Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    odporúčam
    https://www.youtube.com/watch?v=fSkHjxrQYrc
    a
    https://www.youtube.com/watch?v=eTBCgJ7M4_s
  • Keyz
    Po shadow warrior další hodě klasická FPS kde se dá skákat! *4*
    Snad se jím bude dařit a další na to navážou. Již jen chybí FPS kde se dá střílet za běhu jako v UT a to bude klasika.
  • Bylo to fajn postříleníčko. Jen škoda tý příšerný AI nepřátel, a hodně divnýho konce. Absence vzteklého pána s knírkem mě taky zrovna nepotěšila, no, snad bude aspoň v DLC.

    Zejména ve věznici stála AI za prd.
    To jen tak nezapomenu. Přelezl jsem střechu, seskočil na dvůr, zabil jednu stráž ale všimlo si mě pár dalších stráží a pes, tak jsem jen tak zkusmo vyskočil na dřevěnou plošinku co byla hned vedle mě a... stráže i pes chodili metr ode mě a netušili jak těch 40cm vylézt a tak chodili a chodili a chodili by kolem mě dodnes kdybych je nakonec, když už tam postával malej hlouček strážných, nezabil. *2*

    Dokonce se jim podařilo zprznit AI i v tom retro levelu. Po otevření tuším předposledních dveří v tom levelu se mi uprostřed chodby vždycky spawnuli dva náckové přestože vteřinu před tím byla úplně prázdná. :D
  • janchor
    Shure SM58.
  • Mart9
    Jen ho nepodceňuj. Vždyť se o textové recenzi píše hned v prvním řádku.
  • Jack1947
    V tom lepším případě ovšem v tom druhém... horším by to byl jen další z tro(t)lů.
  • ales.smutny
    Servis, třeba jen daný čtenář tu textovou přehlédl a rád by si ji přečetl ;)
  • Mart9
    Snad ani nemělo smysl reagovat.
  • LoL, opravdu kvalitní audio hlas. Přes jaký mikrofon mluvíte, prosím ?
  • no já to právě nedohrál, vždycky mě zabili :D nevím proč ale bylo to těžší než normální gameplay
  • ales.smutny
    Tohle je videorecenze, normální textovou jsme vydali okamžitě po konci embarga.
  • Ja prave taky cet ze stim lidi maj problemi, ale risk sem to a na i5 2500k bez OC a gtx670 jedu na full nastaveni v 60fps stabilne.
  • Opravdu aktuální recenze na této stránce... *13* *9* *8*
  • protože preskočit metr vysokou prekažku s plnou vyzbroji je uplne normalni (navic bez rozbehu). to uz je realnejsí to v enginu natvrdo zakazat.
  • Mato1987
    zahraj si rage.
  • cr8gg
    nvm ale wolf me jel na high naprosto OK, zadna chyba nic...WD me jede na medium
  • Díky za povedenou videorecenzi ^_^
  • Věčná škoda že F.E.A.R. byla poslední FPS s kvalitní AI. Střílet tupé hadrové panáky mě rok od roku baví méně a méně. Ale za tři kila do toho časem půjdu, už jen kvůli té kouzelné atmosféře nácky prolezlých šedesátých let. Vcelku chápu zmínku o nedostatku munice, střelba obouruč pánu bohu do oken se logicky musela projevit.
  • misho8723
    Veľmi pekná recenzia - ako je štandard u Lukáša..
    Inak mňa osobne veľmi prekvapilo, ako je nový Wolfík super strieľačkou, a tiež som mal taký divný, radostný pocit, keď som zistil, že sa dajú preskakovať meter vysoké prekážky :D.. a tiež ma prekvapilo, ako mi hra veľmi pripomína Metro sériu, hlavne posledný diel Metro Last Light (čo je pre mňa nielen najlepšia FPS hra z posledných 10 rokov).. grafika je síce vďaka enginu raz super, raz hrozná, ale inak super hra.. hudba, PRÍBEH ! - POSTAVY ! (čo som nečakal v tejto hre), streľba, zbrane, lekárničky, perky, skvelá hrateľnosť, skvelé ovládanie na klávesnici + myši, atmosféra, dĺžka kampane a znovuhrateľnosť, predmety na zbieranie, vedľajšie úlohy, základňa, humor, atď.. parádička fakt..
    Vysoká spokojnosť s touto hrou - takisto ako s recenziou :)
  • Jack1947
    Nový wolf je jediná hra kterou si na PC (bez patche) zatím asi nezahraji. Respkt. mnikdy jsem ještě nehrál hru která jede nezávisle na nastavení konstantních krásných 1fps opravdu je to náádhera. *14* *15* *2*

    Akorát to není moc příjemné pro žaludek a možná i na hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit