Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Hral to tu někdo na PS3ce? Jestli ano, poprosil bych o dojmy a jestli se to dá na "páčkovači" celkem hrát, protože o hře uvažuju, ale na PC mám 32bit Win7 a na tom to prej nefrčí, takže bych musel pořídit kozolovou verzi.
    • BookerDeWitt
      Ovšem že dá. Hra jede na starých konzolích v 720p/60fps, takže obraz je plynulý a pokud ti míření moc nejde na "páčkách", tak si zapni aim assist nebo naopak zvyš si citlivost pro rychlejší pohyby a tím pádem i lepší zaměřování. Hrát na gamepadu FPS vůbec není problém, to jen někteří to "moc žerou".
      • Ono se jim povedlo udělat 720p/60 fps na starých konzolích? Tak to jsou vážně dobří.
    • JJ jedu ps3 verzi, zatím 4.kapitolku a jede to naprosto nádherně, samozřejmě grafika je dost zredukovaná oproti ps4 nebo nadupanýmu pc, ale nijak mě to neruší. Jinak ohledně ovladače, jsou střílečky, který mě s ovladačem dvakrát neberou, ale třeba killzone 2,3 je podle mě s ovladačem naprostá paráda a z wolfa mám co se ovládání týče ještě lepší pocit. Prostě bezvadně to reaguje, pohyb je dost přirozenej a ze střelby je skvělej pocit. Takže neváhej, je to prostě good
  • Odulin
    Před pár dny dohráno na Uber. Skvělá jízda to byla, prakticky od začátku do konce...přiběh, hratelnost, grafika, hudba. Více takových her.
    • Ristoro
      Ale musíš to hrát rambo stylem, protože ta AI na stealth vůbec nereaguje, popřípadě reaguje směšně. S AI si teda mohli více pohrát...
      • Odulin
        Když to šlo, tak jsem jsem se snažil jet na stealth, ale jinak s tou AI souhlas.
  • Mě ta hra bavila dost a jsem rád, že jsem si ji koupil. Střílení je fajn, soundtrack je fajn, příběh je fajn a je jen málo, co bych vytknul.
    Technické potíže, které by mě totálně naštvaly jsem nepotkal a nějaký doskakování textur jsem moc neřešil, protože stejně nemám zrovna nějaký extra dobrý komp.
    Já jsem byl spokojen.
  • Wolfa jsem dohrál hned dvakrát a můžu říct jen toto - stejně jako jiné "old school" střílečky (nový ROTT, Alien Rage, Bulletstorm) je i Wolf v podstatě zcasualizovaná střílečka pro masy, přesně ve stylu moderních akcí. Jeden velký koridor, kdy hráč musí čekat na NPC, aby otevřelo dveře, občas je iluze dvou cest, ovšem správná je jen jedna a "Press E abys vylezl z ventilační šachty" je taky maras.

    Wolf dělá old schoolově v podstatě jen dvě věci - arsenál zbraní (počet naštěstí není zhaloizován na dvě) a sbírání lékárniček. Ale zbytek? Grafika podprůměrná, ID Tech s naprosto neuvěřitelnou drzostí nekomprimovaných textur, zvuků, čili zabírá 45GB na HDD, press E to kill from behind, iluze dvou možných "časových linií", přičemž ty se liší jen asi třemi situacemi, rádoby emotivní epic COD "příběh", samoúčelné násilí a snaha být over the top za každou cenu..
    Ano, některé situace jsou památné, například přílet na Měsíc, ale tedy nevím, nevím. Čekal bych v 21. století prostě trošku víc.
    Chcete old schoolovou střílečku? Raději Quake IV, či Doom III.
    • Dohrál jsi ho hned dvakrát. O kolika hrách dneška to můžeš říct? Kdyby to bylo tak šíleně casual, už tě vidím, jak to se sebezapřením nedohráváš jednou, ale hned dvakrát. *7*
      • tak musíš, abys odkryl celý příběh.

        Já neříkám, že je to špatná hra, spíš je to průměr. Jak píše kolega nahoře - dohrajete (obě linie) a už se k tomu asi nikdy nevrátíte. Ale jako jednohubka je to náhodou docela dobré, jen již mockrát viděné.
        • Dobrá jednohubka dneska = Super hra. To je sice smutný, ale pořád fakt.
    • Psychotic
      On snad někde někdo sliboval, že to bude oldschool?
    • S tím Doom 3 jsi to naprosto zabil, nicméně po přečtení tvého příspěvku se nemohu zbavit dojmu, že jsi hru vůbec nehrál, jelikož tvrdíš naprostý opak toho co ostatní, kteří hru opravdu hráli :-)
      • Nevím, já to hrál raději hned dvakrát, na různé obtížnosti v rámci těch dvou "jakože linií".

        Radši počkám na Dishonored II, to bude další gut FP"s" z vydavatelského domu Bethesda :)
  • Hru jsem sice ještě nedohrál a videorecenzi neviděl (od Grygarový už nikdy víc), ale pařba je to teda parádní a hlavně návyková. BJ má skvělýho dabéra a level design, i přestože si na něj ještě pořád tak nějak zvykám, mě v určitých lokacích fakt nadchnul. I soundtrack je skvělej, hra vás v menu přivítá stylovým doprovodem a i při samotném hraní hned na několika místech hráč dokáže z té hudby klidně zvlhnout.

    Od Black Mesy (což je technicky vzato hra stará 16 let *1*), kterou jsem pařil někdy v létě 2013, jsem se u FPSka už dlouho nepobavil.
  • K videorecezi nemám výhrad. U hry jsem se královsky bavil, ač není bez chybičky.
  • zase, Wolf je medzi slepymi jednookym
    imho je to skriptovana a strasne linearna fps - 95% hry je siroky tunel
    ma dost nevyrovnanu obtiaznost - aj na najvyssej obtiaznosti 95% hry nieje problem prejst, problem robia len urciti protivnici - ti obrnenci s brokovnicami
    obtiaznost je dosahovana nie AI, ale zvysovanim rezistencie protivnikov - fail
    AI je vseobecne na bode mrazu - vid killovanie psov zo zalohy, nevsimanie si mrtvych
    a zaverecny boss - Totenkopf - to bolo k placu
    podla stareho hodnotenia(tj ICE, Andrew) cca 6-7/10
    • Asharak
      Náhodou AI byla dost dobrá, jako ve starékm FEARu, obíhala, hledala jíné cesty a pod.. daleko daleko lepší než v normálních FPS dneska. Ale ti obrněnci s Flank canonem byli k pláči... a ragequitu :D OMG PROC! Vždycky ke konci, nejhorší ti za rohem -_- GOD DAMN konečně pořádná hra *15*
      Alespoň že bylo možné brát z nich zbroj. :/ Jinak boss fight dost easy no jak jsem po 15min přišel na to co mám udělat... úžasné v tom, že bylo třeba sakra někdy hledat jak na to.
      • AI nebola dobra, mali naskriptovane spravanie, ked si ich pozoroval, niekde skryty, robili stale to iste dokolecka, btw ani v ramci levelu ta nedokazali prenasledovat cez celu mapu, smutne nie?
        *10*
    • RE: imho je to skriptovana a strasne linearna fps - 95% hry je siroky tunel


      tímto argumentovat je docela idiocie, u tohoto typu hry. Není to Far Cry

      Proč si prostě nezvyknete, že máte koridodovky a open space hry?

      To je jako kdybych si koupil auto v combi provedení a řval že nemá stupňovitou záď jako sedan
      • ahaa, takze niekde bolo povedane, ze je TEN typ hry, ze som si to nevsimol... *7*
        hral si niekedy Doomov, Quakeov atd'? tiez to boli koridorovky, ale nie debilne jednokoridorovky
        a na zaver, tvoje nadavky si nechaj pre svojich rodicov *12*
    • souhlas, ještě zmíním naprosto tragickou technickou stránku hry. To je na úrovní hry někdy z roku 2005, občas se naskytne hezka scenérie a vedle toho textura v rozlišení 64krat 64.. Pak je problem, že se textury vůbec nenačítají, proboha proč dělají hru na nejhorším enginu ID5... A.I pak nemá moc komentovat, jen bych se pozastavil, že A.I je alfa a omega kvalitné FPS a je to ten nejdůležitější prvek v FPS, čili tady by se mělo strhnout aspoň tři body za A.I. Schválně si zkuste zahrát původní F.E.A.R a bude vám smutno, kam se FPS "dopracovali". Pro mě je stále nejlepší FPS posledních let Crysis Warhead...
  • Moc pěkná recenze, škoda že tak krátká :-) Nicméně recenzent mě dost navnadil, že podpořím autory za jejich dílo a půjdu to koupit, snad mě to nezklame, jelikož tento žánr je dneska díky žumpě jako CoD opravdu v hnilobách.
    • je to skvela hra a ten hudebni podkres co vas ceka v ruznych sekvencich hry proste parada uz dlouho mne zadna hra tak nevtahla do deje to je proste uzasny jak do rytmu kosite nacisty *1*
  • michaliuz18
    jasny priklad toho ako si hraci vazia hry spravene oldschoolovo, a ze takych moc nie je v dnesnej casual dobe blbych cod a bf hracov . Noveho wolfa si treba sakra cenit a prasivy vyvojari by si mali brat of wolfa priklad,
    Urcite by novy wolf nemal taky uspech kebyze tam je autoheal, kilo skriptov, a blbe somariny ako vodenie za ruku ake pozname z inych casual fps :)
    wolf sa proste podaril na vybornu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit