Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Zajímavé, že nedávná recenze na Dark Souls 2 byla stejně dlouhá, ale hrozně se vlekla, div jsem u toho neusnul, zatímco u téhle recenze mě překvapilo, jak brzy skončila *2* Asi je to hrou.
  • Já nevím, no... Poukazovat na to, že to není žádný další scriptfest, ale ve videorecenzi ukázat naprostou většinu záběrů z cutsceenů a nastrčených situací... Hlavní zlomová featura je podle všeho přeskakování beden. A jinak je to ve všem ostatním naprosto revoluční, máte plnou místnost nácků, a můžete si vybrat, jestli je vykosíte zleva, nebo zprava...Dokonce můžete obrsta i píchnout nožíkem zezadu, tak to jsem ještě snad skutečně nikde neviděl. Hm, zajímavá videorecenze. Ale nebudu hodnotit, počkám si na gameplay naživo :)
  • spook.y
    Videorecenze dobrá! Jen se mi zdá, že při natáčení byl úplně vypnut antialiasing.
    • ucho
      no spíš to bylo natáčený v nějakým menším rozlišení (samo bez AA, ale u většího rozlišení by to nebylo tak patrné)
    • mě zas bila do očí ta nízká obtížnost :D
    • BookerDeWitt
      Taky mě to "bilo" do očí. :D
  • ta má jen jeden podstatný problém, obtížnost je moc jednoduchá i na über (hráno a dohráno na ni), jelikož AI nedispouje zrovna genialitou, jinak parádní porce zábavy, ale uvítal bych propříště míň nepodstatných cutscén

    BTW dohrál někdo Nightmare easter egg ?:D
    • Mato1987
      samozrejme, našiel si aj tajný východ z úrovne? :D
      • no já to právě nedohrál, vždycky mě zabili :D nevím proč ale bylo to těžší než normální gameplay
        • Mato1987
          to nemyslíš vážne :D
  • je to kopirka splacana ze vsech moznejch strilen.. originalniho tam neni zhola nic. optimalizace priserna.. :) ale furt se k te hre vracim s pocitem natesenosti. prvek dvou velkejch kveru je proste cool a ve forme dvou brokaren je to obvzlast pikantni rezba :) dobra hra
  • Mart9
    Tahle hra se mi moc líbí, ale bohužel se mi strašně seká. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá podobné PC jako já a jak běží jemu.

    Intel Core i5-750, Sapphire Radeon HD5770 1GB, 4 GB RAM, Win 7 64bit. Díky.
    • Zkus přepsat ten exe soubor z 64 na 32.. prý to pomáhá nebo
      1. běžte do C:\Users\"Název vašeho uživatelského účtu"\AppData\Local\ a vytvořte složku MachineGames a poté v ní podsložku Wolfenstein The New Order
      2. nyní zapněte hru, hra si vytvoří texture cache cca 1GB ve složce viz výše
      Možná pomůže možná ne, hra je šíleně zmršená...
      • nejsou zmrsene spise drivery od atiny? jejich podpora pro opengl je primo obskurni
    • spook.y
      Co jsem slyšel tak mají problémy s optimalizací pro AMD grafiky. Takže bude asi nutné počkat na nějaký ten patch.
      • Mart9
        Aha, aha. To je dobrá informace, díky. Snad to bude co nejdřív *14*
        • ja to hraju na Radeonu 270x a beha to tak 40 - 60 fps (na plne detaily). mas aktualizovane ovladace? doporucene jsou Catalyst 14.4
          • Mart9
            Tak to nemám! Mám Catalyst 13.9. V tomhle případě jsem ovladače zkoušel aktualizovat přes správce zařízení ve Windows a psalo mi to, že mám jejich nejnovější verzi. Zkusím tam nacpat ten 14.4. Díky.
    • seka se i na mnohem silnejsich sestavach.. dost pomaha vypnout vertical sinc a snizit rozliseni textur stinu.
      • Mart9
        Já sem v tom nastavení povypínal, co se dalo, až ta hra byla hnusná, ale rozhodně bych to přežil, kdyby se to tak netrhalo...
  • cr8gg
    posledni 2 minuty recenze jsou ciste genialni :D
  • proc si neukazal to rezani laserem do plechu? to sem jeste nevidel v fpsku.
    • to řezání bylo vážně docela fajn, škoda, že se to muselo dělat tisíckrát za level:)
  • berca
    Opet se potvrdilo, ze Lukas Grygar, aspon co se video recenzi tyce, nema v Cesku konkurenci!
    • Nedá se říct, že by tu byla velká konkurence.
    • :D :D A kolik si těch video recenzí na Wolf. prosimtě viděl? :D :D nebo ostatní hry. Hry nejen od Lukase Grygara.. Z této recenze se nedozvíš víc,, než co si přečteš na krabici, či uvidíš v traileru a co neanglicky mluvící část populace?(si nejspíš domyslí o čem se tam baví) Ano!! můžeš přeskočit překážku.. Je pravda, že to je velký krok kupředu. :D to myslím vážně,, to je věc co se mi na té recenzi líbí.
  • Vegen
    Věřím, že je hra super, bohužel na stroji na které rozjedu kamenovaný Watch Dogs bez škubání na medium, tak Wolfík z nepochopitelného důvodu má šílení FPS dropy a opožděné načítání textur jako v Rage :-/
    • cr8gg
      nvm ale wolf me jel na high naprosto OK, zadna chyba nic...WD me jede na medium
    • ja mam obstarozni Core2 ATI HD4850 a jede mi to naprosto plynule krom buuferu textur, ktery mam na medium je vetsina veci nastavena na high, ale s doskakovanim textur jsem mel teky trochu problem to ovsem vyresily aktualni ovladace...
      • kde jsi čoveče sehnal aktuální ovladače? já mám ATI 4890 a poslední ovladače jsou ze září 2013 a hra mě spadne chvilu potom co se načítá nějaký logo :) možná je to ale taky procesorem ten mám starej phenom 9550
    • Problem je mezi PC a zidli *2* .Preji hezky den! *1*
      • To je demence toto,,, to může napsat jen naprosto tupý fanboy,, všude na světě v diskuzich se řeší nedočítávaní a textury, které u některých objektů abstinují...
        • smejki
          Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako <>buzerant
          • Oprav mě, pokud se mýlím, ale mám pocit, že komentář stejného znění už jsem tady z tvého klávesnice kdysi viděl. Ale to nevadí, je parádní. Vlastní výroba?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit