Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problémy mají spíše jedinci.Většinou nejvíce křičí a brečí takový co ve hře nedosáhli maxima.Ale strašně se nudí.

    Takový když se do hry nevrátí žádná škoda.Co vím tak brečí takhle a prognózují konec wowka už několik let.

    • Ahoj, worgenius, hele máš tam dvakrát stejnou chybu, když mluvíš o množným čísle v tom ukazovacím zájmenu (takový) tak se to píše s měkkým "i" (takoví) podle vzoru mladí. 

      Mě je to jedno, ale říkám si, že když to tam máš dvakrát po sobě, že s tím máš třeba problém a třeba ti takhle pomůžu ho nemít 🙂

      ahooj

      • iSpirit

        "Mě je to jedno"

        6. p." Mně je to jedno"


        😛


        • dík, s tím jsem měl vždycky problém 😉

      • Hele jsi mě u zadku. 

        • ale kluku já se ti přece neposmívám, jen se ti snažím pomoct s češtinou..

    • twicer

      I jedinci co nedosáhli maxima jsou ale platící zákaznící a v moment kdy už to není jen zanedbatelná menšina tak to problém je.

      Ti co prognózují konec wowka už několik let tu hru v první řadě vůbec nehrají.

  • Kravicka

    Prvni 1-2 mesice jak ofakt dobry az dobry, ale pak najednou zlom a proste toceni jen rush islandu, neprohratelnych bitev a Mythicu kde maji melee smulu a tezka nuda kde asi po 2 tydnech prisel konec... a ono to bude nejakej pul rok mozna uz :D

  • No som zvedavy, tiez som uz prestal hrat wowko od tohto datadisku ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit