Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Jo, jíst párek v rohlíku s wasabi chce už skill.
  • Už si to přesně nepamatuju, ale myslím že T-55 nebo T-65? Nevím, ale byly to rychlý tanky s dobrým pancířem a dobrým kanónem..jen jezdil kolem tebe a tys ho nemohl s pomalou věží zasáhnout.. CHápu že ta hra je o penězích, ale pro mě se tím vytratilo celý kouzlo..
  • To si nedelam pr…del ani trochu ...

    Jinak ja mam 58.22 4k5 bitek ... ovsem uz par patku nehraju. Prave proto, ze pokud bych si chtel zahrat sam, tak bych do toho stejne po 3-5bitkach kop, protoze je to naprosto neuveritelnel retardplay. A spolubojhovnici uz taky hrajou jen sem tam - Jeden z nich trebas 61.58 pri 25k bitkach.
  • Kallessin183
    Protože než se k něčemu odhodlalo, zůstalo poslední a naše dvě houfnice byly docela těžký kalibr..
  • Gaijin oslavuje první rok open beta testu "War Thunder". Proto si dovoluji upozornit na právě probíhajíci víkendovou akci: http://warthunder.com/en/news/318-1-year-en
    Všem zájemcům, kteří doposud hru nevyzkoušeli a nebo Ti co hrají a přemýšlí o prémiovém účtu, nabízí Gaijin zajímavé akce a slevy. Osobně doporučuji 50% slevu na roční prémium účet.
  • Co se tanků ve War Thunder týká, tak se teprve uvidí jak se s tím Gaijin celkově popasuje. Zatím co jsem viděl na netu z výstavy "IgroMir 2103" tak to na mě působylo dost arkádově. Jsem zvědavý, jestli budou pro tanky i verze Historické a Full Real Battles.....
    http://www.youtube.com/watch?v=tvKbNkNzquA
  • King tiger byl taky vyrobenej, to že ne zrovna s timhle dělem nevidim jako zásadní problém a navíc je to porád jenom beta porad se to upravuje..
  • Kečup jsou lidi s červenýma statama, takže totální lamy, mít je v týmu je dost naprd.
    Žlutý hořčicový jsou slabej průměr to taky není žádná výhra...
  • A je to čím dál horší... *16*
  • Jen ze zvědavosti o jakých rychlých ruských premiácích mluvíš? Protože když neberu Tetrarcha tak nejrychlejší je SU-122-44 (47 km/h) a LTP (45 km/h), což teda žádní extra rychlíci také nejsou... *4*
  • Taky dobrý :-) Otázka zní, proč to poslední KVčko nevyřídila tvá artielrie :-)
    JInak s každým updatem se ta hra pro mě víc a víc prznila, a když se tam objevily ty prémiový rychlý ruský tanky, tak jsem přestal hrát..
  • Kallessin183
    To jsi mi připomněl jednu bitvu, já svůj věrný lehký tank Pzr. 38t. Na naší straně bylo skoro nepohyblivý KVčko a dvě houfnice. Nepřítel měl ještě dva lehký tanky a tušim že taky KVčko. Houfnice schovaný na okraji mapy, těžký tank zaseklý na půl cesty k nepřátelský vlajce a všichni naši na mě řvali, ať jedu najít ty schovaný nepřítele.
    Po dlouhém boji jsem společně s dělostřelectvem vyřídil oba lehký a tanky a následně se jal hledat Kvčko. Tou dobou jsem měl použitou lékárnu (střelec) a opravárenskou sadu (motor), takže jsem byl spíš jezdící troska. Nakonec jsem ho našel. Ozvalo se bum a můj tank jako zázrakem přežil, pak znovu nabil *1* *1* *1*
  • Ale i arkady maji sva pravidla. Ne jako WoT, kde 130mm delem trefis scouta s 30mm pancirem, ten se jen otrepe a jede dal. A ne kdyz s ISU-152 a BL-10 delem trefis z bezprostredni blizkosti Tiger I zepredu na rovince a ta strela se odrazi.
  • Jsem rád že jsem tuhle hru mohl hrát od jejího začátku kdy rozhodoval válečný um, odvaha - taktika - střelba a ne peníze. Jednou jsem na mapě zůstal sám proti dvěma tankům ale s posledním nábojem...kličkoval jsem, ale nakonec mě odhalily oba tanky, přiřítily se za sebou přímo na mě a najednou buuum, ten zadní mě chtěl dostat ale místo mě trefil svého kolegu před sebou a ten začal hořet :-) no a já okamžitě tím posledním nábojem ukončil hru a zajistil týmu nečekaný vítězství :-)
  • je pravda že mě to připominá malé děti kdo má lepší zbraň.cele je to o fantazii dotyčného.nikdo neví jakem by měli dostřel,dojezd,rychlost atd.
  • Novy mod = WTF WTF WTF its JOKE ???

    lagy,pady,padani fps, MM na ho*no, ale koho to zajima, mame preci nove nemecke TD
  • STUG III. je můj miláček
  • Tebe bych chtel potkat ve hre.To tve vykouknuti s poza rohu by bylo posledni co by jsi udelal.Normalni hrac te da prvni do pasu a pak te v klidu rozstrili na milimetry.
  • Mňa najviac na WoT znechutili niektorý hráči , ktorý svojím komentárom vedeli spríjemniť hru
  • To si asi pleteš s IS-3 který už do boje, ale také nezasáhl. IS-4 vstoupil do služby až v roce 1947.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit