Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Škoda že to nedopadlo vůbec, někdy si to zapařím ale spíše dost proto abych viděl tu hrůzu!

    • Jack1947

      Zas tak hrozně to nebylo, dokoce tam i byl Blazkowicz, spíše to byl COOP dodatek New colossus a já doufám že se dočkáme dalšího super pokračování s BJ v hlavní roli za mě 6/10. Těch věcí co mi vadilo hodně ale ruku na srdce kde si zmasakrujete svého nácka ?

  • maros.goc

    Dobrá práce :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    tej hre maximálne 3/10

    z tuzemských webov jedine Bonusweb mal gule dať tej hre nižšie hodnotenie, hoci mali ísť ešte nižšie

    • Lukass

      Hrej dalo 3/5, Indian 5/10, Vortex 5/10.

      Za me teda petka jeste moc,  hra je fakt bordel. 

  • Lukass

    No je to strasny,  jeste horsi nez sem cekal. 

    V podstate odpad na 4-5/10

  • Veny

    Wow, docela odvaha dát 7/10.  Na první pohled je hra zajímavým experimentem - coop, RPG prvky, vylepšování, levelování atp. Realizace bohužel trochu pokulhává - pokud nemáte adekvátní úroveň, z nepřátel se stává bulletsponge. Pokud chcete "grindit", musíte prolézat všechny zákoutí, vracet se stále na stejná místa. Ve Far Cry New Dawn něco takového možná bylo zajímavé, ve hře typu Wolfenstein to snižuje dynamiku a pocit z akce. Skutečnost, že cena je nižší než u New Colossus ukazuje že i sami tvůrci měli obavy jak budou jejich inovace přijaty. Mám rád RPG prvky, různé levelování, vylepšování, čísílka, muliplikátory... bohužel i já musím konstatovat že tyto věci z Wolfa další Borderlands neudělají a vlastně ani něco takového tento žánr nemá zapotřebí. 7/10 je dost, soudě dle toho co jsem viděl je to poněkud moc, paradoxně si však toužím hru někdy zahrát. No, jsem zvědav co bude s Doomem.

  • XorxoxTalarius

    Tak to vypada ze Young Blood je peknej kekel ... a s kazdym dnem prichazeji dalsi a dalsi recenze s horsim a horsim hodnocenim.

    Kdo by to byl cekal 😂

    • Dlaha

      Četl jsi tu recenzi vůbec, nebo komentuješ na základě jednoho čísla?

      • Derp_1337

        Xorxox sám v komentu napsal, že sleduje pouze číselné hodnocení. Takže tolik k objektivitě jeho názoru.

      • XorxoxTalarius

        Cetl jsi vubec co jsem napsal? Komentuji tam nejak zdejsi recenzi?

  • Lupulin

    Skvělá hra, už tam mám přes deset hodin a stále baví........musím se smát těm lidem kteří nadávají na bulletsponge a nehratelný singl.....nehráli to ale mají hned jasno.....no, svět jde dál a já si užiju tohle masakrování nacistů!

    • Zaho

      To se divím, že ještě někoho baví střílet nácky ve hrách...

      Podle mě by bylo atraktivnější střílet nějaké džihádisty.

    • uher

      Já takové hráče chápu. Že jim vadí jak jejich oblíbená série jde proti tomu na co jsou u ní zvyklí je pochopitelné...

      • Co když to není moje oblíbená série, jen všechyn recenze popisují typ hry, který vím, že mě nebude bavit?

        • Derp_1337

          :FACEPALM:

          Když víš, že tě to nebude bavit, tak proč by jsi to proboha hrál a uvažoval nad tímhle tématem??

          Hloupost tohohle dotazu mi připomnělo legendární MEME z 4chan Stupidity - taking it to whole new level

        • uher

          Tak ji nehrej ne? 😀

          To se na takové hlouposti ptáš běžně?

  • FarkyJTV

    strasny fail tato hra.ai je strasne tupa tak jej dame armory a navysime hp.takze aj ked gunplay je dobry ta ai je proste tak tupa ze koniec.postavy a pribeh otravne.rpg prvky ani neviem naco tam su.tak isto je problem s coopom lebo linkovanie bethesda accountu je celkom zverinka.


    a moj osobny problem backtracking. kde koli questikom typu zabi tamto,otvor tamto,dones tamto,v tom istom hnusnom koridore,ktory idete 20x som si povedal ano radsej si zapnem spotify a pustim si nejaku dobru hudbicku.cokolvek je zaujimavejsie ako hranie tejto trapnosti.

    jednoducho tento level dizajn bez tych dishonored magickych a stealth mechanik je nuda.

  • Záleží mi na tom, aby byl Kubíček šťastnej... 

  • Derp_1337

    k Launch traileru:

    Na začátku (prvních 8 vteřin) jak se z černého pozadí začne vynořovat obličej, tak se dá všimnout jisté podobnosti s G-manem z Half-Life. Dokonce jsem si místo původního komentáře "Listen close, girls" představil "bla bla bla, Mr. Freeman" 😂

  • tomasrippl

    Koukám i zde už museli udělat výměnu pohlaví. Tyhle obecné genderové slušnosti mě moc nebaví. Kdyby aspoň dali na výber kdo co chce. Tenhle díl půjde mimo mohu knihovnu

    • Jako, že bych si mohl vybrat, jestli Balzkovi DCERY budou holky nebo kluci ? A co takhle nechat vybrat je ? Třeba by chtěly být neutrální a nebo rovnou hermafroditi. :D Myslím že pevně dané pohlaví u hlavních postav je ten nejmenší problém, co tato hra má. 

    • "Tyhle obecné genderové slušnosti mě moc nebaví."

      No a parqadoxně je to uděláno právě kvůli lidem, který mají potřebu řešit jaké pohlaví ve hře je (třeba ty). Až vám to všem začne být jedno za koho hrajete a nebude z toho dělat vědu, firmy přestanou mít potřebu se někomu zavděčovat a tyhle změny dělat.

      (nebo si fakt myslíš, že člověk kterému vadí, že je tam místo muže žena je natolik odlišný od někoho, komu vadí, že už je tam dlouho muž a ne žena? Jeden za 18....)

      • tomasrippl

        Nechapu smysl toho co píšeš, takže musím podle tebe hrát za ženskou dokud mi to nebude jedno? Jestli ty si necháš vymejt hlavu tak já ne😊 jak by se nemohli nikomu zavděčit výběrem pohlaví když si každý muže vybrat

    • tomasrippl

      No je to ve prospěch chlapů ale jde o to že vývojáři se snaží o nějaký debilní gendorově vyrovnaný svět. Ve stříleckach mě ženská postava fakt nebaví. Chápu že i ženský si chtějí zahrat tuhle hru, tak mají vývojáři udělat vyber pohlaví. Na druhou stranu je to střílečka to většinou hrajou chlapi, když si budu chtit zahrat hru o modelingovem studiu taky budu počítat že budu hrát za ženskou 

      • flash789

        Ale no tak, vždyť na chlapa koukáš každý ráno v zrcadle. A ano, souhlasím, výběr muž žena měl být už v prvním dílu:)

        • tomasrippl

          Třeba mi to nevadi u lary croft. Tam je příběh založen na tom že tam hraje žena. Pokoukání tak je👍🏻. Spis u toho wolfa mě to vadí jen z principu.

          • V Tomb Raider je příběh založený na tom, že je hlavní hrdinka žena? V čem?

          • Takže vám to vlastně nevadí, že něčí dcery jsou holky, ale vlastně už jen z principu to je špatné. Sorry taky nejsem fanoušek změn pohlaví u postav, které to mají příběhově dané a nemusím černou mořskou vílu jen z důvodu, že je dnešní svět postaven na hlavu, ale tady to bylo od začátku jasně řečeno, že to budou jeho DCERY. To že jejich charakter je na facku a jsou opravdu bídně napsané je ten problém a ne že to jsou ženský...

    • flash789

      Mno, tak v rámci restartu série tam byl 3x chlap a tady 2x ženská. Což je genderove pořád ve prospěch chlapů, tak co brbles ? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit