Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to kopirka splacana ze vsech moznejch strilen.. originalniho tam neni zhola nic. optimalizace priserna.. :) ale furt se k te hre vracim s pocitem natesenosti. prvek dvou velkejch kveru je proste cool a ve forme dvou brokaren je to obvzlast pikantni rezba :) dobra hra
  • Mart9
    Tahle hra se mi moc líbí, ale bohužel se mi strašně seká. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá podobné PC jako já a jak běží jemu.

    Intel Core i5-750, Sapphire Radeon HD5770 1GB, 4 GB RAM, Win 7 64bit. Díky.
  • To je demence toto,,, to může napsat jen naprosto tupý fanboy,, všude na světě v diskuzich se řeší nedočítávaní a textury, které u některých objektů abstinují...
  • cr8gg
    posledni 2 minuty recenze jsou ciste genialni :D
  • Nevím, já to hrál raději hned dvakrát, na různé obtížnosti v rámci těch dvou "jakože linií".

    Radši počkám na Dishonored II, to bude další gut FP"s" z vydavatelského domu Bethesda :)
  • to řezání bylo vážně docela fajn, škoda, že se to muselo dělat tisíckrát za level:)
  • ahaa, takze niekde bolo povedane, ze je TEN typ hry, ze som si to nevsimol... *7*
    hral si niekedy Doomov, Quakeov atd'? tiez to boli koridorovky, ale nie debilne jednokoridorovky
    a na zaver, tvoje nadavky si nechaj pre svojich rodicov *12*
  • proc si neukazal to rezani laserem do plechu? to sem jeste nevidel v fpsku.
  • Psychotic
    On snad někde někdo sliboval, že to bude oldschool?
  • S tím Doom 3 jsi to naprosto zabil, nicméně po přečtení tvého příspěvku se nemohu zbavit dojmu, že jsi hru vůbec nehrál, jelikož tvrdíš naprostý opak toho co ostatní, kteří hru opravdu hráli :-)
  • berca
    Opet se potvrdilo, ze Lukas Grygar, aspon co se video recenzi tyce, nema v Cesku konkurenci!
  • Problem je mezi PC a zidli *2* .Preji hezky den! *1*
  • Vegen
    Věřím, že je hra super, bohužel na stroji na které rozjedu kamenovaný Watch Dogs bez škubání na medium, tak Wolfík z nepochopitelného důvodu má šílení FPS dropy a opožděné načítání textur jako v Rage :-/
  • RE: imho je to skriptovana a strasne linearna fps - 95% hry je siroky tunel


    tímto argumentovat je docela idiocie, u tohoto typu hry. Není to Far Cry

    Proč si prostě nezvyknete, že máte koridodovky a open space hry?

    To je jako kdybych si koupil auto v combi provedení a řval že nemá stupňovitou záď jako sedan
  • frag.ment
    Hral to tu někdo na PS3ce? Jestli ano, poprosil bych o dojmy a jestli se to dá na "páčkovači" celkem hrát, protože o hře uvažuju, ale na PC mám 32bit Win7 a na tom to prej nefrčí, takže bych musel pořídit kozolovou verzi.
  • Odulin
    Před pár dny dohráno na Uber. Skvělá jízda to byla, prakticky od začátku do konce...přiběh, hratelnost, grafika, hudba. Více takových her.
  • Mě ta hra bavila dost a jsem rád, že jsem si ji koupil. Střílení je fajn, soundtrack je fajn, příběh je fajn a je jen málo, co bych vytknul.
    Technické potíže, které by mě totálně naštvaly jsem nepotkal a nějaký doskakování textur jsem moc neřešil, protože stejně nemám zrovna nějaký extra dobrý komp.
    Já jsem byl spokojen.
  • Wolfa jsem dohrál hned dvakrát a můžu říct jen toto - stejně jako jiné "old school" střílečky (nový ROTT, Alien Rage, Bulletstorm) je i Wolf v podstatě zcasualizovaná střílečka pro masy, přesně ve stylu moderních akcí. Jeden velký koridor, kdy hráč musí čekat na NPC, aby otevřelo dveře, občas je iluze dvou cest, ovšem správná je jen jedna a "Press E abys vylezl z ventilační šachty" je taky maras.

    Wolf dělá old schoolově v podstatě jen dvě věci - arsenál zbraní (počet naštěstí není zhaloizován na dvě) a sbírání lékárniček. Ale zbytek? Grafika podprůměrná, ID Tech s naprosto neuvěřitelnou drzostí nekomprimovaných textur, zvuků, čili zabírá 45GB na HDD, press E to kill from behind, iluze dvou možných "časových linií", přičemž ty se liší jen asi třemi situacemi, rádoby emotivní epic COD "příběh", samoúčelné násilí a snaha být over the top za každou cenu..
    Ano, některé situace jsou památné, například přílet na Měsíc, ale tedy nevím, nevím. Čekal bych v 21. století prostě trošku víc.
    Chcete old schoolovou střílečku? Raději Quake IV, či Doom III.
  • souhlas, ještě zmíním naprosto tragickou technickou stránku hry. To je na úrovní hry někdy z roku 2005, občas se naskytne hezka scenérie a vedle toho textura v rozlišení 64krat 64.. Pak je problem, že se textury vůbec nenačítají, proboha proč dělají hru na nejhorším enginu ID5... A.I pak nemá moc komentovat, jen bych se pozastavil, že A.I je alfa a omega kvalitné FPS a je to ten nejdůležitější prvek v FPS, čili tady by se mělo strhnout aspoň tři body za A.I. Schválně si zkuste zahrát původní F.E.A.R a bude vám smutno, kam se FPS "dopracovali". Pro mě je stále nejlepší FPS posledních let Crysis Warhead...
  • Hru jsem sice ještě nedohrál a videorecenzi neviděl (od Grygarový už nikdy víc), ale pařba je to teda parádní a hlavně návyková. BJ má skvělýho dabéra a level design, i přestože si na něj ještě pořád tak nějak zvykám, mě v určitých lokacích fakt nadchnul. I soundtrack je skvělej, hra vás v menu přivítá stylovým doprovodem a i při samotném hraní hned na několika místech hráč dokáže z té hudby klidně zvlhnout.

    Od Black Mesy (což je technicky vzato hra stará 16 let *1*), kterou jsem pařil někdy v létě 2013, jsem se u FPSka už dlouho nepobavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit