Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu aktuální recenze na této stránce... *13* *9* *8*
    • ales.smutny
      Tohle je videorecenze, normální textovou jsme vydali okamžitě po konci embarga.
      • Mart9
        Snad ani nemělo smysl reagovat.
        • ales.smutny
          Servis, třeba jen daný čtenář tu textovou přehlédl a rád by si ji přečetl ;)
          • Mart9
            Jen ho nepodceňuj. Vždyť se o textové recenzi píše hned v prvním řádku.
          • Jack1947
            V tom lepším případě ovšem v tom druhém... horším by to byl jen další z tro(t)lů.
  • Díky za povedenou videorecenzi ^_^
  • Věčná škoda že F.E.A.R. byla poslední FPS s kvalitní AI. Střílet tupé hadrové panáky mě rok od roku baví méně a méně. Ale za tři kila do toho časem půjdu, už jen kvůli té kouzelné atmosféře nácky prolezlých šedesátých let. Vcelku chápu zmínku o nedostatku munice, střelba obouruč pánu bohu do oken se logicky musela projevit.
    • Mato1987
      zahraj si rage.
  • misho8723
    Veľmi pekná recenzia - ako je štandard u Lukáša..
    Inak mňa osobne veľmi prekvapilo, ako je nový Wolfík super strieľačkou, a tiež som mal taký divný, radostný pocit, keď som zistil, že sa dajú preskakovať meter vysoké prekážky :D.. a tiež ma prekvapilo, ako mi hra veľmi pripomína Metro sériu, hlavne posledný diel Metro Last Light (čo je pre mňa nielen najlepšia FPS hra z posledných 10 rokov).. grafika je síce vďaka enginu raz super, raz hrozná, ale inak super hra.. hudba, PRÍBEH ! - POSTAVY ! (čo som nečakal v tejto hre), streľba, zbrane, lekárničky, perky, skvelá hrateľnosť, skvelé ovládanie na klávesnici + myši, atmosféra, dĺžka kampane a znovuhrateľnosť, predmety na zbieranie, vedľajšie úlohy, základňa, humor, atď.. parádička fakt..
    Vysoká spokojnosť s touto hrou - takisto ako s recenziou :)
    • protože preskočit metr vysokou prekažku s plnou vyzbroji je uplne normalni (navic bez rozbehu). to uz je realnejsí to v enginu natvrdo zakazat.
  • Jack1947
    Nový wolf je jediná hra kterou si na PC (bez patche) zatím asi nezahraji. Respkt. mnikdy jsem ještě nehrál hru která jede nezávisle na nastavení konstantních krásných 1fps opravdu je to náádhera. *14* *15* *2*

    Akorát to není moc příjemné pro žaludek a možná i na hlavu.
    • sem na tom uplne stejne :(....intel i5, 8GB ram, SSD disk, Nvidia 9800 Ultra a jede mi to asi 0,5 fps/sec. Nechápu
    • Ja prave taky cet ze stim lidi maj problemi, ale risk sem to a na i5 2500k bez OC a gtx670 jedu na full nastaveni v 60fps stabilne.
  • vypadá to dobre, za pet let ve steamu za ty dve éčka (primerena hodnota) to sosnu
  • Mato1987
    dohral niekto hru na Ironman Mode? :D ja som to skúsil asi 5 krát a vždy som niekde skapal
    • Asharak
      Ne přestal jsem ty enigmy hledat :/
      • Mato1987
        tie tajné módy za veľa nestoja, ja som dohľadal všetky enigmy keď som druhý krát prechádzal hru, ale ako jediný ironman mode mi príde ako maximálna výzva :)
  • CRYPT
    Prispeji svou troskou do mlyna i ja. Stary Wolf je samozrejme klasika a i kdyz se nepovazuji za fanouska tech starych dilu pro ms-dos, nelze jim uprit jiste kouzlo. Nejlepsi dil bez konkurence ze vsech dilu Wolfa byl dil z roku 2001 nesmrtelny Return to castle Wolfenstein, ktery byl naprosto fantasticky. I ted po letech s upravami pro full hd a modem na hd textury je to smazba. Bohuzel v roce 09 vysel dalsi dil Wolfenstein, ktery sice mel zajimavy napad a inovace, ale celkove to byla hra, ktera mne nesolovil a nechala mne chladnym. Vim ze jsem ji hral pouze jednou a od te doby jsem ji z policky nevyndal. Co se tyce noveho Wolfa, tesil jsem se na nej, ale po prvnim shlednuti gameplay akce jsem mel rozpoluplne pocity a hra mne nechala vicemene chladnym. Hru momentale hraji, nelze opomenout ze ma jiste kouzlo, opet zajimavy napad s alternativni historii, i kdyz zde uz takova hra (mysleno nasazenim do alternativni historie) zde byla a to Turning Point: Fall of Liberty, ale s celkovym andhledem mohu rici ze po dohrani ani tuto hru jiz nejspis nikdy nezapnu. Tezko rici, v cem tkvelo to kouzlo returnu oproti temto poslednim dilum, kazdopadne toto vypada jako Call of Duty s ohranym klise ve vsech smerech. Grafika neni nijak extra (hraji na ultra), po zvukove strance lepsi prumer, pribeh uchazejici a samotna akce? nuda. Nekde jsem jiz i cetl ze medium diff je uz mensi vyzva, neni tomu tak.

    Secteno podtrzeno hra na jedno zahrat jiste ano, ale tod asi tak vse.
    • Ja z tychto nostalgickych lamentov nad RTCW este zacnem mat pocit, ze to bol nejaky nelinearny adventurny sandbox. Teda ja mam RTCW tiez rad, ale co sa tyka hernych mechanik, nevidim medzi nim a novym wolfom ziaden podstatny rozdiel.
      • Mato1987
        ja zase začínam mať alergiu na pojem "adventúrny sandbox".
    • rozdíl je v tom - mimo jiné - že je to zas jak sprominutím pro blbečky, ta hra mě děsně vede jak kdyby i mělo bejt 10, všechno ti řekne, na nic te nenechá přijít atd, podle mě supr recenze kde to je výborně vystižený je na utube na kanálu "worth a buy" tady:

      http://www.youtube.com/watch?v=wFK2n27OUu4
      • Mato1987
        vypol som to hneď na začiatku :)
    • Mato1987
      RTCW s úpravami vo full hd a hires textúrami? odkiaľ? davaj link !
  • Keyz
    Dobrá recenze. Jen to rozlišení je opravu otřesné. Chtělo by to od firmy dostat pracovní dělo, které to natočí aby to nějak vypadalo a běhalo to rychle.

    https://www.youtube.com/watch?v=AduQvX4nU0k
    Tady mu to jede ve FullHD a vypadá, jak to má vypadat.
  • Super hra mé hodnocení 90 ze 100 dohráno na platinu na PS4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit