Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne sory hosi, proste... je to stupidni hra vole pyco, ma to grafyku jak rozmaznuty hofno, debylni nevybalancovany tanky vole s3ru na to vole jdu si hazet do rohu s kostkou, vzdyt vono to vyjde nastejno jak RNG... budu doufat, ze se mi ze 7 hodu podari dvakrat 6.
    • BAN!!! Blbe. Nebo si myslíš, že tvůj příspěvek je ku přínosu diskuze??!
      • ja sem se zasmal :D
        • ja taky *1* ,,,a to sem mel tudle obavu jestly nejsem občas prilis hruby *1*
  • WoT je super... vsichni co tu nadavaj beztak byly rajcata (cerveny staty - noobici), ktery strilely tier 10 zepredu na sklopenej pancir a pak nadavali, ze to neprorazi a ze balance omfg a nevim co vse...

    WoT je diky bohu jedna z mala her, kde skill a taktika stale hraji roli. A jestli nekdo nadava na novej zasobnik u nemcu, ze rozstrili na jeden reload jakoukoli tier 10... Sorry, ale jste hnupove. Pokud se ukazujete takovymu tanku dyl, nez ~15 sekund, ktery potrebuje na vystrileni vsech ran... to je taky napad ze? Ono je totiz desne tezky vykouknout zpoza rohu, strelit to kamkoliv (je to glass canon) a zase zajet... Nebo jeste v lepsim pripade sidescraping. Ale me je to vlastne jedno, jen si tu nadavejte na hru ktera vas nebavi a hodne stesti v CoDu nebo co to hrajete *11*
    • Tebe bych chtel potkat ve hre.To tve vykouknuti s poza rohu by bylo posledni co by jsi udelal.Normalni hrac te da prvni do pasu a pak te v klidu rozstrili na milimetry.
    • Zdar noobe, dej sem link na svy stats, at se pokochame ... skil je ti ve wotku nahowno, protoze WG tvuj skill balancuje - dokonce si to nechali patentovat, ale na forkach samo tvrdi, ze to nedelaji. Takze pokud ty skill mas, tak ti do tymu vylosujou 14 imbecilu a tobe posadej za rajcaky tatara a k zamerovaci bulhara. Co je mi platny, ze sam aliminuju 2/3 enemaku, kdyz ta zbejvajici 1/3 me stejne nakonec dostane, a ja budu stejne v minusu. Casto je jednoduse levnejsi se z bitky odpojit, sice clovek zaplati opravy, ale spon usetri za munici.
      • To si delas srandu nebo je to fakt ?
        Ja zo poslednich 14 dni jsem prohral skoro kazdou bitku z 20 tak 2 vyhraju.
        Mel jsem 54,66 ted mam 54,4 13000 bitek
        prijde mi ze me to porad haze do tymu sami trubky vecinou postrilim pulku nepratelskeho tymu sam a stejne je to k h ovnu .
        Asi jsem je necim nasral :-D
        • To si nedelam pr…del ani trochu ...

          Jinak ja mam 58.22 4k5 bitek ... ovsem uz par patku nehraju. Prave proto, ze pokud bych si chtel zahrat sam, tak bych do toho stejne po 3-5bitkach kop, protoze je to naprosto neuveritelnel retardplay. A spolubojhovnici uz taky hrajou jen sem tam - Jeden z nich trebas 61.58 pri 25k bitkach.
    • Skill a taktika je ti v randome na kkt a na pču, ked ta hodi s tlupou tupych deti co sa hrnu jednym smerom a este si zavadzaju. Lepsie by sa hralo s botmi.
    • Prosím máš na netu nějakej gameplay, moc rád bych se podíval jak hraješ WoT. *12*
    • Bože ty si jeden z těch případů proč už WoT nehraju... Když si přečteš co si napsal dává ti to smysl? Píšeš tu sáhodlouhej komentář a pak napíšeš "Ale me je to vlastne jedno" tak je ti to jedno nebo ne?
      • Komentovat neco, co me nezajima, mi evokuje debila-cechacka, kterej hatuje vse, co neodpovida jeho osvicenemu nazoru a preferencim.
        • „Je lepší mlčet a být považován za hlupáka než promluvit a odstranit tím veškeré pochybnosti.“
        • hele, a uvědomuješ si, při své nezměrné inteligenci, že jsi taky čecháček a tudíž tu sám sebe veřejně nazýváš debilem *1*
        • Já hrál WoT dlouhou dobu možná i déle než ty a dost mě zajímá co se děje a když vydím tohle tak opravdu hrát už nechci. Hru rozhodně nehatuju jen podotýkám fakt že jde špatným směrem prostě tyto designy už jsou trochu moc vzdáleny od reality.
    • my jsme rajčata a ty jsi kedluben
  • Hraní s tanky :D mi pořád evokuje hraní usmrkanců s bábovičkami na pískovišti. Tak trošku dětinské.
    • Ty ses dobre vylizanej... Predpokladam tedy, ze hry nehrajes, protoze to je detinske vid?
      • Přesně tak, když se koukneš na pány redaktory, tak to jsou 30 leté děti... k smíchu..
        • muž v sobě bude mít do konce života kus dítěte, jen si pořád kupuje dražší a vymakanější hračky *1*
          • Jen páni redaktoři se zasekli na těch hrách...
      • presne tak, jen chodim diskutovat mezi odpad společnosti :D
        • Jo, to je hodne dospele a hodne cloveka, co ma jasnou predstavu, co se svym zivotem chce delat - travit ho s odpadem.
          To dava smysl *1*
          • No jo tak recyklovat se musí..
            • A od kdy recyklace spociva v debate s odpadem? Jakoze podebatuju s plastovym kelimkem, cim by v pristim zivote chtel byt a jestli uz je na tuhle transformaci pripraven?
    • Lol a s cim sa hras ty?? Cely gaming je potom pre deti, ktore ma kazdy v sebe akurat nie vsetci si to priznaju. Napr macho ako ty urcite masti iba Lula Sexy empire a Strip Poker
    • strileni hlav v BF mi porad evokuje hrani usmrkancu s kulickofkama na vojaky. Tak trosku detinske.

      Jezdeni s autickama mi porad evokuje hrani usmrkancu na zavodniky s modely auticek. Tak trosku detinske.

      Staveni ve strategiich mi porad evokuje usmrkance na skole v prirode stavejici domecky pro trpasliky v lese.

      Sledovani p0rna mi porad evokuje usmrkance ukazujici si mispuliny a fifinky ve skolce. Tak trochu detinske.
      ...
      Komentovat neco, co me nezajima, mi evokuje debila-cechacka, kterej hatuje vse, co neodpovida jeho osvicenemu nazoru a preferencim. Fcuk you.
      • Promiň, že jsem ti poplival tvoje oblíbené tanky. Spojte se všichni tankisté na tankiste.cz. Prostě trapárna pro lidi co neví se svým životem.
        • Ty očividně taky nevíš, co s životem, když trávíš čas diskutováním o hře, která se ti nelíbí.
      • hele, a uvědomuješ si, při své nezměrné inteligenci, že jsi taky čecháček a tudíž tu sám sebe veřejně nazýváš debilem (a to dokonce 2x po sobě) *1* *1*
    • jo, lepší je hrát si s šulkem v posteli
      • Lepší je si hrát s píčou v posteli *3*
        • s tebou si v posteli nikdo hrát nebude
        • -1 ? ,že by dorazil homo doktor ?
          • Já bych si s píčou v posteli hrát nechtěl. Raději s nějakou inteligentnější.
  • Ten ranked je jenom pro premade grupy? Nebo i pro randomy? Protoze jestli to prvni, je to jen dalsi z mnoha polovicatych reseni aneb "tady mas cos chtel, ale stejne je to k nicemu". *8* Velmi oblibene u MMO, Blizzard me s tim obcas kvalitne vytacel. *15*
  • Tahle hra měla velký úspěch jen díky tomu že neměla konkurenci. Časy se mění.
    • Tak hier s tankovou tematikou je velmi malo a tie co vysli su .... no slusne povedane 0/10
      Ja by som bol velmi rad za podareny simulator tanku, ci uz s modernej doby alebo s vraj
      "Vycerpanej" 2 svetovej.
    • Lawliet
      Tomu se říká být originální a hra co měla úspěch většinou byla originální. Ať už v prvku, nebo jako celek.
    • Hodne her ma uspech jen diky tomuhle duvodu. Coz je smutne.
      • Třeba Arma
        • arma fanboyz věří, že mínuska změní skutečnost
  • Na co udělat patch, který opravuje bugy, chyby ve hře, lagy atd. Nejdůležitější je vydat patch, který obsahuje nové tanky, malou nevybalancovanopu mapu a přísun EUR do Běloruska jen pokvete.
    • Ale oni ty bugy opravit neumi, to bys uz moh vedet, pokud hrajes aspon par mesicu (nebo si hral). Ostatne, oni se o to uz davno ani nesnazi, oni jednoduse jedou na to, ze do ty hry nedaj ani korunu navrch, a stadu jednoduse staci pravidelny pridel novych vozitek aby meli zas co expit. Proto vetsina lepsich hracu uz davno nehraje - neni jaksi co a proc, protoze se parametry nesutale meni, nemuzes tudiz vyuzit svuj skill a znalosti slabych mist, a stejne ti pokud ses dobrej davaj zcela umyslne umelou penelizaci, at uz v podobe retardovanych posluhracu nebo v podobe bulharu.

      Pokud bys to chtel vyzkouset, tak si vsimni, ze pokud (rekneme ) z prvnich 3 vystrelu nepenetrujes/netrefis (na vzdalenosti, na kterych bys vpohode mel) tak je zbytecny ve hre pokracovat. Jednoduse mas nalosovanyho bulhara, a tvoje parametry jsou nalosovany tak, ze vsechny tvoje strely budou mit minimalni penetraci (a klidne hluboko pod ty cisilka v garazi), pripadne budou mit vsechny tvoje vystrely maximalni rozptyl (a klidne vysoko nad cisla v garazi). Je to vyzkouseny, mockrat, mam z toho hromady zaznamu i screenu (ale hledat to nehodlam). Nekdy jedes a co rana to kill ... trebas se mi stalo, ze sem 10vystrelama dal 10 killu, vse do 100% enemaku, klidne i be zmireni = na zacatku bitky doslo k dobrymu losu, penetrace je na maximu, rozptyl na minimu ... Prostrelil sem i veci, ktery bych nemel, natoz HEckem ...

      Ale bezny je spis to, ze pokud tvoje stats jsou 50%+, tak jednoduse mas vetsi rozptyl a horsi penetraci nez ti, co maj 50%-. Jinak bys je totiz dycinky postrilel vsechny a oni by WGcku utekli. Si vem, ze i s timhle "bonusem" ve trech bezproblemu rozhodujeme bitku (pokud ostatni splni aspon ulohu navnady ...).
  • tomocz
    Zrovna před pěti minutama jsem to odinstaloval... ani s kvůli tomuhle updatu svoje rozhodnutí měnit nebudu.
    • Potrebujem ucet pre frajerku, posunies??
    • o jedno rajče míň nazdar a už se nevracej *1*
  • Další rebalance zásobníkových oblud ve hře na obzoru, všichni nadávali na Focha a FV215b (183) tak, aby nebylo Němcům smutno, přidali do hry ještě větší obludu, co je schopna na zásobník zničit jakoukoliv X a jako bonus má nejpřesnější dělo ve hře. Arogantní Serb a ta jeho ožrala banda z WG by potřebovali pořádný odliv hráčů ke konkurenci, jenomže to se s enormním přílivem rudé armády do hry nestane, bohužel.

    p.s. Co patch to větší a větší hrůza.
    • Ono kdyz jim utecou nerusky hraci (jakoze utecou), tak maj problem ... protoze ti plati zdaleka nejvic.
  • A jé je, to bude zas hatu a vychvalování konkurence...
    • tak se do toho pustíme: ten screenshot vypadá jako War Thunder na nejnižší detaily focený při průletu z letadla *1*
      • No jo tak je to starší hra..
        • To není stářím ale rukama grafiků. Lidi z Galijinu jsou prostě talentově trochu jiná liga *5*
          • Neřekl bych, že jen talentem, ale také hlavně pečlivostí :-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit