Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tu moznost tam mali uz davnejsie. Len nebola tak prepracovana.
  • Vymenim 10 postav na max levelu + legendary gear 1000k goldu to vse za zdrave oci....
  • par zavislaku jsou na tom tak zavisli ze uz se jim kazi oci *3*
  • Jack1947
    Chvíly jsem přemýšlel, jak si to myslel nakonec , ve výsledku pobavilo. *3*
  • táhni do hajzlu ty špíno
  • Lidí s poruchou vidění jinou než dioptrickou (asi jsem to nazval špatně) je mnohem víc, než si myslíte. Tipuju že 10% populace to bude. Já ve svém okolí znám tři lidi. Zákal a snížený barvocit.
  • Ten si naběh :) hehehe
  • Mělo tam samozřejmě být Blizzard. Nevšiml jsem si špatné predikce slova.
  • No tak jsi nácek a co? Mě to nevadí...
  • blbý je chlubit se tim že sem za*ranej nácek
  • Blíž záře děla věci u kterých neočekává zisk. Mám na mysli mounty a lety. Výtěžek z jejich koupě jde cely na charitu. Tohle se mi na Blizzu líbí, ze takhle pomáhá.
  • To je docela ostuda, že tam taková věc není už od spuštění. Já teda z MMO hraju jen World of Tanks, ale tam ta funkce je co mi sahá paměť.

    To je dost blbý to tam dát po deseti letech a ještě se tím chlubit...
  • jo, přesně tak, blbí barvoslepí, vyprdnout se na ně! (a jinak ste v pořádku?)
  • Ne na to by jsme fakt nepřišli danečku že to je troll, díky žes nám to poradil, nechceš sušenku? Pro lidi jako jsi ty je taky označení, říká se jim Captain Obvious
  • Dobře vás vytrollil.. dobře jste ho nakrmili.. jste úplně blbí :D btw imo tetris může hrát barvoslepej uplně v pohodě. A měnit barevný škály jde ve windows taky běžně, takže si každej barvoslepec může naměnit barvy tak aby mu to vyhovovalo. Lidi jsou ale blbí to je horší no.
  • A z lidské hlouposti se sranda dělat může? Protože je té hlouposti čím dál víc, možná je to taky dědičný druh poškození.
  • a takovému ban nedáte.
  • Jack1947
    Někdo holt má Blizzard za greedy company tak pak je to pro něj těžší pochopit že by vůbec byly schopni něco udělat aniž by očekávali nějaký zisk. ( I když, pokud to bude moci hrát více barvoslepých zisk by mohl být větší)
  • Ne za vším hned musí být peníze. Může to být výjimečně i dobrá vůle. Obzvláště, když vezmeme v potaz, že počet takto postižených osob nejspíše bude zcela minoritní.
  • To ještě někdo hraje? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit