře mě zabije robo pes…..Něco dělám špatně.
    Díky za radu. Jinak hra je parádní.
    H.
    • Ahoj, je tam více děr kam můžeš vlézt, tam na tebe zase vyskočí ten pes a pak se vrať do první díry, tam už ten robopes nebude, protože bude zavalený pod sutí ve druhé díře :D
    • je tam nekde dira, kterou jen pouhym priskrcenim nepodlezes, musis se rozbehnout a podklouznout ji, jako to bylo v tutorialu
  • Ahoj, tak jsem to dohrál na medium. A hned jsem to znovu spustil na uber. Dal bych tomu tak 95 %...
  • nerikam že to musí bý t špatná hra i když bych to odhadoval spíš na 7, ale 30-50€ je skrátka moc za tech pár hodin zábavy. ja v pohode kupuji i nove hry na steamu i za plnou cenu ale to jsou hry ktere vam nabidnou stovky hodin zábavy, napr. rpg nebo strategie, nebo když to ma i dobry multák ale tohle ne.
    • nojo, ale takovýhle fps-ko hned tak nenajdeš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit