Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víc by mě potěšila mapa Tamrielu.
  • jindra.veliky
    vypada to jak prevracena mapa USA
  • Kronoss1
    Mám otázku na redakci a prosím o odpověď.
    Jakou informační hodnotu má pro mě tento článek, jako pro běžného čtenáře? Nebo je to jen reklama na World of Warcraft - hru, která je asi tak moderní a dobrá, jako trabant v plné výbavě.
    Děkuji
    • Pokud si vzpomínám, tak Games.cz je veřejná internetová stránka, ne tvůj soukromý kanál. Navštěvují ji tisíce lidí a každého zajímá něco jiného, takže je jasné, že tě nezaujme každý článek. Já čtu 10-20% novinek, ale nemám potřebu na to nadávat, protože takhle funguje každý informační web.
    • Nesmíš to brát jako další z mnoha zpráv o WoW, ale jako zprávu, která píše o projektu jednoho nadšeného fanouška počítačových her a je úplně jedno, o který titul se jedná.
      Nebo se takhle budeš rozčilovat u všech zpráv, které informují o hrách, které zrovna ty nemáš rád? *7*
    • Zo vsetkych clankov co su tu si precitam asi 20% ktore ma zaujimaju a ostatne si proste nevsimam... skus ma napodobnit....
    • Da se rict asi o vsech clancich to ze nenavydis WoW nam nemusis oznamovat.
      • Kronoss1
        Nemáš pravdu. Některé články mají informativní hodnotu, ale články tohoto typu ne, ale stále bych rád, aby mi redakce odpověděla.

        PS: Ty asi nenávidíš češtinu viď?
        • Ano anglictina je lepsi :)
          • Kronoss1
            Jak řekl Voltaire.: ,, Nesouhlasím s vámi, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat".

            Na druhou stranu by jsi mohl mít alespoň základní znalosti pravopisu a tam se počítá znalost psaní i/y.
            • smejki
              by jsi? bravo, kozel zahradníkem.
  • addon Carbonite
  • RavenHolm
    Proč mi to připomíná patchwork?:)
  • To zase někdo objevil ameriku.. mapwow/wowmap existuje už několik let..
    a to že jsou to mapy vytvořené přes engine googlu neznamená že to jsou mapy na google maps...
    Hrával jsem wow a nenadávám na něj.. ale zdejší nadpisy na články s wow jsou trochu nadsazené
  • Cosi
    Tak takhle vypadá komprimovaná bramborová krajina, kde je všechno blízko.
    • xixixao
      Jenže i v týhle bramborový, absurdní krajině, trvalo hodiny dostat se z jednoho okraje regionu k druhému, zvlášť když vás někdy v půlce někdo zabil :) WoW si na realismus nehraje. Každému co mu patří. Uvidíme jak dopadne, Warhorse :)
    • No ono je to svet fantasie a tam je mozne naprosto vse
      • Paulcz
        výmluva
    • pán četl pana všechno znám?? *1*
      • ne, pán je autor :)
  • Vždy se pozná jaká hra je oblíbená podle počtu komentářů. Jak se zdá WoW na tom není už tak dobře, ale však dám tomu čas tak do zítřka.
    • No ono je na tom WoW paradoxně dobře, jak je vidno.
    • sleepless
      "Vždy se pozná jaká hra je oblíbená podle počtu komentářů" - není pravda :)
      • Kronoss1
        To je fakt, ale další pravdou je, že WoW rekordy taky netrhá, zvlášť když se člověk koukne na články psané Danem Vávrou. Vsadím se, že jsou nejméně 100x čtenější než nějaká blbost o WoW.
  • Nejdulezitejsi clanek dne !!!
    • Stejně jako komentář <3
      • taktéž anti comment
        • Nj chce to addblock *5*
  • Nemá něco náhodou i Lotro? Mám dojem, že jsem na nějaký podobný mapě taky kdysi něco hledal.
    • walltar
      Já bych řekl že takovouhle mapu má většina MMO ... už sem jich viděl celkem hromady. Ale asi dost jich nebude tak detailních.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit