Přejít na výpis diskuzí

Wolfenstein: Youngblood - recenze

26.7.2019 18:42
Ondřej Švára 47 příspěvků

Akční hrdina BJ Blazkowicz zmizel ze scény, ale sága Wolfenstein pokračuje neobyčejně svěžím spin-offem Wolfenstein: Youngblood. Štafetu protinacistického odboje převzaly drsňákovy dcery Jess a Soph, s nimiž se do hry vklínil kooperativní multiplayer a špetka RPG žánru. Ve spojení s tradičním akčním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Škoda že to nedopadlo vůbec, někdy si to zapařím ale spíše dost proto abych viděl tu hrůzu!

• Jack1947

Zas tak hrozně to nebylo, dokoce tam i byl Blazkowicz, spíše to byl COOP dodatek New colossus a já doufám že se dočkáme dalšího super pokračování s BJ v hlavní roli za mě 6/10. Těch věcí co mi vadilo hodně ale ruku na srdce kde si zmasakrujete svého nácka ?

• maros.goc

Dobrá práce :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tej hre maximálne 3/10

z tuzemských webov jedine Bonusweb mal gule dať tej hre nižšie hodnotenie, hoci mali ísť ešte nižšie

• Lukass

Hrej dalo 3/5, Indian 5/10, Vortex 5/10.

Za me teda petka jeste moc,  hra je fakt bordel. 

• harbinger1945

Hele narovinu, tohle není ani 4/10..nechápu jak tomuhle odpadu redakce může dát 7/10.

Nepřátele bulletsponges jako prase, nefunkční coop, solo je to prakticky nehratelný jelikož AI druhý hratelný postavy je na úrovni houpacího koně. 

Level design na úrovni roku 2006, open world ala far cry akorát tak 100 horší. Neexistující checkpointy. Naprosto příšerné postavy. Side questy jsou ve stylu jdu a zabij, jak nějaký mmo z roku 2004.

Jak jsem si užil new colossus díky postavám, tak tohle už je na první pohled odpad. Vřele doporučuju recenzi od skillupa - stačí prvních 5 minut a tu hru si v životě nekoupíte.

• Lukass

No je to strasny,  jeste horsi nez sem cekal. 

V podstate odpad na 4-5/10

• Veny

Wow, docela odvaha dát 7/10.  Na první pohled je hra zajímavým experimentem - coop, RPG prvky, vylepšování, levelování atp. Realizace bohužel trochu pokulhává - pokud nemáte adekvátní úroveň, z nepřátel se stává bulletsponge. Pokud chcete "grindit", musíte prolézat všechny zákoutí, vracet se stále na stejná místa. Ve Far Cry New Dawn něco takového možná bylo zajímavé, ve hře typu Wolfenstein to snižuje dynamiku a pocit z akce. Skutečnost, že cena je nižší než u New Colossus ukazuje že i sami tvůrci měli obavy jak budou jejich inovace přijaty. Mám rád RPG prvky, různé levelování, vylepšování, čísílka, muliplikátory... bohužel i já musím konstatovat že tyto věci z Wolfa další Borderlands neudělají a vlastně ani něco takového tento žánr nemá zapotřebí. 7/10 je dost, soudě dle toho co jsem viděl je to poněkud moc, paradoxně si však toužím hru někdy zahrát. No, jsem zvědav co bude s Doomem.

• XorxoxTalarius

Tak to vypada ze Young Blood je peknej kekel ... a s kazdym dnem prichazeji dalsi a dalsi recenze s horsim a horsim hodnocenim.

Kdo by to byl cekal 😂

• Dlaha

Četl jsi tu recenzi vůbec, nebo komentuješ na základě jednoho čísla?

• Derp_1337

Xorxox sám v komentu napsal, že sleduje pouze číselné hodnocení. Takže tolik k objektivitě jeho názoru.

• ja_nic_nevim

Hele rozumbrado, nemyslíš že tu někteří mají dost zkušeností na to, aby na základě gameplay dokázali hru alespoň zevrubně vyhodnotit? Proč by se měly nazory hráčů opírat o dojmy nějakého vyjukaneho ucha z redakce, které tu nebude mít ani z části tolik odehráno, co mnohé starší ročníky zdejších diskutujících? 

• Derp_1337

Já nic nemám proti zkušeným lidem, co něco posoudí z delšího gameplay videa.

Problém je v tom, že tu do diskuze občas chodí i takoví "rozumbradové", co hry soudí i jenom podle screenshotů!! Je to stejně nezodpovědné jako třeba hodnotit celou hru jenom podle jakéhosi čísla v jedné recenzi.

A k těm "odborníkům", co soudí jenom podle pár screenshotů:

Třeba takovému TheGGG stačilo viděl uniklé fotky z "1. zkoušky kostýmů" seriálu Zaklínače a to mu stačilo, aby začal spamovat "Celý seriál bude špatný! Bude to neskutečná nuda a bude tam SJW propaganda!!!" 😂

• XorxoxTalarius

Cetl jsi vubec co jsem napsal? Komentuji tam nejak zdejsi recenzi?

• Lupulin

Skvělá hra, už tam mám přes deset hodin a stále baví........musím se smát těm lidem kteří nadávají na bulletsponge a nehratelný singl.....nehráli to ale mají hned jasno.....no, svět jde dál a já si užiju tohle masakrování nacistů!

• Zaho

To se divím, že ještě někoho baví střílet nácky ve hrách...

Podle mě by bylo atraktivnější střílet nějaké džihádisty.

• uher

Já takové hráče chápu. Že jim vadí jak jejich oblíbená série jde proti tomu na co jsou u ní zvyklí je pochopitelné...

• Co když to není moje oblíbená série, jen všechyn recenze popisují typ hry, který vím, že mě nebude bavit?

• Derp_1337

:FACEPALM:

Když víš, že tě to nebude bavit, tak proč by jsi to proboha hrál a uvažoval nad tímhle tématem??

Hloupost tohohle dotazu mi připomnělo legendární MEME z 4chan Stupidity - taking it to whole new level

• uher

Tak ji nehrej ne? 😀

To se na takové hlouposti ptáš běžně?

• FarkyJTV

strasny fail tato hra.ai je strasne tupa tak jej dame armory a navysime hp.takze aj ked gunplay je dobry ta ai je proste tak tupa ze koniec.postavy a pribeh otravne.rpg prvky ani neviem naco tam su.tak isto je problem s coopom lebo linkovanie bethesda accountu je celkom zverinka.

a moj osobny problem backtracking. kde koli questikom typu zabi tamto,otvor tamto,dones tamto,v tom istom hnusnom koridore,ktory idete 20x som si povedal ano radsej si zapnem spotify a pustim si nejaku dobru hudbicku.cokolvek je zaujimavejsie ako hranie tejto trapnosti.

jednoducho tento level dizajn bez tych dishonored magickych a stealth mechanik je nuda.

• Záleží mi na tom, aby byl Kubíček šťastnej... 

• Derp_1337

k Launch traileru:

Na začátku (prvních 8 vteřin) jak se z černého pozadí začne vynořovat obličej, tak se dá všimnout jisté podobnosti s G-manem z Half-Life. Dokonce jsem si místo původního komentáře "Listen close, girls" představil "bla bla bla, Mr. Freeman" 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit