Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gaijin oslavuje první rok open beta testu "War Thunder". Proto si dovoluji upozornit na právě probíhajíci víkendovou akci: http://warthunder.com/en/news/318-1-year-en
    Všem zájemcům, kteří doposud hru nevyzkoušeli a nebo Ti co hrají a přemýšlí o prémiovém účtu, nabízí Gaijin zajímavé akce a slevy. Osobně doporučuji 50% slevu na roční prémium účet.
  • Jsem rád že jsem tuhle hru mohl hrát od jejího začátku kdy rozhodoval válečný um, odvaha - taktika - střelba a ne peníze. Jednou jsem na mapě zůstal sám proti dvěma tankům ale s posledním nábojem...kličkoval jsem, ale nakonec mě odhalily oba tanky, přiřítily se za sebou přímo na mě a najednou buuum, ten zadní mě chtěl dostat ale místo mě trefil svého kolegu před sebou a ten začal hořet :-) no a já okamžitě tím posledním nábojem ukončil hru a zajistil týmu nečekaný vítězství :-)
    • Kallessin183
      To jsi mi připomněl jednu bitvu, já svůj věrný lehký tank Pzr. 38t. Na naší straně bylo skoro nepohyblivý KVčko a dvě houfnice. Nepřítel měl ještě dva lehký tanky a tušim že taky KVčko. Houfnice schovaný na okraji mapy, těžký tank zaseklý na půl cesty k nepřátelský vlajce a všichni naši na mě řvali, ať jedu najít ty schovaný nepřítele.
      Po dlouhém boji jsem společně s dělostřelectvem vyřídil oba lehký a tanky a následně se jal hledat Kvčko. Tou dobou jsem měl použitou lékárnu (střelec) a opravárenskou sadu (motor), takže jsem byl spíš jezdící troska. Nakonec jsem ho našel. Ozvalo se bum a můj tank jako zázrakem přežil, pak znovu nabil *1* *1* *1*
      • Taky dobrý :-) Otázka zní, proč to poslední KVčko nevyřídila tvá artielrie :-)
        JInak s každým updatem se ta hra pro mě víc a víc prznila, a když se tam objevily ty prémiový rychlý ruský tanky, tak jsem přestal hrát..
        • Kallessin183
          Protože než se k něčemu odhodlalo, zůstalo poslední a naše dvě houfnice byly docela těžký kalibr..
        • Jen ze zvědavosti o jakých rychlých ruských premiácích mluvíš? Protože když neberu Tetrarcha tak nejrychlejší je SU-122-44 (47 km/h) a LTP (45 km/h), což teda žádní extra rychlíci také nejsou... *4*
          • Už si to přesně nepamatuju, ale myslím že T-55 nebo T-65? Nevím, ale byly to rychlý tanky s dobrým pancířem a dobrým kanónem..jen jezdil kolem tebe a tys ho nemohl s pomalou věží zasáhnout.. CHápu že ta hra je o penězích, ale pro mě se tím vytratilo celý kouzlo..
  • Novy mod = WTF WTF WTF its JOKE ???

    lagy,pady,padani fps, MM na ho*no, ale koho to zajima, mame preci nove nemecke TD
  • STUG III. je můj miláček
  • Mňa najviac na WoT znechutili niektorý hráči , ktorý svojím komentárom vedeli spríjemniť hru
    • A je to čím dál horší... *16*
  • Kallessin183
    Po opravdu dlouhé době jsem nainstaloval a zapnul WoT a docela mě naplnila nostalgie, na můj oblíbený tank, asi tisíckrát sešrotovaný.. nevěřím, že je na něm byť jediný původní šroubek *1* *1*
    Sice teď fetuju WT, hlavně teda proto, že miluju lítání, ale je třeba uznat, že WoT, mě taky vždycky bavilo, jen netuším, jak se popasují obě hry, až WT naservíruje tanky hráčům. Přeci jenom arkádově založený WoT nebylo těžké dostat do ruky, u realističtějšího provedení bych se bál zklamání lidí, kteří třeba do WT přejdou z WoT, v případě, že se setkají s vyšší obtížností, co se realističnosti týče. (Já proti ní nic nemám - vzpomínka na tankové bitvy v Red Orechestře. v jedničce myslím)

    Za sebe přeju oběma hrám příznivou budoucnost, a přesto, že spor mezi WT a WoT tu asi bude vždycky, každý si snad vybere...
    Například já miluju párek v rohlíku s kečupem *1* *1*
    • Ty ses noob, parek v rohliku jedine s horcici prece. Jenom lamky a deti jedi parek s kecupem.
      Horcice je prece ve vsech ohledech lepsi a kecup valcuje na vsech frontach*3* *1*
      • Kečup jsou lidi s červenýma statama, takže totální lamy, mít je v týmu je dost naprd.
        Žlutý hořčicový jsou slabej průměr to taky není žádná výhra...
        • Tilwaen
          Jo, jíst párek v rohlíku s wasabi chce už skill.
  • Wot hraju více méně 2 roky a dovolím si tak trochu bilancovat tu dobu. V prvé řadě, jak někdo psal, není to simulace!, ale čistá arkáda. De-facto pomalejší střílečka. Za největší přehmat WG považuji zpřístupnění tzv. vitamínu "G" za herní měnu. Čímž dosti silně narušili balanc penetrace vs pancíř. Ruku v ruce s tím jde druhá chybná věc a to je systém "balancování" podle WG (kdo zná asi tuší která bije). Po tomto zásahu se ti lepší hráči zaměřili na 2 typy tanků. A to jsou zásobníky nebo nadprůměrně rychlé tanky. Čímž povětšinou eliminují výhody "G"éčka. K čemu je pak E-100 houfnice s "G" když si jednou vystřelí a mezi tím ji rozebere na prvoky např T57 heavy. Btw argumentace, že goldová munice jen za goldy je v podstatě pay to win je zcestná. Munice by v takovém případě byla tak drahá, že by si ji dovolilo použít mizivé procento hráčů, jak tomu bylo. Dovolím si tvrdit, že předplacení premiového účtu na rok a k tomu možná všechny prémiové tanky, by vyšlo levněji *3* (pro pravidelně hrajícího). WoT není dokonalý, ale co je že. A pokud to hráče baví ... Malá poznámka k WT. Viděl jsem nějaká videa, nevím z jaké fáze vývoje to bylo, ale myslím že víc jak měsíc dva staré to nebude. Graficky je to pěkný, to né že ne. Taky aby to bylo horší než WoT, to by pak asi moc lidí nehrálo. No ale podstatnější je, jaký to bude mít systém a hratelnost, než nějakou grafiku, která se po měsíci okouká a člověk ji pak už nevnímá. A pokud se tam nastěhují trollíci, brainless a ukňučenci, tak je to pak všechno toto uplně jedno. Neboť každou takovouto hru a její atmosféru utvářejí především hráči samotní.
    Na závěr snad už jen toto. Koho WoT nebaví, nehrajte to :) ... Máte na výběr asi tak 10^10 her jiných *3* bb
    • mas pravdu, a ja si este myslim ze tanky WT nezaujmu tolko ludi, podla prezentacii pojdu skor cestou, ktora je blizsie k simulacii, co nebude vela ludom vyhovovat, ale tak uvidime ako sa popasuju so zjednodusenymi bitkami, mozno tam to bude viac arkadovejsie, kazdeopadne tesim sa celkom, tiez hram uz dlho WoT, ale uz to bude skoro mesiac co som to ani nezapol, nejak ma to prestalo bavit, z nicoho nic, pustil som lietadla od WT, a tie ma zatial brutalne chytili, hlavne lietanie v letkach, je to akcnejsie, rychlejsie zabavnejsie pre mna, dokonca som bol prekvapeny vie to byt aj velmi takticke :D akurat ludom v klane sa to nejak nepaci, lebo coraz viac ludi odchadza k lietadlam :D
      • Co se tanků ve War Thunder týká, tak se teprve uvidí jak se s tím Gaijin celkově popasuje. Zatím co jsem viděl na netu z výstavy "IgroMir 2103" tak to na mě působylo dost arkádově. Jsem zvědavý, jestli budou pro tanky i verze Historické a Full Real Battles.....
        http://www.youtube.com/watch?v=tvKbNkNzquA
      • Nekecaj ja som skúsil lietadla od WG WoW a skúsil som WTčka a musím jednoznačne povedať WT je tak milion krát zabavnejšie a akčnejšie a vobec nie zlžité, ale viac realistickejšie. A myslim, že keď prídu tanky, tak to bude tvrdá konkurence WG ako celku a hlevne v krajšom šate :D
        WoT som hral 3 roky, tak mám sním bohaté skúsenosti.
  • spook.y
    Už to hraji málo a vadí mi že z dobrých tanků jsou plečky a jezdí tam všude sci-fi vozidla + stále spusta chyb, ale pobavil jsem se u toho dost a hra to není úplně špatná. Nedávno jsem vyhrál půl roku premium účtu zdarma takže to chvilku hrát ještě budu. Už se těším na konkurenci od Gaijin!
  • Až Gaijin vydajú tanky WG nebude všetko jedno *1*
    • Jen nechval dne pred vecerem...
    • Pokud bude interier tanku zpracovanej na urovni letadel ... MNAM ... :D
      • nebude žádný... mňau
        • interier bude jen mozna a rozhodne dyl
    • Na to se těšim, docela mě zajímá jak kam pak lidi budou přebíhat.
  • Hura, dalsi scifi tanky, co nikdy neopustily kreslici papir a nekdy se na nej ani nedostaly. Dekuji nechci. No tak kluci z Gaijin, hodte uz pozemni bitvy do War Thunder.
    • je pravda že mě to připominá malé děti kdo má lepší zbraň.cele je to o fantazii dotyčného.nikdo neví jakem by měli dostřel,dojezd,rychlost atd.
    • Kéž by to fungovalo tak, že si hráč navolí rok bitvy (1942) a technika by byla jen z daného období...
      • Slibovali jeste po bete ... ze bude, ze budou historicky bitky, kde proste budes mit proti sobe trebas ruskou a nemeckou techniku. Zatimco ve wotku zustalo u slibu (a stovek banu pro lidi, kteri ty sliby pripomeli na forech), tak v pripade WT doslo na realizaci - minimalne u letadel si muzes presne takovy bitky zalitat, a predpokladam, ze u tanku budou taky. Ted uz tam sou dokonce eventy (pro WG sprosty slovo), kde mas predem definovany konkretni stroje ktery muzes pouzivat => nikoli jen strany.
    • Hra je tu od toho, aby sis hrál = bavil se. Nechápu potřebu hrát v tanku, který byl reálný a minimálně ve fázi zkonstruovaného prototypu. Ve hře se ten tank stejně nikdy nebude chovat jako v reálu. A tyto hry si nikdy na simulátory nehrály. Jestli podobným přístupem odsuzuješ všechny sci-fi a fantasy hry a zatracuješ vse, co není realistické, poteš kotě...
      • Existuje jistá sorta lidí - většinou se jedná o muže ve středním věku s rodinou a dětmi- říkejme jim třeba vojenští nadšenci, tihle lidé často strávili mládí v pochmurném normalizačním Československu vdechováním výparů z lepidla a lepením velice detailních modelů vojenské techniky, často až s maniakální pečlivostí, čtením knížek o ní a navštěvováním vojenských pěhlídek a muzejí, zkrátka hobby na plný úvazek. Tahle skupina se nepřekvapivě překrývá s hráčskou základnou WoT a WT a rovněž nepřekvapivě jim není úplně jedno, jestli je ve hře tank který do posledního šroubku odpovídá realitě nebo je to nějaký vymyšlený scifi koncept
        • Pane, mluvite mi z duse !!! *3*
        • Matthew1J
          Např Jingles?
        • Ale to si spletli hru ne? Wot nikdy simulatorem byt nechtel, nebyl, neni a nebude. Pokud chteji realne chovajici se tanky, zalozene na realnych predlohach s realnymi charakteristikami, pak by se takovi hraci meli poohlednout nekde jinde.
          To je stejne hloupe, jako cekat od CoD a BF realne se chovajici zbrane, vozidla, letadla apod.
          • Vazne ti mam googlit jejich prohlaseni z bety? Fakt? WG dycinky prohlasoval, ze jejich hra bude simulace s arkadovym ovladanim. S tim, ze nikdy netvrdili, ze budou mit tanky presne parametry realnych predobrazu, ale dycky tvrdili, ze se jim v ramci balancu budou snazit priblizit => nemecky kousky by mely byt presne na vyssi vzdalenost, ruske by zas mely ekcelovat spis pohyblivosti ... a to vsechno je kde? nj, v pr...

            A co tam za posledni rok pridali? Naprosty houno ... kolik ... 2-3 mapy? a hromadu random scifi tanku ... co se zmenilo na herni mechanice ? NIC. 7vs7 je jen zmensena rota ... proste lol. A pokud hraci chteli, mohli si to (samo bez XP) usporadat sami.

            Kde je slibovanych 30 vs 30? Kde jsou sliby ze vratej zpatky puvodni dohled? Kde sou slibovany nocni bitky? Kde sou milionkrat propirany historicky bitvy? Musej bejt hodne zoufaly kdyz uz sem zahlid jejich reklamu i v TV ....

            Me osobne by prislo (kdyz uz) milejsi a daleko rozumnejsi jednoduse pridat dalsi tiery, a klidne je "oddelit" (= tanky se nemuzou potkat), a dat tam klidou soucasnou, ale EXISTUJICI techniku. Jenze ... njn ... kdyz ony ty stavajici tanky maji spoustu dalsich moznsoti ... rizeny strely, ruzny protiopatreni (ostatne, dymovnice WG taky sliboval) ...
            • Ja v tom utopil jen par tisic hodin. Zdaleka nejen hranim. Korunu ani jednu - nastesti. A prave proto me sere, do jaky prd…ele to vedou.
            • V te dobe slo wot mimo me, takze pokud neco takoveho prohlasovali, tak si nabehli sami. Nicmene chvili po oficialnim spustemi muselo byt vsem jasne, ze tahle hra ma s realitou pramalo spolecneho.
              Co se tech slibu tyce, tak to souhlasim. Naslibovali toho hafec a zatim jen pridavaji nove tanky a ty stare "balancuji".
              Muzu ale otazecku? Tys v te hre utopil nejake eura, ze ti ta hra tak moc lezi v zaludku. Uz v nekolika diskzich o wot jsem sivsimnul tvych rozsahlych hate komentaru vuci teto hre. Kdyz ti tak vadi, tak to nehraj ne.
    • Nevidim v tom problem. WoT je arkada a ne simulace. S realnyma tankama maji ty z WoT spolecny leda tak model, vsechny ostatni parametry jsou vymyslene pro hru a balanc takze je uplne fuk jestli tam na vyssich tierech jezdi tanky od kterych byl v realu vyroben jen jeden prototyp - na hratelnost to vliv nema.
      • Ale i arkady maji sva pravidla. Ne jako WoT, kde 130mm delem trefis scouta s 30mm pancirem, ten se jen otrepe a jede dal. A ne kdyz s ISU-152 a BL-10 delem trefis z bezprostredni blizkosti Tiger I zepredu na rovince a ta strela se odrazi.
    • ?? No a ?? Z Mechwarriora nikdy nebol vyrobeny ani kus a pozri ako im to ide :)
    • Trochu mě zklamalo že i ve War Thunderu je/bude pár Sci-fi tanků.

      Edit: Konkrétně se jedná o Panthera Ausf F, Panthera II a King Tigera s dělem KwK 46.
      • Holt Rusáci tam měli nutkání narvat i poválečné tanky jako IS 3 a IS 4 a pak jim na Německé straně chybělo něco, co by proti nim mělo šanci... U toho Panthera 2 bych ještě přimhouřil oči, jeden kus byl přecijen z půlky vyroben *1* , ale ty další dva mi tam vadí.
        • King tiger byl taky vyrobenej, to že ne zrovna s timhle dělem nevidim jako zásadní problém a navíc je to porád jenom beta porad se to upravuje..
        • Nebyl náhodou IS4 už za druhé postavěn ?
          • To si asi pleteš s IS-3 který už do boje, ale také nezasáhl. IS-4 vstoupil do služby až v roce 1947.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit